Vojensko.cz

Objekty bývalé PS a ČSLA

Nacházíte se: Hlavní stránka » Mapa stránek

Pro vaši snadnou orientaci...

Objekty PS
  1. Pohraniční roty 5. bPS
    1. 1. rPS - Trojmezí
    2. 2. rPS - Pastviny
    3. 3. rPS - Újezd
    4. 4. rPS - Ašská
    5. 5. rPS - Nový Žďár
    6. 6. rPS - Polná
    7. 7. rPS - Dubina
    8. 8. rPS - Pomezí
    9. 9. rPS - Horní Hraničná (nová rota)
    10. 9. rPS - Horní Hraničná
    11. 10. rPS - Svatý Kříž
    12. 11. rPS - Starý Hrozňatov
    13. 12. rPS - Mýtina
    14. 13. rPS - Dyleň
    15. 14. rPS - Slatina
    16. 15. rPS - Broumov
    17. 16. rPS - Branka
    18. 17. rPS - Pavlův Studenec
  2. Pohraniční roty 9. bPS
    1. 1. rPS - Vašíček
    2. 2. rPS - Stoupa
    3. 3. rPS - Hraničky
    4. 4. rPS - Nový Dvůr
    5. 5. rPS - Diana
    6. 6. rPS - Železná
    7. 7. rPS - Pleš
    8. 8. rPS - Rybník (Bernstein)
    9. 9. rPS - Hraničná
    10. 10. rPS - Nemanice
    11. 11. rPS - Čerchov
    12. 12. rPS - Bystřice
    13. 13. rPS - Folmava
    14. 14. rPS - Maxov
    15. 15. rPS - Všeruby
    16. 16. rPS - Sruby
    17. 17. rPS - Svatá Kateřina
    18. 18. rPS - Pod Ostrým (Hamry)
  3. Pohraniční roty 7. bPS
    1. 1. rPS - Černé Jezero
    2. 2. rPS - Svaroh
    3. 3. rPS - Debrník
    4. 4. rPS - Polom
    5. 5. rPS - Prášily
    6. 6. rPS - Javoří Pila
    7. 7. rPS - Kvilda
    8. 8. rPS - Borová Lada (Knížecí Pláně)
    9. 9. rPS - Žďárek
    10. 10. rPS - Dolní Silnice
    11. 11. rPS - České Žleby
    12. 12. rPS - Stožec
    13. 13. rPS - Nová Pec
    14. 14. rPS - Zvonková
    15. 15. rPS - Kyselov
    16. 16. rPS - Pasečná
    17. 17. rPS - Spáleniště
    18. 18. rPS - Mnichovice
    19. 19. rPS - Mlýnce
  4. Pohraniční roty 15. bPS
    1. 1. rPS - Horní Dvořiště
    2. 2. rPS - Dolní Dvořiště
    3. 3. rPS - Kamenná
    4. 4. rPS - Cetviny
    5. 5. rPS - Černé Údolí
    6. 6. rPS - Šejby
    7. 7. rPs - Nové Hrady
    8. 8. rPS - Fišerovy Chalupy
    9. 9. rPS - České Velenice
    10. 10. rPS - Krabonoš
    11. 11. rPs - Tokániště
    12. 12. rPS - Chlum u Třeboně
    13. 13. rPS - Hajnice
    14. 14. rPS - Nový Vojířov
    15. 15. rPS - Smrčná
    16. 16. rPS - Artolec
    17. 17. rPS - Staré Město
    18. 18. rPS - Slavonice
    19. 19. rPS - Slavětín
    20. 20. rPS - Písečné
    21. 21. rPS - Rancířov
  5. Pohraniční roty 4. bPS
    1. 1. rPS - Vratěnín
    2. 2. rPS - Stálky
    3. 3. rPS - Šafov
    4. 4. rPS - Hájenka
    5. 5. rPS - Lukov
    6. 6. rPS - Podmolí
    7. 7. rPS - Devět Mlýnů
    8. 8. rPS - Šatov
    9. 9. rPS - Hatě
    10. 10. rPS - Ječmeniště
    11. 11. rPS - Jaroslavice
    12. 12. rPS - Dyjákovice
    13. 13. rPS - Hevlín
    14. 14. rPS - Hrušovany
    15. 15. rPS - Březí
    16. 16. rPS - Mikulov
    17. 17. rPs - Sedlec
    18. 18. rPS - Valtice - Rajsna
    19. 19. rPS - Valtice - Celní úřad
    20. 20. rPS - Boří Dvůr
    21. 21. rPS - Poštorná
    22. 22. rPS - Lány
    23. 23. rPS - Ruské Domy
  6. Pohraniční roty 11. bPS
    1. 1. poříční oddíl PS Bratislava
    2. 1. rPS - Moravský Ján
    3. 2. rPS - Malé Leváre
    4. 3. rPS - Gajary
    5. 4. rPS - Suchohrad
    6. 5. rPS - Záhorská Ves
    7. 6. rPS - Vysoká pri Morave
    8. 7. rPS Devínske Jazero
    9. 8. rPS - Devínska Nová Ves
    10. 9. rPS - Devín
    11. 10. rPS - Kapitulský Dvor (Petržalka)
    12. 11. rPS Kopčany
    13. 12. rPS Jarovce
    14. 13. rPS - Rusovce
    15. 2. poříční oddíl PS Medveďov
  7. 12. školní brigáda PS
    1. 1. školní prapor Zadní Chodov
    2. 2. školní prapor Tisová
    3. 3. školní prapor Chodová Planá
    4. 12. školní brigáda PS - Planá u Mariánských Lázní
    5. Poddůstojnická škola psovodů Libějovice
  8. Pohraniční roty 19. bPS
    1. 1. rPS Vítkov
    2. 2. rPS Hrádek nad Nisou
    3. 3. rPS Petrovice
    4. 4. rPS Světlá v Podluží
    5. 5. rPS Varnsdorf
    6. 6. rPS Jindřichov
    7. 7. rPS Jiříkov
    8. 8. rPS Šluknov
    9. 9. rPS Liščí
    10. 10. rPS Dolní Poustevna
    11. 11. rPS Mikulášovice
    12. 12. rPS Tokáň
    13. 13. rPS Hřensko
    14. 14. rPS Maxičky
    15. 15. rPS Sněžník
    16. 16. rPS Petrovice
    17. 17. rPS Krásný Les
    18. 18. rPS - Habartice
    19. 19. rPS - Cínovec
    20. 20. rPS - Moldava
  9. Pohraniční roty 3. bPS
    1. 1. rPS Český Jiřetín
    2. 2. rPS Mníšek
    3. 3. rPS Brandov
    4. 4. rPS Kalek
    5. 5. rPS Načetín
    6. 6. rPS Hora Sv. Šebestiána
    7. 7. rPS Kryštofovy Hamry
    8. 8. rPS Vejprty
    9. 9. rPS Nové Zvolání
    10. 10. rPS Loučná
    11. 11. rPS Boží Dar
    12. 12. rPS Podlesí
    13. 13. rPS Potůčky
    14. 14. rPS Jelení
    15. 15. rPS Rolava
    16. 16. rPS Bublava
    17. 17. rPS Kraslice
    18. 18. rPS Počátky
  10. Zaniklé roty 5. bPS
    1. Stará rota Újezd
    2. 6. rPS Krásňany
    3. 7. rPS Ebmath (Celnice)
    4. 4. rPS Krásná (u Aše)
    5. Libá
    6. Pomezí - stará rota
    7. 15. rPS Mohelno
    8. Pavlova Huť
    9. 25. rPS Luby
    10. Stará rota Branka
  11. Zaniklé roty 9. bPS
    1. Grafenried - Lučina
    2. Hraničky - stará rota
    3. Eisendorfská Huť
    4. Stará rota Pleš
    5. Dianin Dvůr
    6. Černá Řeka
    7. Stará rota Čerchov
    8. Zámeček
    9. Stará rota Pod Ostrým
    10. Lesní Louka
  12. Zaniklá kasárna 9. bPS
    1. Újezd Svatého Kříže - výcvikové středisko PS
    2. Biřkov - výcvikové středisko PS
    3. 2. prPS Pivoň
  13. Zaniklá kasárna 7. bPS
    1. 4. (7.) bPS Sušice - první sídlo velitelství
  14. Zaniklé roty 7. bPS
    1. Červené Dřevo
    2. Kóta nad Chodskou Úhlavou
    3. 4. rPS Zadní Chalupy
    4. Přední Hamry
    5. Na Ostrých boudách - Zadní Hamry
    6. Alžbětín
    7. Alžbětínská pila
    8. Jezero Laka
    9. Nové Údolí
    10. Gsenget - nová rota
    11. Gsenget
    12. 15. rPS Poledník
    13. Jelení skok
    14. Weitfelerské slatě - Soutok
    15. Javoří Pila - stará rota
    16. Roklan
    17. Platenská Huť (Slatě)
    18. Knížecí Pláně
    19. Březník
    20. Stará rota Mnichovice
  15. Zaniklé roty 15. bPS
    1. Stará rota Mlýnce
    2. Pasečná - Reiterschlag
    3. Koranda
    4. Dolní Příbraní
    5. Ulrichov
    6. Pohoří
    7. Žofín
    8. Stará rota Šejby
    9. Stará rota Nové Hrady - klášter
    10. Stará rota Nové Hrady - Celnice
    11. Stará rota Nové Hrady - Sokolí Hnízdo
    12. Chlum u Třeboně - stará rota
    13. Romava
    14. Pernárec - zaniklá rota
    15. Staré Město - Dobrohoř
  16. Zaniklé roty 4. bPS
    1. 2. prPS Vranov
    2. Ženijní rota 4. bPS Znojmo
    3. 2. rPS Písečné - stará rota
    4. Uherčice
    5. Podhradí
    6. Čížov
    7. Hatě - stará rota
    8. Dyjákovice - stará rota
    9. Hrabětice
    10. Stará rota Hrušovany
    11. Novosedly
    12. Stará rota Lány
    13. Doubravka
    14. Boří Dvůr - stará rota
  17. Zaniklé roty 11. bPS
    1. Klížská Nemá
    2. Čunovo
    3. Kapitulský Dvor
    4. Devín
    5. Karlova Ves
  18. Zaniklé roty 3. bPS
    1. Český Mlýn
    2. Kámen
    3. Měděnec
  19. Zaniklé roty 12. bPS
    1. Oldřichov
    2. 4. rPS Bezejmenná
    3. Tišina
    4. Hraničná (Kóta 712)
    5. Skláře - Windischgrätz
    6. 14. rPS Bezejmenná
    7. Starý Pochr
    8. Jedlina
    9. Kóta 512 (Tokaniště)
  20. Zaniklá kasárna 12. bPS
    1. 3. prPS - Lesná
    2. 12. bPS Planá
  21. Zaniklé roty 10. bPS
    1. Švele
    2. Prameny Vltavy
    3. Bučina
    4. Kóta
    5. Světlé Hory
    6. 10. rPS Horní Cazov
    7. České Žleby - stará rota
    8. Krásná Hora
    9. Stoka
    10. Třístoličník
    11. Plešné jezero
    12. Planina
    13. Smrčina
    14. Zvonková
    15. Celnice
    16. Račín
  22. Zaniklá kasárna 10. bPS
    1. prPS - Stožec
  23. Poddůstojnické školy PS
    1. PdŠ - Aš
    2. PŠ Moravský Svätý Ján
    3. PŠ Poprad
    4. Poddůstojnická škola PS a VS technická - Litoměřice
  24. Školy a učiliště PS
    1. Vojenské učilište Pohraniční stráže a Vnitřní stráže Olomouc
    2. UV MV - Bruntál
    3. Historie vzdělávání velitelského sboru PS a VS MV
    4. Historie vzdělávání - vysvědčení z VU PVS
  25. Kasárna 5. bPS
    1. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter) - jídelna
    2. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter)
    3. 5. brigáda PS - Cheb (Klášter) - interiéry
    4. 1. prPS - Krásná u Aše
    5. 2. prPS - Cheb
    6. 3. prPS - Halže
    7. Výcvikový útvar Aš - Východ
    8. Výcvikový útvar Aš - Keller
  26. Kasárna 9. bPS
    1. Výcvikové středisko 9. bPS - Rozvadov
    2. 9. brigáda PS - Domažlice
    3. 1. prPS - Rozvadov
    4. 2. prPS - Poběžovice
    5. 3. prPS - Nýrsko
    6. Výcvikové středisko 9. bPS - Poběžovice
    7. Výcvikové středisko 9. bPS - Nýrsko
  27. Kasárna 7. bPS
    1. 7. brigáda PS - Sušice
    2. 1. prPS - Železná Ruda
    3. 2. prPS - Volary
    4. 3. prPS - Lipno
    5. Záložní rota 4. prPS - Modrava
    6. 4. prPS - Modrava
  28. Kasárna 15. bPS
    1. 15. brigáda PS - České Budějovice
    2. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor
    3. 1. prPS Kaplice
    4. 2. prPS - Suchdol nad Lužnicí
    5. 3. prPS - Nová Bystřice
    6. Výcvikové středisko 15. bPS - Suchdol nad Lužnicí
    7. Výcvikové středisko 15. bPS - Horažďovice
    8. Výcvikové středisko 15. bPS - Stráž nad Nežárkou
  29. Kasárna 4. bPS
    1. 4. brigáda PS - Znojmo
    2. 1. prPS - Jemnice
    3. 2. prPS - Znojmo
    4. 3. prPS - Hrušovany nad Jevišovkou
    5. Záložně výcvikový prapor PS Břeclav
    6. Cvičná rota Břeclav - Dukla
  30. Kasárna 11. bPS
    1. 11. brigáda PS - Bratislava
    2. Stará budova 11. bPS - Bratislava
    3. Ženijní rota 11. bPS Bratislava
    4. Záložní prapor Bratislava
    5. 1. prPS - Malacky
    6. 2. prPS - Bratislava
    7. 3. poříční prPS - Komárno
  31. Kasárna HS PS OSH
    1. Smíchov
    2. Zadní Kopanina - spojovací rota HS PS OSH
    3. Zbraslav
  32. Kasárna 19. bPS
    1. 19. brigáda PS - Děčín
    2. Děčín - záložní rota Horní Žleb
    3. Děčín - záložní rota U Kaple
    4. Výcvikové středisko Filipov
    5. 1. prPS Jablonné v Podještědí
    6. 2. prPS Rumburk
    7. 3. prPS Děčín
    8. 4. prPS Dubí u Teplic
    9. Lipová - poddůstojnická škola 19. bPS
  33. Kasárna 3. bPS
    1. 3. bPS Karlovy Vary
    2. 3. bPS Karlovy Vary - Ostrov
    3. 1. prPS Jirkov
    4. 2. prPS Vejprty
    5. 3. prPS Nejdek
    6. Ošetřovna 3. bPS Karlovy Vary
    7. Chovná stanice služ. psů PS - Karlovy Vary
  34. Hraniční přechody a OPK
    1. OPK Pomezní Boudy
    2. OPK Cheb - Pomezí
    3. OPK Rozvadov
    4. OPK Folmava
    5. OPK Česká Kubice
    6. Rota OPK Spálenec
    7. OPK Železná Ruda
    8. OPK Strážný
    9. OPK Studánky
    10. HP Český Heršlák - Deutsch Hörschlag
    11. OPK Horní Dvořiště
    12. OPK Dolní Dvořiště
    13. OPK České Velenice
    14. OPK Halámky
    15. OPK Nová Bystřice
    16. HP Košťálkov - Kleintaxen
    17. OPK Hnanice
    18. OPK Hatě
    19. OPK Hatě - starý přechod
    20. OPK Hevlín
    21. OPK Mikulov
    22. OPK Břeclav - KS Pohansko
    23. OPK Petržalka
    24. OPK Bratislava - Rajka
    25. OPK Komárno
    26. HP Cínovec
    27. HP Petrovice
    28. HP Hřensko
  35. Cvičiště a střelnice PS
    1. Střelnice Maxičky
    2. Střelnice u Petrovic
    3. Střelnice Boří Dvůr
    4. Střelnice Hajnice
    5. Střelnice v Mostech u Č. Těšína
    6. Autocvičiště Chodová Planá
    7. Střelnice Cetviny - Dolní Přibrání
    8. Střelnice Františkov
    9. Střelnice Maxov
    10. Střelnice Chodová Planá
    11. Cvičiště Zadní Chodov
    12. Cvičiště Malacky
    13. Střelnice Volary
    14. Střelnice Písečné
    15. Střelnice Liběnek
  36. Budovy OSH
    1. OSH Dolní Poustevna
  37. Pohraniční útvary SNB
    1. Pohraniční útvar SNB - Srní
  38. Vnitřní stráž MV ČSR
    1. Z historie Vnitřní stráže MV ČSR
  39. Muniční sklady PS
    1. Muniční sklad Planá u M.Lazní
    2. Muniční sklad 19.bPS Děčín - Maxičky
  40. Mapy
    1. Úsek roty Vašíček
    2. Úsek roty Pavlův Studenec
    3. Úsek roty Dyleň
  41. PS různé
    1. Nové Údolí - nádraží
    2. Rakouská celnice Aigen
    3. Vzpomínáme na mjr. Pavla Mikotu
    4. Signálka v úseku roty Písečné
    5. Dolní Silnice - zajímavosti z úseku roty
    6. Signálka v úseku roty Kvilda
    7. Závora IPPEN na 15. rPS Kyselov
    8. Část úseku roty Polom - N. Hůrka - Laka
    9. Průběh SiS mezi rPS Čížov a rPS Podmolí
    10. Velitelé roty Dyleň
    11. Zvonková - průběh SiS mezi Huťským a Medvědím potokem
    12. Likvidácie SiS vo Vysokej pri Morave
    13. Veterina 4. bPS Znojmo
    14. Z úseku roty Počátky
    15. Expedice Státní hranice 2014 na 15. bPS Č. Budějovice
    16. Expedice Státní hranice 2014 na 19. bPS Děčín
    17. Z úseku roty Cetviny r. 2013
    18. Svatá Kateřina v roce 1997
    19. Stanoviště hlídek na rPS Cetviny r. 1989
    20. Roklan - pozůstatky roty v roce 1974
    21. Jak to bylo se službou u 12. rPS Bystřice
    22. Fišerovy Chalupy - mapa průběhu trasy EZOH kolem r. 1960
    23. Kyselov r. 2012 - návštěva roty po 44 letech
    24. Posledný preryv roku 2012 na 8. rPS Devínska Nová Ves
    25. Debrník - miesto posledného odpočinku VR Vydláka
    26. Svatá Kateřina v roce 1991
    27. Dyleň - stanoviště skryté hlídky
    28. Ruské Domy - návštěva v úseku 7.2012
    29. Signálka v úseku roty Slavětín
    30. Z úseku roty Zadní Chalupy
    31. Signálka v úseku roty Slavonice
    32. Česká Kubice - nádraží - druhá půlka 40. let
    33. Devín - 80. roky - SiS
    34. Skanzen ochrany státních hranic Nové Hrady - Celňák
    35. Žďárek - umístění Pohraniční knihy.
    36. Devínska Nová Ves - záplavy červen 2013
    37. Z katastru nemovitosti roty Dyleň r. 2013
    38. Devínska Nová Ves - likvidácia SiS po roku 1989
    39. Weitfelerské slatě - návštěva roty a okolí v roce 2004
    40. Skláře - situační plánky roty z 50.-60. let
    41. Cetviny - mapa průběhu trasy EZOH
    42. Devínske Jazero - návrat po 26 letech
    43. Broumov - letecké snímky z roku 2018
    44. Plešné jezero r. 1985
    45. Likvidace bývalé 5. bPS Cheb - Klášter
    46. Tragický incident ze dne 27.11.1979 - voj. Miloš Kukla
    47. Piket a SiS u Kateřinského potoka - rPS. Diana
    48. Obojek služebního psa s bílo červeným světlem
    49. Piket u Kristina Hrádku
    50. Jozef Ludas - otvorená nová ulica v obci Tvrdošovce
    51. Jelení Skok na fotkách z filmu Listy z kronik PS
    52. Javoří Pila 11.7.1974
    53. Zajímavosti z úseku rPS Stoka - Nové Údolí
    54. Z úseku roty Stálky - údolí řeky Dyje
    55. Vašíček - letecké snímky z roku 2018
    56. Piket na Strážní stěně
    57. Rota Medenice v roce 1968
    58. Tokáň - Zadní Jetřichovice
    59. Umístění informační tabulky na rPS Dyleň
    60. Zadní Chodov - pohled na kasárna v roce 1980
    61. Z úseku rPS Potůčky
    62. Z úseku roty Žofín
    63. Valtice - Celní úřad - likvidace roty r. 2016
    64. Ochrana státní hranice v sedmdesátých letech 20. století
    65. Seznam branců rukujících 3.10.1983 ke 12. školní bPS
    66. Expedice Státní hranice 2015
    67. Dolní Žleb - piket roty Maxičky
    68. Kopčany - stará rota - plánek
    69. Likvidace SiS v úseku roty Hajnice r. 1989
    70. Mapu EZOH roty Pohoří na Šumavě
    71. Čížov - Hardegg
    72. Újezd - nejzápadnější bod ČR
    73. Seznam absolventů rukujících 1.10.1983 ke 12. školní bPS
    74. Průběh SiS v úseku roty Borová Lada
    75. Psi roty Cetviny 1989-91
    76. Piket Travní Dvůr
    77. Stanoviště skryté hlídky PS nad Vranovem n. Dyjí
    78. Z úseku roty Cetviny r. 2015
    79. Bojová zástava 3. bPS Karlovy Vary
    80. Potůčky - místo havárie GAZu ze dne 26.9.1965
    81. Dyleň - fotografie z druhé strany
    82. Z úseku roty Maxičky
    83. Z úseku roty PS Dolní Dvořiště
    84. Z úseku roty Pod Ostrým
    85. Signálka v úseku roty Fišerovy Chalupy
    86. Weitfelova slať - pozůstatky EZOH
    87. Roklan - vzpomínky na službu v letech 1951-52
    88. Javoří Pila r. 1974 - OSH v okolí HP 16
    89. Slavonice - snímky SiS v úseku roty
    90. Svatá Kateřina - zimní OSH úseku r. 1979-81
    91. Javoří Pila r. 1974 - oslavy povýšení
    92. Javoří Pila r. 1974 - momentky ze života roty
    93. Javoří Pila - kámen Neprojdou
    94. Javoří Pila r. 1974 - nácviky a jiné
    95. Javoří Pila r. 1974 - při údržbě SiS a jejího okolí
    96. Čížov - průběh EZOH
    97. Lukov - průběh EZOH
    98. Signálka v úseku roty Žďárek
    99. Z úseku roty Cetviny r. 2016
    100. Signálka v úseku roty Lány
    101. Cvičný EZOH u Chodové Plané
    102. Lávka a most přes řeku Dyji. Začátek úseku roty Dyjákovice
    103. PVS 4. bPS Znojmo
    104. Hajnice - likvidace roty 2014
    105. Bunkry v úseku roty Pod Ostrým
    106. Signálka v úseku roty Javoří Pila
    107. Signálka v úseku roty Nové Hrady
    108. Záložní VS 5. bPS - Seníky
    109. EZOH roty Vašíček
    110. Javoří Pila r. 1973-74 zima - různé fotky
    111. Devínska Nová Ves - porovnání části úseku po 25 letech
    112. Pozůstatky SiS u Chodské Úhlavy
    113. Cetviny a okolí r. 2006
    114. Javoří Pila r. 1987-89 - Rokytská slať
    115. Javoří Pila r. 1987-89 - zima na rotě
    116. Signálka v úseku roty Prášily
    117. Vlajka - Den PS 2012
    118. Signálka a čára překrytí v úseku roty Devínske Jazero
    119. Signálka v úseku roty Devínska Nová Ves
    120. Záložní prapor Bratislava - okupace v roce 1968
    121. Javoří Pila r. 1972-74 - odchod do civilu
    122. Nýrsko - brigádní soutěž o nejlepšího psovoda
    123. Nová Pec - stanoviště KH na žel. mostě
    124. Z úseku roty Cetviny r. 2012
    125. Javoří Pila r. 1987-89 - piket na Modravě a okolí
    126. Javoří Pila r. 1987-89 - momentky z období na rotě
    127. Svatá Kateřina - letecké pohledy na rotu
    128. Javoří Pila r. 1974 - brigáda na dřevo
    129. Javoří Pila r. 1987-89 - Vánoce a Silvestr na rotě
    130. Javoří Pila r. 1973-74 zima - Memoriál poručíka Horvátha
    131. Javoří Pila r. 1974 - Den dětí na Srní
    132. Signálka v úseku roty Rancířov
    133. Špak Zadní Chalupy
    134. Výkolejky před státní hranicí
    135. PS Boží Dar
    136. Požár v kasárnách Z.Chodov dne 2.8.2009
    137. Zbytky SiS u soutoku Moravy a Dyje
    138. Signálka v úseku roty Březí
    139. Signální stěna Bučina
    140. Přeshraniční turistická stezka Trojmezí
    141. Stavebně montážní prapor Dolní Žandov
    142. ŽTZ vodního toku - Mohelenský potok
    143. Signální stěna v úseku roty Maxov
    144. Piket roty Písečné
    145. Dřevěná pozorovatelna
    146. Signální stěna Devínska Nová Ves
    147. Začátek signální stěny na uzemí ČSSR
    148. Špak Horní Paseky
    149. ŽTZ vodního toku - řeka Odrava
    150. Znojmo - střelnice u Býčí skály
    151. Signálka v úseku roty Ruské Domy
    152. Muzeum Železné opony Valtice - Rajsna
    153. Signálka v úseku roty Devět Mlýnů
    154. Signálka v úseku roty Jaroslavice
    155. Signálka v úseku roty Hevlín
    156. Signálka v úseku roty Dyjákovice
    157. Signálka v úseku roty Hrušovany n. Jev.
    158. Signálka v úseku roty Mikulov
    159. Rusovce - levý úsek SH
    160. Úsek ŠH 13.rPS - Nová Pec (Klápa)
    161. Úsek 10. rPS Kapitulský Dvor
    162. ŽTZ vodního toku - řeka Ohře
    163. Signálka v úseku roty České Velenice
    164. Vzpomínka na mjr. Przeczka
    165. ŽTZ vodního toku - Hamerský potok
    166. Signálka v úseku roty Sedlec
    167. Torzo ŠPAKu u Broumova
    168. Ženijně-technické zátarasy Čížov
    169. Na styku 4. a 11. bPS
    170. Chata u Černého jezera
Objekty ČSLA
  1. Kasárna a objekty ČSLA
    1. Kasárna VÚ 6383 - Příbram
    2. VÚ Karlín - kasárny Jana Žižky z Trocnova
    3. VÚ - Dobřany
    4. VÚ 8700 - Michalovce
    5. VÚ 4407 - Cheb
    6. Kasárna VÚ 7087 - Praha Kbely
    7. Kasárna VÚ - Podbořany
    8. VÚ 5849 - Jáchymov (Vršek)
    9. VÚ 6130 - Hranice na Moravě
    10. Kasárna VÚ 1745 - Bor u Tachova
    11. VÚ 1752 - Přeštice
    12. Kasárna VÚ 3276 - Jihlava
    13. VÚ 6159 - Kadaň
    14. VÚ Strašice
    15. VÚ Beroun
    16. Kasárna VÚ 1038 - Kežmarok
    17. Kasárna VÚ Tachov
    18. Kasárna VÚ 1035 - Rakovník
    19. VÚ 9692 - Červená Voda
    20. VÚ 3866 - Mikulov na Moravě
    21. VÚ Kroměříž - Žižkova kasárna
    22. Děvín u Mikulova - objekt radioreléové sítě ČSLA
    23. 171. plrp Rožmitál pod Třemšínem - palebné postavení Vacíkov
    24. VÚ 8261 - Brezno
    25. VÚ 8521 - Staré Město pod Sněžníkem
    26. VÚ Kroměříž - Rybalkova kasárna
    27. Kasárna VÚ 8012 - Havlíčkův Brod
    28. Kasárna VÚ 1603 a 8016 - Poprad
    29. VÚ Plzeň - Slovany
    30. Velká Hleďsebe - Klimentov
    31. VÚ 5198 - Kramolín
    32. VÚ Holýšov
    33. Kasárna VÚ 1030 - Nová Hůrka (Dobrá Voda)
    34. Kasárna VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou
    35. Kasárna VÚ 1561 - Příbram
    36. Kasárna VÚ 1735 - Klatovy
    37. Kasárna VÚ 2071 Karlovy Vary
    38. Kasárna VÚ 3286 - Písek
    39. Kasárna VÚ 3412 - Prostějov
    40. Kasárna VÚ 3076 - Žamberk
    41. Kasárna VÚ 4443 - Hranečník
    42. Kasárna VÚ 4553 - Havlíčkův Brod
    43. Kasárna VÚ 5946 - Humenné
    44. Kasárna VÚ 5953 - Karlovy Vary
    45. Kasárna VÚ 6195 - Havlíčkův Brod
    46. Kasárna VÚ 6195 - Jihlava
    47. Kasárna VÚ 6175 - Benešov
    48. Kasárna Příbram - 1. Máj
    49. Kasárna VÚ 7082 - Kolín
    50. Kasárna VÚ 7505 - Rožmitál pod Třemšínem
    51. Kasárna VÚ 7690 - Brod (Příbram)
    52. Kasárna VÚ 8015 - Stříbro
    53. Kasárna VÚ 8186 - Sušice
    54. Kasárna VÚ 8200 - Domažlice
    55. Kasárna VÚ 8663 - Dukovany
    56. Kasárna VÚ 9699 - Klatovy
  2. Objekty elektronické války
    1. Rota radiového průzkumu Aš
    2. Zvon - ubytovací rota Václav
    3. Stanoviště Dyleň
    4. Stanoviště Poledník
    5. Stanoviště Havran
    6. Stanoviště Zvon
    7. Stanoviště Tišina
    8. Stanoviště Čerchov
    9. Milíře
  3. Muniční sklady ČSLA
    1. VÚ 7760 - PSŽM Veselice
    2. Muniční sklad Hory u K. Varů
    3. Muna Mikulovice - VÚ 8189
    4. Muniční sklad Purkrábka - VÚ 9108 - Znojmo
    5. Potočiště
    6. Stříbro - Jirná
  4. Cvičiště, střelnice a prostory
    1. Střelnice Mětikalov
    2. Cvičiště Dobřany
    3. Střelnice Bohuslav
    4. Střelnice Baba - Benešov
    5. Vojenský újezd Brdy
    6. Střelnice Měštiště
    7. Střelnice Mušlov
    8. Poleň - tanková střelnice
    9. Posádkové cvičiště Stříbro
    10. Střelnice Prášily (Slunečná)
    11. Střelnice Dolní Žandov
    12. Cvičiště Drmoul - Cech
  5. Kasárna a objekty CO
    1. 4. pluk CO Varnsdorf - VÚ 1859
  6. VÚ 1051 Louny
    1. Kasárna VÚ 3288 - Rakovník
    2. Kasárna VÚ 1051 Louny
    3. VÚ Louny r. 2008
  7. VÚ 9108 Znojmo
    1. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2017
    2. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2016
    3. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2015
    4. VÚ 9108 - Znojmo. Pohřeb P. Hireše
    5. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2014
    6. VÚ 9108 - Znojmo. Pohřeb V. Nového
    7. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2013
    8. Malá Louka
    9. Z fotoarchivu pana J. Smutného r. 1988-89
    10. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2011
    11. Bojová zástava 9. motostřeleckého pluku Znojmo
    12. Ze života VÚ 9108 Znojmo
    13. Brodění tanků
    14. Vagónování těžké techniky
    15. Mašovice - střelnice
    16. PVS VÚ 9108 Znojmo
    17. Načeratický kopec - tankodrom
    18. VÚ 9108 - Žižkova kasárna
  8. Vojenská letiště ČSLA
    1. Letiště Planá u Č. Budějovic
  9. Školy ČSLA
    1. Vojenská střední odborná škola tanková a automobilní Nitra
  10. ČSLA různé
    1. Likvidace kasáren VÚ 3412 - Prostějov
    2. VÚ 8186 - knížka Vojín Sígr aneb Ne-skutečná vojna
    3. Stanoviště Dyleň - pohled z druhé strany
    4. Dukla Kolín - volejbal
    5. Kolín - suvenýry z vojny r. 1984-86
    6. PZH - VÚ 6175 - Benešov (Baba)
    7. VÚ 8186 - Sušice - grafická rekonstrukce
    8. Vojenská zemědělská výpomoc ve Vikleticích r. 1972
    9. Tišina - návštěva roty a okolí 6.2012
    10. Tanková cesta - Cheb
    11. Okresní vojenská správa Cheb
Objekty PVOS
  1. Pozorovací hlásky
    1. PH 150 - Pastviny
    2. PH 551 - Aš
    3. PH 151 - Zelená Hora
    4. PH 152 - Hazlov
    5. PH 153 - Brtná
    6. PH 155 - Starý Hrozňatov
    7. PH 156 - Tišina
    8. PH 157 - Milíře
    9. PH 158 - Kňourek
    10. PH 159 - Rozvadov
    11. PH 162 - Starý Herštejn
    12. PH 163 - Baldov
    13. PH 165 - Capartice
    14. PH 111 - Spálený vrch
    15. PH 164 - Všerubský vrch
    16. PH 200 - Svatá Kateřina
    17. PH 201 - Hraničář
    18. PH 202 - Hojsova Stráž
    19. PH 203 - Staré Zhůří (Keply)
    20. PH 228 - Filipova Huť
    21. PH 206 - Žďárek
    22. PH 207 - Horní Vltavice
    23. PH 208 - České Žleby (stará hláska)
    24. PH 209 - Chlum (u Volar)
    25. PH 210 - Želnava
    26. PH 251 - Horní Planá
    27. PH 252 - Dolní Vltavice
    28. PH 211 - Svatý Tomáš
    29. PH 253 - Mlýnce
    30. PH 254 - Kapličky
    31. PH 255 - Horní Dvořiště
    32. PH 262 - Kraví hora (Hojná Voda)
    33. PH 262 - Dlouhá Stropnice (Šejby)
    34. PH 256 - Benešov nad Černou
    35. PH 257 - Bukovsko
    36. PH 258 - Pohorská Ves (Žofín)
    37. PH 259 - Hlinov
    38. PH 260 - Nová Ves n. L.
    39. PH 261 - Klikov
    40. PH 263 - Chlum u Třeboně
    41. PH 264 - Libořezy
    42. PH 281 - Sedlo
    43. PH 283 - Hůrky
    44. PH 282 - Stálkov
    45. PH 286 - Slavětín
    46. PH 284 - Chvalkovice
    47. PH 285 - Vratěnín
    48. PH 451 - Podhradí nad Dyjí
    49. PH 452 - Větrník
    50. PH 453 - Podmolí
    51. PH 454 - Havraníky
    52. PH 287 - Dyjákovičky
    53. PH 455 - Jaroslavice
    54. PH 456 - Hrabětice
    55. PH 457 - Novosedly
    56. PH 458 - Mušlov
    57. PH 459 - Valtice Rajsna
    58. PH 501 - Piesočná
    59. PH 509 - Malé Leváre
    60. PH 502 - Gajary
    61. PH 503 - Záhorská Ves
  2. Pozorovací hlásky - zaniklé
    1. PH 159 - Jedlina
    2. PH Zvon
    3. PH 184 - Jezvinec
    4. PH 164 - Mrákov
    5. PH Milence (Hraničář)
    6. PH 205 - Železná Ruda
    7. PH Sedlo nad Albrechticemi u Sušice
    8. PH 204 - Prášily
    9. PH Boubín
    10. PH Valtéřov
    11. PH Suchdol - Bujanov
    12. VH 209 - Volary
    13. VH 210 - Chlum u Volar (stará hláska)
    14. PH Chlum u Třeboně
    15. PH 283 - Chvaletín
    16. PH 461 - Lány (stará hláska)
    17. PH 452 - Lesná
  3. 2. rtb - Brno
    1. 61. rtp - Brno
    2. 611. rtr - Moravské Budějovice (Krnčice)
    3. 612 rtr. - Božice
    4. 613. rtr - Lavičky
    5. 621. rtr - Chropyně
    6. 65. rtp - Mierovo
  4. 3. rtb - Chomutov
    1. 51. rtpr Lažany - VÚ 3273
    2. 511. rtr - Mikulášovice
    3. 52. rtp Dobřany (Stod) - VÚ 8060
    4. 521. rtr - Poleň
    5. 522. rtr - Zhůří
    6. 523. rtr Katovice
    7. 53. rtp - Třebotovice - VÚ 1738
    8. 531. rtr - Třeboň
    9. 532. rtr - Svatý Tomáš
    10. 534. rtr - Nová Bystřice - týlová část
    11. 534. rtr - Nová Bystřice - bojová část
    12. Záložní VS 3. divize PVOS Hvožďany - RVS Chrášťany
    13. 550. rtr - Kříženec
    14. 551. rtr - Aš
    15. 552. rtr - Dřenice
    16. 562. rtr Třemošná - Vranov
    17. 563. rtr Ratiboř
  5. Zaniklé roty PVOS
    1. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice - týlová část
    2. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice - bojová část
    3. PVOS Křížový vrch u Stodu
    4. 310. rth - Litice
  6. Hotovostní stanoviště PVOS
    1. Drnov u Slaného - SVS 71.plrb, 56.rtpr a NS-5
    2. 3. plro - Pernarec
    3. 1. plro - Hora Sv. Šebestiána
    4. 2. plro - Bochov
    5. Stříbro - Palebné stanoviště 11. plp
    6. Smrkovec - Palebné stanoviště 12. plp
  7. Odloučená stanoviště
    1. Bojové stanoviště roty VÚ 1738 - Třeboň - Lomnice n. L.
    2. PVOS Rancířov - odloučené pracoviště 611. rtr
  8. Zaniklé PH - vnitrozemí
    1. PH Dlažov
    2. PH 159 - Loket
  9. Pozorovací hlásky - Polsko
    1. PH Horní Adršpach
  10. Pozorovací hlásky - vnitrozemí
    1. PH 626 - Šumperk
    2. PH Polička
    3. PH Nepolisy
  11. Pozorovací hlásky - NDR
    1. PH - Počátecký vrch
    2. PH - Bublava (Bleiberg)
    3. PH - Blatenský vrch
    4. PH Hutberg - Růžová u Děčína
    5. PH - Vlčí hora
    6. PH - Petrovice (Špičák)
  12. Muniční sklady PVOS
    1. ŽMS Krásno - sklad 12. plp
  13. PVOS různé
    1. Hláskaři v komiksu
    2. Předchůdci hláskařů - lovci letadel
    3. Poděkování hláskařským archeologům na PH 208
    4. 621. rtr - Chropyně - souhrn fotografií útvaru
    5. PH Sedlo nad Albrechticemi - porovnání snímků 1958 a 2012
    6. Návštěva PH 164 - Všerubský vrch r. 2011
    7. Návštěva PH 228 - Filipova Huť r. 2012
    8. Pohlednice z okolí vidových hlásek
    9. Návštěva PH 201 - Hraničář
    10. PH 162 - Starý Herštejn - návštěva po 37 letech
    11. Z fotoarchivu Bohouše Jelínka - PH 228 r. 1971-73
    12. Ze života hlásky PH 228 - Filipova Huť r. 1985
    13. Konstrukce věže hlásky
    14. Stavba stožáru - Typ velká TESLA
    15. Ze života hlásky PH 209 - Chlum u Volar r. 89-90
Dobové foto
  1. Dobové foto PS
    1. Vašíček r. 1987-88
    2. Planá u Mariánských Lázní r. 1987
    3. Hrušovany - prapor r. 1989-90
    4. Březník r. 1973-75
    5. Vašíček r. 1984
    6. Vašíček r. 1972-74
    7. Diana r. 1970-72
    8. Planá u Mariánských Lázní r. 1984 jaro
    9. Vašíček r. 1976
    10. Dolní Silnice r. 1984-86
    11. Chodová Planá - cvičná čára r. 1972
    12. Sruby r. 1984-86
    13. Chodová Planá r. 1990
    14. Vašíček r. 1962-68
    15. Maxov r. 1990
    16. Vašíček r. 1981-84
    17. Vašíček r. 1978-80 podzim
    18. Vašíček r. 1985-87
    19. Spáleniště r. 1983-85 jaro
    20. Vašíček r. 1992
    21. Čerchov r. 1981-83 jaro
    22. Ruské Domy r. 1986-88
    23. Horní Hraničná r. 1985
    24. Svatý Kříž r. 1989-90
    25. Újezd r. 1982
    26. Hajnice r. 1987-89
    27. Pleš r. 84-86
    28. Kyselov r. 1988-90
    29. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1984
    30. Debrník r. 1977-79
    31. Hajnice r. 1980-82
    32. Pleš r. 1978-80
    33. Ruské Domy r. 1988-89
    34. Pomezí r. 1983-85 podzim
    35. Chodová Planá r. 1954
    36. Devínske Jazero r. 1972-74
    37. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1972
    38. Poštorná r. 1982-84
    39. Dyleň r. 1987-88
    40. Debrník r. 1976
    41. Zadní Chodov PŠ r. 1964
    42. Březník r. 1975-76
    43. Knížecí Pláně - film Černý vlk
    44. Polná r. 1972-73
    45. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1980
    46. Volary - prapor r. 1980-81
    47. Volary - poddůstojnická škola r. 1962-64
    48. OPK Horní Dvořiště r. 1986-87
    49. Nýrsko r. 1989-90
    50. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1989
    51. Dyleň r. 1976-78
    52. Debrník r. 1985-87
    53. Svatý Kříž r. 1977-79
    54. Staré Město r. 1979
    55. Aš - výcvikový útvar Keller r. 1978
    56. Cheb - brigáda - kuchyně r. 1977
    57. Aš r. 1977
    58. Mlýnce r. 1983
    59. Pasečná r. 1982
    60. Ruské Domy r. 1985-87
    61. Zadní Chalupy r. 1963-65
    62. Prášily r. 1978-80
    63. Planina r. 1960-61
    64. Dolní Dvořiště r. 1984-86 jaro
    65. Kyselov r. 1984-86
    66. Podmolí r. 1982-84
    67. Spáleniště r. 1981
    68. Tisová r. 1976
    69. Artolec r. 1979-81
    70. Zadní Chodov r. 1979-81
    71. Trojmezí r. 1989-90
    72. Pavlův Studenec r. 1989-90
    73. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1980 podzim
    74. Svatá Kateřina r. 1963-65
    75. Moravský Ján r. 1984-85
    76. České Žleby r. 1981-83
    77. Cetviny r. 1983-85
    78. Pasečná r. 1984-86
    79. Nový Vojířov r. 1971
    80. Mlýnce r. 1988-89
    81. Hájenka r. 1988-90
    82. Hájenka r. 1974
    83. Vašíček r. 1974-76
    84. Černé Jezero r. 1988
    85. Pomezí r. 1989-90
    86. Hevlín r. 1964-66
    87. Slatina r. 1988
    88. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1988
    89. Plešné jezero r. 1970-72
    90. Mýtina r. 1987-89
    91. Šejby pol. 70 let
    92. Praha Smíchov - velitelství PS r. 68-70
    93. Pernárec pod Landštejnem
    94. České Žleby r. 1980-82
    95. Újezd r. 1989-91
    96. Nový Dvůr r. 1979-81
    97. Nový Žďár 1986-88
    98. Artolec r. 1987
    99. Hájenka r. 1984-86
    100. Mýtina r. 86-88
    101. Spáleniště r. 1984-86
    102. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1985
    103. Tokániště r. 1988
    104. Hajnice r. 1982-84
    105. VŠ SNB Holešov r. 1975-76
    106. Dolní Silnice r. 1970-72
    107. Moravský Ján r. 1986-88
    108. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. xxxx
    109. Lukov r. 1979-83
    110. Cheb - brigáda - RTZ r. 1985-87
    111. Hájenka r. 1964-66
    112. OPK Spálenec r. 1981
    113. Vašíček r. 1972
    114. Nová Pec r. 1963-65
    115. Černé Jezero r. 1985-87
    116. Dubina r. 1967-69
    117. Pod Ostrým (Hamry) r. 1988
    118. Diana r. 1980-82
    119. Hatě r. 1984-86
    120. Mikulov r. 1986
    121. České Budějovice - ženijní rota r. 1983-85 podzim
    122. Mikulov r. 1987
    123. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1986-88
    124. Černé Jezero r. 1986-88
    125. Tisová PŠ r. 1975
    126. Vašíček r. 1980-82
    127. Bystřice r. 1986
    128. Nový Vojířov r. 1972-74
    129. Malacky - výcvikový prapor r. 1972
    130. Vašíček r. 1986
    131. České Velenice - OPK r. 1973
    132. Krabonoš r. 1973-74
    133. Suchdol n. L. - prapor r. 1965
    134. Tisová r. 1963-64 ŠDZ
    135. Mlýnce r. 1985-87
    136. Diana r. 1960-62
    137. Svatý Kříž r. 1980-82
    138. Újezd r. 1979-81
    139. Zvonková r. 1969-71
    140. Nemanice r. 1988
    141. Spáleniště r. 1957-59
    142. Javoří Pila r. 1956-61
    143. Cheb - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    144. Poběžovice - prapor - velitelská rota r. 1973-74
    145. Hatě - foto z kroniky ZO SSM
    146. Bratislava - poříční oddíl r. 1987
    147. Záhorská Ves r. 1976-78
    148. Komárno - poříční oddíl r. 1955-64
    149. Ruské Domy r. 1979-81
    150. Kopčany r. 1988-89
    151. Šejby r. 1977
    152. Malé Leváre r. 1985-87
    153. Zadní Chodov PŠ r. 1971 jaro
    154. České Budějovice - brigáda - r. 1972-73
    155. OPK Hatě 70-80. léta
    156. Vašíček r. 1979-81
    157. Zvonková r. 1973
    158. Svaroh r. 1977-79
    159. Diana r. 1961
    160. Poledník r. 1958
    161. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1958
    162. Mohelno r. 1976-78
    163. Trojmezí r. 1975-77
    164. Mohelno r. 1969-71 podzim
    165. Žďárek r. 1990-91
    166. Podmolí r. 1969-71
    167. Kopčany r. 1986-88
    168. Rancířov r. 1980-81
    169. České Budějovice - RTZ r. 1982-84
    170. Svaroh r. 1981-83 jaro
    171. Horní Dvořiště r. 1983-85
    172. Javoří Pila r. 1984
    173. OPK Rozvadov r. 1980-82
    174. Svaroh r. 1979-81
    175. Cheb - brigáda - RTZ r. 1988-90
    176. Stožec r. 1984-86
    177. Devínske Jazero r. 1979-80
    178. Javoří Pila r. 1977-79
    179. Tokániště r. 1987-89 podzim
    180. Ječmeniště r. 1985-87
    181. Mýtina r. 1979-83
    182. Debrník r. 1979-81
    183. Spáleniště r. 1981-83
    184. Javoří Pila r. 1982-84
    185. Nové Hrady r. 1973-75
    186. Lukov r. 1976-78
    187. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1987-89
    188. Šafov r. 1987
    189. Zvonková r. 1985-87
    190. Nové Údolí r. 1966-68
    191. Chodová Planá r. 1979
    192. Pasečná r. 1980-82
    193. Cheb - brigáda - RTZ r. 1980-82
    194. Pasečná r. 1991
    195. Poběžovice r. 1971-73
    196. Mýtina r. 1971-72
    197. Nová Pec r. 1974-76 jaro
    198. Moravský Ján r. 1973-75
    199. Pomezí nad Ohří r. 1957-59
    200. Planá u Mariánských Lázní r. 1967-69
    201. Dolní Silnice r. 1988-90 podzim
    202. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1990
    203. Zámeček r. 1962
    204. Záhorská Ves r. 1987-89
    205. Tisová PŠ r. 1973
    206. Dyleň r. 1980-82
    207. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1984-86
    208. Pavlův Studenec r. 1962-64
    209. Lukov r. 1979-81
    210. Kopčany r. 1989
    211. Nýrsko - výcvik r. 1982
    212. Aš - vojenská přísaha r. 1972
    213. Hájenka r. 1981-83
    214. Bratislava - poříční oddíl r. 1985-87
    215. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1983
    216. Hraničky r. 1982-84
    217. Planá u Mariánských Lázní r. 1985-87
    218. Mýtina r. 1981-83
    219. Aš r. 1960-62
    220. Čerchov r. 1976-78
    221. Čerchov r. 1987-89 podzim
    222. Dolní Silnice r. 1986-88
    223. Sedlec r. 1967-69
    224. Pasečná r. 1985-87
    225. Planá u Mariánských Lázní r. 1978 - vojenská přísaha
    226. Ulrichov r. 1955
    227. Dolní Silnice r. 1968-70
    228. Rancířov r. 1968
    229. Dyleň r. 1964-65
    230. Pod Ostrým (Hamry) r. 1975
    231. Sušice - brigáda - vel. rota r. 1987-89
    232. Nová Bystřice - prapor r. 1982
    233. Zadní Chodov r. 1981-83
    234. Cheb - brigáda - VR r. 1976-78
    235. Pod Ostrým (Hamry) r. 1970-72
    236. Valtice - Rajsna r. 1981-82
    237. Slavětín r. 1979-80
    238. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1979
    239. Střelnice Maxov r. 1992
    240. Dolní Silnice r. 1972-74
    241. Branka r. 1976-78
    242. Dubina 80. léta
    243. Komárno - 80. léta
    244. Cetviny r. 1987-89 podzim
    245. Diana r. 1986-88
    246. Dubina r. 1973-75
    247. Aš - vojenská přísaha r. 1991
    248. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1967-69
    249. Mlýnce r. 1977-79
    250. Chodová Planá r. 1986
    251. Pomezí nad Ohří r. 1962-64
    252. Planá u Mariánských Lázní 60. léta
    253. Bruntál - UV MV r. 1962-64
    254. Nový Vojířov r. 1970-72
    255. Mýtina r. 1980-82 jaro
    256. Cetviny r. 1950
    257. Polná r. 1975-77
    258. 1. Máj na 4. bPS Znojmo
    259. Nová Pec r. 1971-73 podzim
    260. Vejprty - prapor r. 1963
    261. Pohoří r. 1974-76
    262. Dolní Silnice r. 1990-91
    263. Zadní Chodov PŠ r. 1965-66
    264. Koranda r. 1963-65
    265. Diana r. 1971-73
    266. Poledník r. 1959
    267. Lipno r. 1987-90
    268. Pod Ostrým (Hamry) r. 1967-69
    269. Borová Lada r. 1986-87
    270. Sruby r. 1978-80
    271. Vašíček r. 1986-88
    272. Šejby r. 1975-77
    273. Lipno - spojrota r. 1960-62
    274. Vysoká pri Morave r. 1977-79
    275. Rancířov r. 1977-79
    276. Sruby r. 1980-82
    277. Mýtina r. 1978-80
    278. Volary - poddůstojnická škola r. 1963-64
    279. Nové Hrady r. 1982-84
    280. Polná r. 1973-75
    281. Svatá Kateřina r. 1964-65
    282. Rozvadov r. 1958-60
    283. Cheb - brigáda - autorota r. 1964-66
    284. Volary - brigáda - spojrota r. 1959-61
    285. Vašíček r. 1981-86
    286. Zadní Chalupy 70-80. léta
    287. Fišerovy Chalupy r. 1979-81
    288. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1979-81
    289. Valtice - Celní úřad r. 1987-89 jaro
    290. Sedlec r. 1980-82 jaro
    291. Zadní Chodov - RTZ r. 1972-74
    292. Staré Město r. 1970-72
    293. Mýtina r. 1984-86
    294. Nemanice r. 1983-85
    295. Svatá Kateřina a Sruby 70. léta
    296. Javoří Pila r. 1987
    297. Cheb - brigáda - VR r. 1977-79
    298. Poběžovice r. 1971
    299. Hájenka r. 1965-67
    300. Nová Pec r. 1967-69
    301. Devín r. 1986-88
    302. Stoupa r. 1989-90
    303. Pernárec r. 1965-67
    304. Plešné jezero r. 1968-70
    305. Nýrsko - výcvik r. 1986 jaro
    306. Dubina r. 1977-79
    307. Pavlův Studenec r. 1969-70
    308. Javoří Pila r. 1973-74
    309. Oldřichov r. 1963-67
    310. Zadní Chalupy r. 1972-74
    311. Nová Pec - archiv V. Nováka
    312. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1972-73
    313. Plešné jezero - archiv V. Nováka
    314. Bystřice r. 1969-71
    315. OPK Hatě r. 1973-75
    316. Folmava r. 1984-86
    317. Debrník r. 1965-70
    318. Záhorská Ves r. 1985-87
    319. Zadní Chodov - kapela REPRO r. 1983
    320. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1969
    321. Sedlec r. 1989
    322. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1965-67
    323. Zadní Chodov PŠ r. 1973-74
    324. Roty 1. prPS Kaplice - letecké snímky (část)
    325. Starý Pochr r. 1975-77
    326. Zvonková r. 1965-67
    327. Polom r. 1969-70
    328. Slavonice 1964-66
    329. Mnichovice r. 1977-79
    330. Všeruby r. 1980-82
    331. Dolní Silnice r. 1989-90
    332. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1988-90
    333. Valtice - Celní úřad r. 1985-87
    334. OPK Rozvadov r. 1983-85
    335. Žďárek r. 1979-81
    336. Cetviny r. 1985-87
    337. Stoupa r. 1981-82
    338. Moravský Ján r. 1978-80
    339. Roklan r. 1956
    340. Fišerovy Chalupy r. 1965-67
    341. Čerchov r. 1980-82 jaro
    342. Nová Pec r. 1970-72
    343. Svaroh r. 1971-73
    344. Pasečná r. 1977-79
    345. Železná r. 1967
    346. Lány r. 1979-81
    347. Nový Dvůr r. 1981-83
    348. Valtice - Celní úřad r. 1975-77
    349. Kopčany r. 1983-85
    350. Chlum u Třeboně r. 1977-78
    351. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1989-91
    352. Polná r. 1979-81
    353. Čerchov r. 1972-74
    354. Knížecí Pláně r. 1973-74
    355. Čerchov r. 1979-81 podzim
    356. Mlýnce r. 1982-84
    357. Nová Pec r. 1986-88 jaro
    358. Ašská r. 1988-90 podzim
    359. Pomezí r. 1978-79
    360. Kyselov r. 1958-60
    361. Karlova Ves r. 1970-72
    362. Maxov r. 1979-81
    363. Cetviny r. 1980-82 podzim
    364. Nový Vojířov r. 1964-66
    365. Slatina r. 1976-78
    366. Chlum u Třeboně r. 1972-74
    367. Dubina r. 1978
    368. Pastviny r. 1976
    369. Rusovce r. 1986-88
    370. Kvilda r. 1963-64
    371. Fišerovy Chalupy r. 1967-69
    372. Krabonoš r. 1979-81
    373. Zadní Chodov PŠ r. 1980 podzim
    374. Žďárek r. 1961-63
    375. Jedlina r. 1961-63
    376. Jedlina r. 1962-64
    377. Trojmezí r. 1984-86
    378. Debrník r. 1983-85 podzim
    379. Chlum u Třeboně r. 1981-83
    380. Branka r. 1965-67
    381. Volary - brigáda - spojrota r. 1960-62
    382. Bratislava - brigáda r. 1952-53
    383. Zadní Chodov - RTZ r. 1973-75
    384. Čerchov r. 1978-79
    385. Podmolí r. 1984
    386. Šejby r. 1981
    387. Fišerovy Chalupy r. 1966-68
    388. Ašská r. 1977-79
    389. Žďárek r. 1987-89
    390. Krásná u Aše - 50. léta
    391. Cheb - brigáda - VR r. 1985-87
    392. Nemanice r. 1978-80
    393. Broumov r. 1962-64
    394. Slatina r. 1971-73
    395. Čerchov r. 1978-80
    396. Plešné jezero r. 1969-71
    397. Nový Vojířov r. 1975-77
    398. Jedlina r. 1960-62
    399. Žďárek r. 1977-79
    400. Zadní Chodov PŠ r. 1983-84
    401. Jedlina r. 1965
    402. Lány r. 1984-86
    403. OPK Horní Dvořiště r. 1979-81
    404. Hostouň r. 1957-58
    405. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1978-80
    406. Zadní Chodov r. 1978-80 jaro
    407. Malacky - prapor - veliteľská čata r. 1984-86
    408. Čerchov r. 1985-87
    409. Hraničky r. 1970-72
    410. Bernstein r. 1965-66
    411. Lukov r. 1977
    412. Kaplice r. 1982
    413. Černá Řeka r. 1961-63
    414. Valtice - Rajsna r. 1987-89 podzim
    415. Cetviny r. 1962-64
    416. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1985 jaro
    417. Slavonice r. 1985-87 jaro
    418. Kopčany r. 1971-73
    419. Volary - prapor r. 1983-85
    420. Slavětín r. 1983-85
    421. Branka r. 1985-87 jaro
    422. Šafov r. 1971-73
    423. Rancířov r. 1970-72
    424. Sruby r. 1979-81
    425. Devínske Jazero r. 1986-88
    426. Komárno r. 1990-92
    427. Planá u Mariánských Lázní r. 1956-59 - spojovací rota
    428. České Budějovice - spojovací rota r. 1984-86
    429. Smrčná r. 1958-60
    430. Nemanice r. 1975-77
    431. Horní Dvořiště r. 1968-70
    432. Vašíček r. 1981-83
    433. Ašská r. 1973
    434. Dyleň a Oldřichov 50.-60. léta
    435. Kapitulský Dvor r. 1964-66
    436. Cetviny r. 1977-79 jaro
    437. Jarovce r. 1987
    438. Starý Pochr r. 1978-80
    439. Nýrsko - výcvik r. 1991 podzim
    440. Nýrsko r. 1982-84
    441. Suchohrad r. 1965-67
    442. Trojmezí r. 1985-87
    443. Kamenná r. 1983-85
    444. Tisová PŠ r. 1989
    445. Cheb - brigáda - kuchaři RTZ r. 1989
    446. Broumov r. 1990
    447. Březník r. 1972-78
    448. Čerchov r. 1982-84
    449. Čerchov r. 1977-79
    450. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1984-86
    451. Malacky - voj. přísaha v roce 1986
    452. Branka r. 1984-86 podzim
    453. Volary - ZVPR r. 1972-74
    454. Vašíček r. 1975-77 jaro
    455. Tisová PŠ r. 1968
    456. Dyleň r. 1968-70
    457. Vašíček r. 1976-78
    458. Jarovce r. 1988
    459. Valtice Rajsna - Kolonáda na Reistně r. neznámý
    460. Slavonice r. 1986-88
    461. Maxov r. 1975-77
    462. Újezd r. 1961-63
    463. Nový Dvůr r. 1978-80 podzim
    464. Vratěnín r. 1975-77
    465. Čerchov r. 1965-67
    466. České Velenice r. 1987-89 podzim
    467. Čerchov r. 1980-82 podzim
    468. Černé Jezero r. 1978-80
    469. Nýrsko - výcvik r. 1981
    470. Zvonková r. 1963-65
    471. Javoří Pila r. 1987-89
    472. Písečné r. 1985
    473. Suchohrad r. 1981-83
    474. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1971-73
    475. Kyselov r. 1964-66
    476. Pleš r. 1987-89
    477. Artolec r. 1980-82
    478. Znojmo - 4. bPS - velitelská rota r. 1986-88
    479. Trojmezí r. 1982-84
    480. Mlýnce r. 1973-75
    481. Karlovy Vary - 3. bPS - spojovací rota r. 1962
    482. Cheb - brigáda - ženijní rota r. 1981-83
    483. Branka r. 1983-85 podzim
    484. Pomezí r. 1975-77
    485. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1990-92
    486. Aš r. 1987-89
    487. Děčín 50. a 60. léta
    488. Dubina r. 1983-85
    489. Lány r. 1985-87
    490. Poštorná r. 1962-64
    491. Bystřice r. 1977-79 jaro
    492. Krabonoš r. 1985-87 jaro
    493. Český Jiřetín r. 1962-64
    494. Nemanice r. 1989-90
    495. Planá u Mariánských Lázní r. 1989 - vojenská přísaha
    496. Skláře - Windischgrätz r. 1956-58
    497. Svatý Kříž r. 1987-89
    498. Všeruby r. 1978-80
    499. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1981-83
    500. Bystřice r. 1978-80 podzim
    501. Javoří Pila r. 1974-76 podzim
    502. Chodová Planá r. 1961-62
    503. Poběžovice r. 1973
    504. Hraničná r. 1972-74
    505. Mikulov r. 1987-89
    506. Dyleň r. 1961
    507. Čerchov r. 1987-89 jaro
    508. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1983-85 jaro
    509. Broumov r. 1965-67
    510. Šluknov r. 1962-64
    511. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1985-86
    512. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1980-82
    513. Pomezí r. 1983-85 jaro
    514. Cetviny r. 1965-67
    515. Devínske Jazero r. 1982-84
    516. Kvilda r. 1986-88
    517. Spáleniště r. 1983-85 podzim
    518. Čerchov r. 1982-84 jaro
    519. Skláře - Windischgrätz r. 1955-57
    520. Spáleniště r. 1967-69
    521. Mohelno r. 1968-70
    522. Sedlec r. 1968-70
    523. Lipno - spojrota r. 1961-63
    524. Sušice - brigáda - RTZ r. 1982-84
    525. Rozvadov r. 1968-70
    526. Aš - PdŠ r. 1959-61
    527. Vašíček r. 1982-84
    528. Planá u Mariánských Lázní r. 1957-59 - spojovací rota
    529. Vratěnín r. 1965-67
    530. Nová Pec r. 1965-67
    531. Jelení r. 1961-63
    532. Jelení r. 1959-61
    533. Branka r. 1982-84
    534. Broumov r. 1973-75
    535. Kapitulský Dvor r. 1970-1972
    536. Vašíček r. 1968-69
    537. Sedlec r. 1989-91
    538. Volary - přijímač r. 1984
    539. Pasečná r. 1967-69
    540. Valtice - Rajsna r. 1982-84
    541. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1963-65
    542. Artolec r. 1978-80
    543. Polom r. 1983-85
    544. Záhorská Ves r. 1977-79
    545. Černé Jezero r. 1976-78
    546. Poběžovice r. 1953-55
    547. Pec pod Čerchovem r. 1953-56
    548. Grafenried - Lučina r. 1953-56
    549. Březník r. 1962-64
    550. Bystřice r. 1987-89
    551. Sedlec r. 1965-67
    552. Malacky - motostřelecká rota r. 1984-86
    553. Svatá Kateřina r. 1972-74
    554. Sedlec r. 1966-68
    555. Nový Vojířov r. 1967-69
    556. Nový Vojířov r. 1969-71
    557. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1968-70
    558. Mikulov r. 1969-71
    559. Nový Dvůr r. 1983-85
    560. Zadní Chodov PŠ r. 1964 -65
    561. Dolní Dvořiště r. 1985-87
    562. Spáleniště r. 1963-65
    563. Dyleň r. 1973-75
    564. Lipová u Šluknova r. 1965 jaro
    565. Mikulášovice r. 1965-66
    566. Debrník r. 1980-82
    567. Tokáň r. 1962-63
    568. Březník r. 1967-69
    569. Ulrichov r. 1957
    570. Pernárec r. 1966-68
    571. Zadní Chodov PŠ r. 1966
    572. Stožec r. 1985-87
    573. Český Jiřetín r. 1964-66
    574. Maxov r. 1974-76
    575. Valtice - Celní úřad r. 1972-74
    576. Cetviny r. 1974-76 podzim
    577. České Budějovice - ženijní rota r. 1983-85 jaro
    578. Hraničná r. 1973-75
    579. České Budějovice r. 1979-87 - sportovní činnost
    580. Pohoří r. 1977-79
    581. Pohoří r. 1976-78
    582. Nový Vojířov r. 1962-64
    583. Chodová Planá r. 1981-83
    584. OPK Horní Dvořiště r. 1981-84
    585. Nový Dvůr r. 1984-86
    586. VŠ SNB Holešov r. 1975-77
    587. Diana r. 1975-77 jaro
    588. České Budějovice - ženijní rota r. 1975-77
    589. OPK Spálenec r. 1988-90
    590. OPK Folmava r. 1988-90
    591. Chovná stanice Nový Žďár r. 1976-78
    592. Dolní Dvořiště r. 1982-83
    593. Spáleniště r. 1978-80 jaro
    594. Prášily r. 1987-89 jaro
    595. Nová Pec r. 1980-82 podzim
    596. Šatov r. 1980-82
    597. Rancířov r. 1984-86
    598. Slavětín r. 1984-86
    599. Nemanice r. 1969-71
    600. Horažďovice r. 1966
    601. Planá u Mariánských Lázní - VR r. 1978-80
    602. Březí r. 1977-79
    603. Zadní Chodov PŠ r. 1977 podzim
    604. Žofín - ženijní rota r. 1977-79
    605. Svaroh r. 1984-86
    606. Trojmezí r. 1978-80 - návštěva A. A. Gubareva
    607. Černé Údolí r. 1985-87
    608. České Žleby r. 1986-88
    609. Prášily r. 1986-88
    610. Žďárek r. 1982-84 podzim
    611. Dubina r. 1972-74
    612. Kapitulský Dvor r. 1971-73
    613. Zadní Chodov PŠ r. 1981 jaro
    614. Slavonice r. 1981-83
    615. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1983 jaro
    616. Volary - přijímač r. 1985 podzim
    617. Pohoří r. 1963-65
    618. Jelení r. 1952-55
    619. Dyleň r. 1966-68
    620. Nové Hrady r. 1970-72
    621. Šejby r. 1980-82
    622. Rozvadov r. 1973-75
    623. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1964-66
    624. Šejby r. 1986 -88
    625. Bystřice r. 1974-76
    626. Pod Ostrým (Hamry) r. 1979-81
    627. Weitfelerské slatě - Soutok r. 1958-60
    628. Svatá Kateřina r. 1987-89
    629. Mýtina r. 1967-69
    630. Pastviny r. 1967-69
    631. Lipno r. 1973-75
    632. Polná r. 1977-79
    633. Cetviny r. 1989-91
    634. Sedlec r. 1969-71
    635. Nemanice r. 1987-89
    636. Poběžovice r. 1976-78
    637. Horní Dvořiště r. 1970-72
    638. Krásná u Aše r. 1959-61
    639. Dyjákovice r. 1975-77
    640. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1976
    641. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota (výcvik) r. 1976
    642. Dyleň r. 1985-87 jaro
    643. Žďárek r. 1981-83
    644. Nová Pec r. 1987-89 podzim
    645. Dyleň r. 1967-69
    646. Mlýnce r. 1966-68
    647. Malacky - výcvikový prapor r. 1971-72
    648. Pod Ostrým (Hamry) r. 1984-86
    649. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1983-85
    650. Devínska Nová Ves r. 1985-87 jaro
    651. Znojmo - Krajzák - kuchařský kurz r. 1979
    652. Zadní Chodov - RTZ r. 1979-81
    653. České Budějovice - spojovací rota r. 1987-89
    654. Mlýnce r. 1968-70
    655. Hajnice r. 1983-85 podzim
    656. Zadní Chodov PŠ r. 1968
    657. Hraničky r. 1964-66
    658. Pomezí r. 1974-76
    659. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1964-65
    660. Debrník r. 1974-76
    661. Boří Dvůr r. 1975-77 jaro
    662. České Budějovice - spojovací rota r. 1967-69
    663. Dyleň r. 1961-63
    664. Chodová Planá r. 1965-66
    665. Malacky - výcvikový prapor r. 1967
    666. Cetviny r. 1987-89 jaro
    667. Valtice - Celní úřad r. 1977-79
    668. Nýrsko - výcvikr. 1987
    669. Dolní Silnice r. 1988-90 jaro
    670. Svaroh r. 1981-83 podzim
    671. Pohoří r. 1975-77 jaro
    672. Černé Údolí r. 1986-88 podzim
    673. České Budějovice - RTZ r. 1968-70
    674. Černé Údolí r. 1987-89
    675. Mýtina r. 1976-78
    676. Sruby r. 1981-83
    677. České Velenice r. 1985-87
    678. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1966-69
    679. Rozvadov - prapor r. 1964-66
    680. Šafov r. 1979-81
    681. Hatě r. 1966-68
    682. Sedlec r. 1975-77
    683. Aš r. 1985 podzim
    684. Pleš r. 1977-79 podzim
    685. OPK Spálenec r. 1982-84
    686. Vejprty - PDŠ r. 1962-64
    687. Zadní Chodov PŠ r. 1962-63
    688. Pec pod Čerchovem r. 1951-54
    689. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1977-78
    690. Žďárek r. 1987-89 jaro
    691. Dolní Žandov. r. 1975-77
    692. Chodová Planá r. 1979-80
    693. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1973-75
    694. MSH Kvilda r. 1984
    695. Pod Ostrým (Hamry) r. 1985-87
    696. Zadní Kopanina r. 1969
    697. Čerchov r. 1966-68
    698. Šafov r. 1963-65
    699. Šafov r. 1964-66
    700. Vysoká pri Morave r. 1976-78
    701. Čerchov r. 1991-92
    702. Jaroslavice r. 1971-73
    703. Vratěnín r. 1986-88 jaro
    704. Všeruby r. 1986-88 jaro
    705. Dolní Žandov r. 1979-81
    706. Prášily r. 1988-90
    707. Hraničná r. 1971-73
    708. Valtice - Rajsna r. 1966-69
    709. Grabštejn r. 1967
    710. Chodová Planá r. 1967-68
    711. Jemnice r. 1967
    712. Železná r. 1965-67
    713. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1966
    714. Starý Pochr - 70. léta
    715. Hajnice r. 1972-74
    716. Chodová Planá ŠDZ r. 1971-72
    717. Suchdol n. L. - prapor r. 1981-83
    718. Nové Údolí r. 1973-75
    719. Koranda r. 1954-57
    720. Mnichovice r. 1974-76
    721. Pohoří r. 1976-77
    722. Šafov r. 1981-83
    723. Jaroslavice r. 1981-83 podzim
    724. Hraničky r. 1988-90
    725. Pod Ostrým (Hamry) r. 1989-91
    726. Sušice - brigáda - vel. rota r. 1979-81
    727. Žďárek r. 1979-80
    728. Hajnice r. 1971-73
    729. Chodová Planá r. 1980 jaro
    730. Volary - ZVPR r. 1980-82 jaro
    731. Nový Dvůr r. 1982-84
    732. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1983-85
    733. Dolní Dvořiště r. 1984-86 podzim
    734. Rozvadov r. 1960-62
    735. Bělá nad Radbuzou r. 1961-63
    736. Volary r. 1954-57
    737. Moravský Ján r. 1967-69
    738. Rozvadov r. 1971-73
    739. Slatě (Platenská Huť) r. 1958-60
    740. Slavonice r. 1987-89 jaro
    741. Ruské Domy r. 1975-77
    742. Nýrsko - výcvik r. 1959
    743. Pastviny r. 1985-87
    744. Černé Jezero r. 1959
    745. Dyleň r. 1970-72
    746. Dyleň r. 1969-71
    747. Pod Ostrým (Hamry) r. 1952-55
    748. Česká Kubice r. 1970-72
    749. Horní Hraničná r. 1980-82
    750. Zadní Chodov PŠ r. 1985-86
    751. Ašská r. 1984-86
    752. Šatov r. 1983-85 jaro
    753. Svatá Kateřina r. 1985-87
    754. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87 jaro
    755. Březová u Sokolova r. 1972-73
    756. Račín r. 1961-63
    757. Kapitulský Dvor r. 1985-87 jeseň
    758. Spáleniště r. 1986-88 podzim
    759. Valtice - Rajsna r. 1983-85
    760. Čunovo r. 1962-64
    761. Fišerovy Chalupy r. 1972-74
    762. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1978-80
    763. Čunovo r. 1963-65
    764. Cetviny r. 1974-76 jaro
    765. Rusovce r. 1974-76
    766. Písečné r. 1984-86
    767. OPK Pomezí nad Ohří r. 1976-78
    768. Prášily r. 1965-68
    769. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1965-67
    770. Starý Pochr r. 1967-69
    771. Všeruby r. 1964-66
    772. Znojmo - Krajzák r. 1982-84
    773. Krabonoš r. 1958-60
    774. Šluknov r. 1961-63
    775. Černé Jezero r. 1968-70
    776. Planá u Mariánských Lázní r. 1965-67
    777. Bublava r. 1960-62
    778. Valtice - Rajsna r. 1987-89 jaro
    779. Mnichovice r. 1984-86 jaro
    780. Mlýnce r. 1972-74
    781. Nová Pec r. 1975
    782. Kvilda r. 1969-71
    783. Nová Bystřice - prapor r. 1978-80 jaro
    784. Dolní Dvořiště r. 1965-67
    785. Sušice - výcvik řidičů r. 1971
    786. Volary - ZVPR r. 1971-73
    787. Železná Ruda prapor r. 1971-73
    788. Devín r. 1971-73
    789. Volary - poddůstojnická škola r. 1968-70
    790. Podmolí r. 1983-85 jaro
    791. Kyselov r. 1951-54
    792. Spáleniště r. 1980-82 jaro
    793. Koranda r. 1961-63
    794. Zadní Chodov PŠ r. 1972 jaro
    795. Svatá Kateřina r. 1973-75
    796. Dyleň r. 1965-67
    797. Nemanice r. 1980-82 podzim
    798. Boží Dar r. 1953-55
    799. Hájenka r. 1963-65
    800. Smrčná r. 1969-71
    801. Železná Ruda prapor r. 1983-85 podzim
    802. Hájenka r. 1977-79
    803. Roklan r. 1957-59
    804. Roklanská chata - piket r. 1964-65
    805. Moldava r. 1963-65
    806. Cheb - brigáda - spojrota r. 1986-88 podzim
    807. Nemanice r. 1967-69
    808. Svatá Kateřina r. 1962-66
    809. Pavlův Studenec r. 1986-88 jaro
    810. Sušice - brigáda - hospodářská četa r. 1965-67
    811. Polná r. 1966-68
    812. Cheb - brigáda - kuchaři RTZ r. 1968
    813. Mnichovice r. 1965-67
    814. Borová Lada r. 1984-86
    815. Mohelno r. 1975-77 jaro
    816. Volary - ZVPR r. 1979-81 jaro
    817. Újezd r. 1975-77
    818. Zbraslav - velitelská rota r. 1989-90
    819. Mýtina r. 1968-70
    820. Železná Ruda prapor r. 1982-84 podzim
    821. Tisová r. 1985-87
    822. Hraničná r. 1978-80 jaro
    823. Malacky - výcvikový prapor r. 1969 podzim
    824. Zadní Chodov PŠ r. 1969 podzim
    825. Rusovce r. 1969-71
    826. Pasečná r. 1975-77
    827. Červené Dřevo r. 1959-60
    828. Svatá Kateřina r. 1971-73
    829. Stožec r. 1989-91
    830. Černé Údolí r. 1989-91
    831. Pohoří r. 1965-67
    832. Devínske Jazero r. 1967-69
    833. Kyselov r. 1967-69
    834. Mikulov - přijímač PS r. 1965
    835. Březí r. 1965-67
    836. Nová Pec r. 1985-87
    837. Smrčná r. 1966-68
    838. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1990-92
    839. Nýrsko r. 1986-88
    840. Tisová PŠ r. 1980 podzim
    841. Železná Ruda prapor r. 1980-82 podzim
    842. Zvonková r. 1973-75
    843. Černé Jezero r. 1960-62
    844. Trojmezí r. 1981-83
    845. Mikulov r. 1982-84
    846. Cetviny r. 1972-74
    847. Vašíček r. 1969-71 jaro
    848. Bystřice r. 1963-65
    849. PŠ Moravský Svätý Ján r. 1957-58
    850. Komárno r. 1957-59
    851. Dubina r. 1981-83 podzim
    852. Dyleň r. 1989-91 podzim
    853. Roklan r. 1954-57
    854. Horažďovice r. 1965
    855. Nýrsko - prapor r. 1980-82
    856. Artolec r. 1974-78
    857. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1970-72
    858. Dolní Žandov. r. 1974
    859. Debrník r. 1969-71
    860. Nemanice r. 1985-87
    861. Suchohrad r. 1955-58
    862. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1974-76
    863. Valtice - Rajsna r. 1964-69
    864. Ašská r. 1982-84 jaro
    865. České Budějovice - velitelská rota r. 1978-80
    866. Folmava r. 1987-89
    867. Vašíček r. 1971-73
    868. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1980 jaro
    869. Kamenná r. 1980-82 jaro
    870. Maxov r. 1983-85
    871. Podmolí r. 1963-65
    872. Suchdol n. L. - prapor r. 1971-73
    873. Zadní Chodov PŠ r. 1980 jaro
    874. Hajnice r. 1960-62
    875. Chlum u Třeboně r. 1959-61
    876. Děčín - automobilní rota r. 1961-63
    877. Zadní Chodov PŠ r. 1969 jaro
    878. Znojmo - 4. bPS r. 1959-61
    879. Slavonice r. 1977-79
    880. Modrava r. 1958-60
    881. Roklan r. 1958-60
    882. Újezd r. 1977-79 podzim
    883. Poštorná r. 1969-71
    884. Nový Dvůr r. 1986-88 jaro
    885. Hájenka r. 1980-82 podzim
    886. Koranda r. 1955-58
    887. Koranda r. 1956-59
    888. Folmava r. 1981-83
    889. Šafov r. 1974-76
    890. Spáleniště r. 1971-73
    891. Tisová r. 1984-86 - RTZ
    892. Domažlice - brigáda - Hospodářská četa r. 1965-67
    893. Svatá Kateřina r. 1974-76
    894. České Budějovice - RTZ r. 1987-89
    895. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1971-73
    896. Cheb - brigáda - spojrota r. 1967-69
    897. Nový Vojířov r. 1965-67
    898. Volary - poddůstojnická škola r. 1964-65
    899. Nový Vojířov r. 1968-70
    900. Eisendorfská Huť r. 1962-64
    901. Zadní Chodov r. 1975-77
    902. Stráž nad Nežárkou
    903. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1990-91
    904. Devět Mlýnů - stará rota r. 1961-63
    905. Pavlův Studenec r. 1984-86
    906. Nový Vojířov r. 1966-68
    907. Krabonoš r. 1977-79
    908. Nové Hrady r. 1986-88 podzim
    909. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1977-79
    910. Aš - vojenská přísaha r. 1986 jaro
    911. Pernárec
    912. Hájenka r. 1970-72
    913. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1973-75
    914. Nový Vojířov r. 1989-91
    915. Volary - přijímač r. 1983 podzim
    916. Cheb - brigáda - spojrota r. 1965-67
    917. České Budějovice - spojovací rota r. 1980-82
    918. Fišerovy Chalupy r. 1978-80
    919. Záhorská Ves r. 1952-53
    920. Počátky r. 1963-65
    921. Artolec r. 1959-61
    922. PŠ České Budějovice r. 1959-60
    923. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1990-91
    924. Stálky r. 1966-68
    925. Hatě r. 1985-87 podzim
    926. Petrovice r. 1959
    927. Nová Bystřice - prapor r. 1959-61
    928. Tisová r. 1977-78
    929. Tisová PŠ r. 1980 jaro
    930. Mýtina r. 1980-82 podzim
    931. Stálky r. 1979-81
    932. Bernstein r. 1959-61
    933. Pleš r. 1959-61
    934. Šejby r. 1979-81
    935. Stráž nad Nežárkou r. 1959
    936. Moldava r. 1964-65
    937. Tisová PŠ r. 1972
    938. Kamenná r. 1967-69
    939. Stálky r. 1967-69
    940. Valtice - Celní úřad r. 1979-81 jaro
    941. Znojmo - 4. bPS - nástup na vojnu r. 1985
    942. Pod Ostrým (Hamry) r. 1966-68
    943. Polom r. 1973-75
    944. Horní Dvořiště r. 1980-82
    945. Nový Dvůr r. 1961-63
    946. Jelení skok r. 1956-59
    947. Stálky r. 1982-84
    948. Debrník r. 1973-75
    949. Starý Pochr r. 1971-73
    950. Stálky r. 1987-89
    951. Artolec r. 1986-88 podzim
    952. Maxov r. 1961-63
    953. Vašíček r. 1963-65
    954. Sedlec r. 1983-85
    955. Petrovice r. 1957-59
    956. Rozvadov r. 1959-61
    957. Trojmezí r. 1986-88 podzim
    958. Pavlův Studenec r. 1961-63
    959. Cetviny r. 1958-64
    960. Březí r. 1985-87
    961. Kyselov r. 1983-85
    962. Pastviny r. 1984-86 podzim
    963. Bernstein r. 1968-70
    964. Hatě r. 1982-84
    965. Spáleniště r. 1964-66
    966. Devín r. 1973-75
    967. Březí r. 1970-72
    968. Vašíček r. 1964-66
    969. Krásná u Aše r. 1991-92
    970. Pasečná r. 1970-72
    971. Svaroh r. 1972-74
    972. Fišerovy Chalupy r. 1976-78
    973. Nový Vojířov r. 1974-76
    974. Cetviny r. 1971-73 podzim
    975. Sruby r. 1969-71
    976. Diana r. 1975-77 podzim
    977. České Budějovice - ženijní rota r. 1990-92
    978. Hájenka r. 1975-77
    979. Stálky r. 1972-73
    980. Lipová u Šluknova r. 1968
    981. Diana r. 1950-52
    982. Fišerovy Chalupy r. 1970-72
    983. Dyjákovice r. 1982-84
    984. Halže r. 1979-81
    985. Poběžovice r. 1961-63
    986. Trojmezí r. 1976-79
    987. Horní Dvořiště r. 1966-68
    988. Halže r. 1986-88
    989. Prášily r. 1967-69
    990. Rozvadov - nedatované snímky
    991. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1975-77
    992. Žofín r. 1975-77
    993. Žďárek r. 1965-67
    994. Ulrichov r. 1956-59
    995. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1967-69
    996. Valtice - Celní úřad r. 1976-78
    997. Újezd r. 1954-57
    998. Sušice - brigáda - vel. rota r. 1980-82
    999. Horní Dvořiště r. 1968-69
    1000. Hostouň r. 1961-62
    1001. Nemanice r. 1961-63
    1002. Kapitulský Dvor r. 1972-74
    1003. České Budějovice - velitelská rota r. 1982-84
    1004. Mikulov r. 1980-82
    1005. Malacky - výcvikový prapor r. 1971 podzim
    1006. Chodová Planá r. 1970-71
    1007. Domažlice - brigáda - spojovací rota r. 1984-86
    1008. České Budějovice - velitelská rota r. 1980-82
    1009. Nýrsko r. 1974-76
    1010. Nemanice r. 1966-68
    1011. Devínske Jazero r. 1988-90
    1012. České Budějovice - ženijní rota r. 1969-71
    1013. Knížecí Pláně r. 1967-69
    1014. Svatý Kříž r. 1962-64
    1015. Rolava r. 1957-58
    1016. OPK Cínovec r. 1988-90
    1017. Nový Vojířov r. 1982-84
    1018. Spáleniště r. 1975-77
    1019. Mlýnce r. 1979-81
    1020. Javoří Pila r. 1985-87
    1021. Vratěnín r. 1974-76
    1022. Ašská r. 1988-90 jaro
    1023. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1982-84
    1024. Pavlův Studenec r. 1976-78
    1025. Trojmezí r. 1968-69
    1026. Maxov r. 1977-79
    1027. Čerchov r. 1967-69
    1028. Železná Ruda prapor r. 1965-67
    1029. Hraničky r. 1958-60
    1030. Volary - přijímač r. 1964
    1031. Zadní Chodov PŠ r. 1965
    1032. Polom r. 1964-66
    1033. Valtice - Rajsna r. 1965-67
    1034. Železná r. 1984-86
    1035. Rybník (Bernstein) r. 1991-93
    1036. Nová Bystřice r. 1955-58
    1037. Horní Dvořiště r. 1972-74
    1038. České Budějovice - ženijní rota r. 1986-88
    1039. Devět Mlýnů r. 1990-91
    1040. Pohoří r. 1975-77 podzim
    1041. Horní Dvořiště r. 1975-77
    1042. Kaplice r. 1975-77
    1043. Nýrsko - výcvik r. 1966
    1044. Diana r. 1951-53
    1045. Malacky - výcvikový prapor r. 1977-79
    1046. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1981-83
    1047. Březník r. 1963-65
    1048. Poběžovice - 9. bPS - automobilní rota r. 1959-61
    1049. Jemnice r. 1966
    1050. Zadní Chodov PŠ r. 1981 podzim
    1051. Diana r. 1981-83
    1052. Vratěnín r. 1971-73
    1053. Kamenná r. 1982-84
    1054. Cetviny r. 1982-84 jaro
    1055. Devínske Jazero r. 1970-72
    1056. Debrník r. 1972-74
    1057. Polom r. 1970-72
    1058. Devínska Nová Ves r. 1982-84 jeseň
    1059. Suchohrad r. 1983-85
    1060. Dubina r. 1984-86 podzim
    1061. Valtice - Rajsna r. 1989-90
    1062. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1989-90
    1063. Artolec r. 1985-87
    1064. Polná r. 1965-67
    1065. Krásná u Aše r. 1969-71
    1066. Knížecí Pláně r. 1975-77
    1067. Cheb - brigáda - RTZ r. 1986-88
    1068. Zadní Chodov PŠ r. 1966-67
    1069. Hájenka r. 1962-64
    1070. Zadní Chodov PŠ r. 1973
    1071. Dolní Silnice r. 1981-83
    1072. Bystřice 80. léta
    1073. Cetviny r. 1976-78 jaro
    1074. Lukov r. 1968-70
    1075. Nemanice r. 1977-79
    1076. Maxov r. 1978-80
    1077. Vratěnín r. 1970-72
    1078. Nový Vojířov r. 1978-80
    1079. Valtice - Celní úřad r. 1982-84
    1080. Pohoří r. 1958-59
    1081. Chodová Planá r. 1972-73
    1082. Vašíček r. 1977-79 jaro
    1083. Praha Smíchov - spojovací rota r. 1965-67
    1084. Cetviny r. 1976-78 podzim
    1085. Tokániště r. 1973-75
    1086. Svatá Kateřina r. 1968-70
    1087. Svatá Kateřina r. 1969-71
    1088. Javoří Pila r. 1978-80
    1089. Kvilda r. 1961-63
    1090. Červené Dřevo r. 1961-63
    1091. Písečné r. 1982-84
    1092. Cetviny r. 1977-79 podzim
    1093. Slavonice r. 1979-81 jaro
    1094. Vašíček r. 1978-80 jaro
    1095. Moravský Ján r. 1988-90
    1096. Suchohrad r. 1975-77
    1097. Kaplice r. 1981-83
    1098. Železná Ruda prapor r. 1970-72
    1099. Tokániště r. 1987-89 jaro
    1100. Brandov r. 1955 - z úseku roty
    1101. Vašíček r. 1977-79 podzim
    1102. Březník r. 1970-72
    1103. Horní Dvořiště r. 1986-88
    1104. Žďárek r. 1978-80
    1105. Malacky - výcvikový prapor r. 1987-89
    1106. Broumov r. 1986 a méně
    1107. Záhorská Ves r. 1978-80
    1108. Březová u Sokolova r. 1970-71
    1109. Bernstein r. 1969-71
    1110. Volary - prapor r. 1983-85 podzim
    1111. Břeclav - přijímač r. 1982
    1112. Maxov r. 1972-74
    1113. Zadní Chodov r. 1963-64
    1114. Dolní Silnice r. 1964-66
    1115. Dubina r. 1963-65
    1116. Slatina r. 1977-79 podzim
    1117. Tisová PŠ r. 1963-64
    1118. Ostrov - spojrota r. 1963-65
    1119. Šatov r. 1973-75
    1120. Devět Mlýnů r. 1984-86
    1121. Mníšek 50.-70. léta
    1122. Devínske Jazero r. 1971-73
    1123. Kamenná r. 1971-73
    1124. Pastviny r. 1985-87 jaro
    1125. Mnichovice r. 1978-80
    1126. Horní Hraničná r. 1963-65
    1127. Malé Leváre r. 1952-55
    1128. Pohoří r. 1968-70
    1129. Kvilda r. 1964-66
    1130. Aš - vojenská přísaha r. 1988 podzim
    1131. Kout na Šumavě - prapor r. 1963-65
    1132. Svaroh r. 1974-76
    1133. Slapany r. 1973-75
    1134. Nový Vojířov r. 1983-85
    1135. Dolní Silnice r. 1980-82 podzim
    1136. Sušice - brigáda - RTZ r. 1984-86 podzim
    1137. Bernstein r. 1972-74
    1138. Sruby r. 1977-79 podzim
    1139. Devínske Jazero r. 1960-62
    1140. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1966-73
    1141. Kvilda r. 1966
    1142. Bratislava Petržalka - námestie Hraničiarov r. 1981
    1143. Suchohrad r. 1976-78
    1144. Lipno r. 1985-87 jaro
    1145. Pod Ostrým (Hamry) r. 1973-75
    1146. Březí r. 1978-80
    1147. Jaroslavice r. 1988-90 podzim
    1148. Poběžovice r. 1976 podzim
    1149. Starý Pochr r. 1976-78
    1150. Bratislava - výstrojné oddelenie
    1151. Volary - prapor r. 1981-83
    1152. Česká Kubice r. 1967-69
    1153. Pastviny r. 1987-89 jaro
    1154. Rusovce r. 1961-63
    1155. Černé Údolí r. 1977-79
    1156. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1989-91
    1157. Valtice - Rajsna r. 1986-88
    1158. Kvilda r. 1985
    1159. Zadní Chodov r. 1983-85 podzim
    1160. Podlesí r. 1965
    1161. Nová Pec r. 1973-75
    1162. Ječmeniště r. 1980-82
    1163. Potůčky r. 1964-66
    1164. Zadní Chodov - 2.šk. rota r. 1972-74
    1165. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1971-73
    1166. Polná r. 1970-72
    1167. Bystřice r. 1959-61
    1168. Kapitulský Dvor r. 1988
    1169. RH Sušice r. 1972-74
    1170. RH Železná Ruda r. 1972-74
    1171. Dyleň r. 1981-83
    1172. Bystřice r. 1979-81 jaro
    1173. Horní Hraničná r. 1964-66
    1174. Bernstein r. 1967-69
    1175. Pavlův Studenec r. 1985-87
    1176. Horní Dvořiště r. 1976-78
    1177. Dolní Poustevna r. 1962-64
    1178. Malé Leváre r. 1984
    1179. Javoří Pila r. 1969-71
    1180. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1986-88 jaro
    1181. Malé Leváre r. 1983-85 jar
    1182. Dolní Dvořiště r. 1954-57
    1183. Sedlec r. 1981-83 podzim
    1184. Žďárek r. 1972-74
    1185. Nový Vojířov r. 1960-62
    1186. Nová Pec r. 1968-70
    1187. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1968-69
    1188. Černé Údolí r. 1976-78
    1189. Debrník r. 1989-91
    1190. Nový Vojířov r. 1973-75
    1191. Debrník r. 1975-76
    1192. Kraslice r. 1965-66
    1193. Valtice - Rajsna r. 1963-65
    1194. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1978-80
    1195. Fišerovy Chalupy r. 1969-71
    1196. Debrník r. 1960-62
    1197. Zadní Chalupy r. 1973-75
    1198. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1968-70
    1199. Malacky - výcvikový prapor r. 1968
    1200. Sedlec r. 1991-93
    1201. Aš - Východ r. 1986
    1202. Výcvikový útvar Aš - Keller r. 1990
    1203. Potůčky r. 1962-64
    1204. Pleš r. 1971-73
    1205. Valtice - Celní úřad r. 1964-66
    1206. Horní Hraničná r. 1966-68
    1207. Dolní Dvořiště r. 1968-70
    1208. Trojmezí r. 1969-71
    1209. Malé Leváre r. 1972-74
    1210. Rybník (Bernstein) r. 1987-89
    1211. Mlýnce r. 1967-69
    1212. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    1213. Stoupa r. 1986-88
    1214. Hevlín r. 1986-88 jaro
    1215. Bystřice r. 1980-82 podzim
    1216. Hevlín r. 1980-82 jaro
    1217. Mníšek r. 1959-61
    1218. Trojmezí r. 1970-72
    1219. Rancířov r. 1966-68
    1220. Březník r. 1965-67
    1221. Maxov r. 1985-87 podzim
    1222. Pád dvou MIG-15 u Březníku r. 1963
    1223. Javoří Pila r. 1980-82
    1224. Hatě r. 1975-77
    1225. Mnichovice r. 1988-90
    1226. Mnichovice r. 1977-80
    1227. Praha Smíchov - velitelství PS r. 70-73
    1228. Parkán r. 1919
    1229. OSH Dolní Poustevna r. 1990-92
    1230. Sruby r. 1965-67
    1231. Planina r. 1957-59
    1232. Polom r. 1974-76
    1233. Pod Ostrým (Hamry) r. 1978-80
    1234. Boří Dvůr - tabla r. 1954-73
    1235. Znojmo - 4. bPS - posílení OSH na východě republiky r. 1990
    1236. Žďárek r. 1980-82
    1237. Rusovce r. 1971-73
    1238. Bruntál - UV MV r. 1964-66
    1239. Pavlův Studenec r. 1974-76
    1240. Volary - poddůstojnická škola r. 1960-62
    1241. Jarovce r. 1984-86
    1242. Javoří Pila r. 1971-73
    1243. Karlovy Vary r. 1966 - poslední velitelské shromáždění
    1244. Světlé Hory 50. léta
    1245. Pleš r. 1974-76
    1246. Tokániště r. 1974-76
    1247. Kamenná r. 1956
    1248. Nemanice r. 1971-73
    1249. Březník r. 1961-63
    1250. Devět Mlýnů - stará rota r. 1975-77
    1251. Potůčky 50. léta
    1252. Nová Pec r. 1972-74
    1253. Dubina r. 1960-62
    1254. Nový Dvůr r. 1972-74
    1255. Šejby r. 1968-70
    1256. Devínske Jazero r. 1983-85
    1257. Zadní Chodov r. 1983-85 jaro
    1258. Dolní Silnice r. 1971-73
    1259. Mlýnce r. 1978-80
    1260. Moravský Ján r. 1985-87
    1261. Potůčky r. 1952-55
    1262. Potůčky r. 1953-56
    1263. Žďárek r. 1971-73
    1264. Potůčky r. 1959-61
    1265. Podlesí r. 1961-64
    1266. Zadní Chodov PŠ r. 1971 podzim
    1267. Folmava r. 1971-73
    1268. Písečné r. 1987-89
    1269. Lány r. 1986-88
    1270. Čunovo r. 1955-58
    1271. Rusovce r. 1956
    1272. Ruské Domy r. 1964-66
    1273. Lány r. 1983-85
    1274. Trojmezí r. 1977-79
    1275. Dyjákovice - stará rota r. 1964-66
    1276. Mohelno r. 1972-74
    1277. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1979 podzim
    1278. Slavonice r. 1979-81 podzim
    1279. Gajary r. 1981-83
    1280. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1989
    1281. Slavětín r. 1982-84
    1282. Polom r. 1977-79
    1283. Diana r. 1985-87
    1284. Aš - Východ r. 1977
    1285. Dyleň r. 1977-79
    1286. Grabštejn r. 1976
    1287. Vratěnín 80. léta
    1288. Branka r. 1953-56
    1289. Kvilda - prapor r. 1974-76
    1290. Tokáň r. 1965-67
    1291. Lipová u Šluknova r. 1965 podzim
    1292. Sedlec r. 1964-66
    1293. Dyjákovice - stará rota r. 1970-72
    1294. Lány r. 1980-82
    1295. Hraničky r. 1971-73
    1296. Lány r. 1976-78 podzim
    1297. RH Volary r. 1980-81
    1298. Černá Řeka r. 1964-66
    1299. Pernárec r. 1982-84
    1300. Zadní Chalupy r. 1974-76
    1301. Pohoří r. 1973-75
    1302. Volary - přijímač r. 1989 podzim
    1303. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1989-91
    1304. Chodová Planá r. 1971-72
    1305. Kvilda r. 1972-74
    1306. Všeruby r. 1973-75
    1307. Záhorská Ves r. 1973-75
    1308. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1971-73
    1309. Valtice - Rajsna r. 1964-66
    1310. Artolec r. 1964-66
    1311. Romava r. 1964-66
    1312. Tišina r. 1964-65
    1313. Vysoká pri Morave r. 1984-86
    1314. Nový Žďár 1987-89
    1315. Tisová PŠ r. 1974 jaro
    1316. Kvilda r. 1974-76
    1317. Cetviny r. 1988-90 jaro
    1318. Vysoká pri Morave r. 1983-85
    1319. Javoří Pila r. 1958-60
    1320. Valtice - Celní úřad r. 1971-73
    1321. Lány r. 1972-74
    1322. Dolní Žandov r. 1967
    1323. Nové Hrady r. 1979-81
    1324. Maxov r. 1984-86
    1325. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1983-85
    1326. Nový Vojířov r. 1984-86
    1327. Aš - Východ r. 1978 podzim
    1328. Valtice - Celní úřad r. 1956-59
    1329. Nová Bystřice r. 1989-91
    1330. Záhorská Ves r. 1968-70
    1331. Volary - přijímač r. 1980
    1332. Nemanice r. 1980-82 jaro
    1333. Kvilda r. 1968-70
    1334. Černá Řeka r. 1963-65
    1335. Pasečná r. 1953-56
    1336. Pasečná r. 1954-57
    1337. Pasečná r. 1955-58
    1338. Pasečná r. 1958-60
    1339. Pasečná r. 1955-60
    1340. Pernárec r. 1972-74
    1341. Nový Vojířov r. 1977-79
    1342. Pleš r. 1963-65
    1343. Pleš r. 1964-66
    1344. Bystřice r. 1977-79 podzim
    1345. Cetviny r. 1963-65
    1346. Kopčany r. 1982-84
    1347. Volary - poddůstojnická škola automobilní r. 1974
    1348. Žďárek r. 1968-70
    1349. Artolec r. 1973-75
    1350. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1968-70
    1351. Mýtina r. 1979-81
    1352. Kyselov r. 1978-80
    1353. Bruntál - VU PVS r. 1957-59
    1354. Rolava 1959-66
    1355. Cetviny r. 1975-77 podzim
    1356. Kapitulský Dvor r. 1969-71
    1357. Knížecí Pláně r. 1969-71
    1358. Kamenná r. 1986-88 jaro
    1359. Valtice - Rajsna r. 1976-78
    1360. Gajary r. 1967-69
    1361. Artolec r. 1986-88 jaro
    1362. Slavonice r. 1955-58
    1363. Zadní Chodov r. 1976-79
    1364. Zadní Chodov r. 1978-80 podzim
    1365. Horní Hraničná r. 1974-76
    1366. Valtice - Celní úřad r. 1978-80
    1367. Rancířov r. 1987-89
    1368. Otevření hraničního přechodu Přední Výtoň - Guglwald r. 1992
    1369. Pod Ostrým (Hamry) r. 1977-79
    1370. Pavlův Studenec r. 1970-72
    1371. Mlýnce r. 1976-78
    1372. Broumov r. 1988-90
    1373. Malacky - výcvikový prapor r. 1970 podzim
    1374. Bratislava - brigáda - spojovací rota r. 1967-69
    1375. Žofín r. 1972-74
    1376. Polná r. 1981-83
    1377. Boží Dar r. 1961-63
    1378. Vejprty - prapor r. 1962-64
    1379. Sušice - brigáda - RTZ r. 1979-81
    1380. Zadní Chodov PŠ r. 1979 podzim
    1381. Cetviny r. 1967-69
    1382. Zadní Chodov - přijímač r. 1968
    1383. Rozvadov - prapor r. 1968-70
    1384. Nýrsko - prapor r. 1979-81
    1385. Vašíček r. 1969-71 podzim
    1386. Mikulášovice r. 1952-55
    1387. Březník r. 1966-68
    1388. Písečné - foto z archivu p. Koníře
    1389. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1975-77
    1390. Chodová Planá r. 1975-76
    1391. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 82-84
    1392. Vysoká pri Morave r. 1985-87
    1393. Ašská r. 1981-83
    1394. Pasečná r. 1972-74
    1395. Šejby r. 1977-79
    1396. Žďárek r. 1966-68
    1397. Mnichovice r. 1966-68
    1398. Žďárek r. 1976-78
    1399. Šejby r. 1984-86
    1400. Pastviny r. 1963-65
    1401. Pavlův Studenec r. 1965-67
    1402. Malacky - voj. přísaha v roce 1971
    1403. Malacky - voj. přísaha v roce 1985
    1404. Malacky - voj. přísaha v roce 1988 podzim
    1405. Břeclav - přijímač r. 1986
    1406. Hajnice r. 1983-85 jaro
    1407. Hajnice r. 1973-75
    1408. Pasečná r. 1971-73
    1409. Chlum u Třeboně r. 1958-60
    1410. Chlum u Třeboně r. 1957-59
    1411. České Žleby r. 1975-77
    1412. Jaroslavice r. 1979 - Vzorná rota
    1413. Hatě r. 1982
    1414. Újezd r. 1962-64
    1415. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1975 jaro
    1416. Znojmo - 4. bPS - automobilní rota r. 1972-74
    1417. Lukov r. 1978-80
    1418. Polná r. 1967-69
    1419. Diana r. 1969-71
    1420. Slavětín r. 1965-67
    1421. Srní r. 1946-48
    1422. Starý Pochr r. 1972-74 jaro
    1423. Znojmo - 4. bPS - kolektiv zam. výzbrojní služby r. 1986-88
    1424. Grabštejn r. 1965-67
    1425. Sušice - brigáda - RTZ r. 1982-84 podzim
    1426. Vašíček r. 1964
    1427. Vašíček r. 1988-90
    1428. Nový Vojířov r. 1979-81
    1429. České Velenice r. 1988-90 podzim
    1430. Bystřice r. 1968-70
    1431. Planina r. 1952-53
    1432. Skláře - Windischgrätz r. 1959-62
    1433. Polom r. 87-89 podzim
    1434. Karlovy Vary - 3. bPS - spojovací rota r. 1962-64
    1435. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1985
    1436. Bratislava - přísaha 9.5.1985
    1437. České Budějovice - velitelská rota r. 1983-85 podzim
    1438. Horní Dvořiště r. 1986-88 podzim
    1439. Vašíček r. 1955-58
    1440. Nemanice r. 1968-70
    1441. Chodová Planá - velitelská rota r. 1970-72
    1442. Rusovce r. 1984-86
    1443. Mikulov r. 1962-64
    1444. Šejby r. 1966-68
    1445. Všeruby r. 1987-89 jaro
    1446. Nový Dvůr r. 1978-80 jaro
    1447. Nové Údolí r. 1968-70
    1448. Hajnice r. 1969-71
    1449. Dolní Silnice r. 1976-78
    1450. Žďárek r. 1988-90 podzim
    1451. Březí r. 1989-90
    1452. Mlýnce r. 1962-64
    1453. Borová Lada r. 1985-87
    1454. Nový Žďár 1976-78
    1455. Mikulov r. 1973-75
    1456. Březník r. 1974-76
    1457. Horní Dvořiště r. 1974-76
    1458. Tisová PŠ r. 1985 jaro
    1459. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1986-88
    1460. Bystřice r. 1964-66
    1461. Újezd r. 1968-70
    1462. Plešné jezero r. 1977-79
    1463. Studánky OPK - r. 1978-80
    1464. Fišerovy Chalupy r. 1974-76
    1465. PŠ České Budějovice r. 1960
    1466. Cheb - hudební skupina Spektrum r. 1985-87
    1467. Slapany r. 1953-56
    1468. Tišina r. 1966
    1469. Branka r. 1966 - stanoviště ROH
    1470. Chodová Planá r. 1979-81
    1471. Hatě r. 1965-67
    1472. Horní Hraničná r. 1991-92
    1473. Žďárek r. 1974-76
    1474. Cheb - brigáda - spojrota r. 1985-87
    1475. Cheb - brigáda - RTZ r. 1977-79
    1476. Chodová Planá ŠDZ r. 1976-77
    1477. Všeruby r. 1979
    1478. Cheb - brigáda - r. 1989-91
    1479. Záhorská Ves r. 1966-68
    1480. Kopčany r. 1984-86
    1481. Kaplice - výcvikové středisko r. 1972
    1482. Výcvikové středisko PS Barbora (Jáchymov) r. 1966
    1483. Mýtina r. 1966-68
    1484. Aš r. 1954-57
    1485. Valtice - Celní úřad r. 1983-85
    1486. OPK Rozvadov r. 1972
    1487. Poštorná r. 1957-59
    1488. Černá Řeka r. 1960-62
    1489. Karlovy Vary - 3. bPS - zpravodajské odd. r. 1965
    1490. Kámen r. 1952-57
    1491. Mikulov r. 1979-81 podzim
    1492. Mikulov r. 1981-83
    1493. Nová Pec r. 1971-73 jaro
    1494. Chlum u Třeboně r. 1979-81
    1495. Poběžovice - prapor - automobilní rota r. 1979-81
    1496. Hájenka r. 1969-71 podzim
    1497. Kaplice r. 1949
    1498. Malé Leváre r. 1987-89 jaro
    1499. Mikulov r. 1974-76
    1500. Valtice - Celní úřad r. 1987-89 podzim
    1501. Slatina r. 1984-86
    1502. Železná r. 1982-84 jaro
    1503. Všeruby r. 1957-59
    1504. Bystřice r. 1970-72
    1505. ŠDZ Brezno r. 1978-79
    1506. Stálky r. 1984-86 jaro
    1507. Mohelno r. 1969-71 jaro
    1508. Ašská r. 1978-80
    1509. Dyjákovice r. 1985-87
    1510. Železná Ruda prapor r. 1983-85 jaro
    1511. Zadní Chodov PŠ r. 1988 jaro
    1512. Volary - prapor r. 1985-87
    1513. Zbraslav - automobilní rota r. 1989-90
    1514. Malacky - voj. přísaha v roce 1989 jaro
    1515. Znojmo - 4. bPS - spojovací dílna 70. léta
    1516. Dubina - stará rota
    1517. Zadní Chalupy r. 1969-71
    1518. Kyselov r. 1965-67
    1519. Polná r. 1985-87
    1520. Debrník r. 1955-56
    1521. Dyjákovice r. 1962-64
    1522. Trojmezí r. 1972-74
    1523. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1960-61
    1524. Karlova Ves r. 1964-66
    1525. Záhorská Ves r. 1967-69
    1526. OPK Rozvadov r. 1982-84
    1527. Krabonoš r. 1954-57
    1528. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1959-61
    1529. Gajary r. 1983-85 jaro
    1530. Stálky r. 1965-67
    1531. Malacky - prapor - veliteľská čata r. 1979-81
    1532. Mnichovice r. 1968-70
    1533. Mikulov r. 1961-63
    1534. Bruntál - UV MV r. 1961
    1535. Lipová u Šluknova r. 1959
    1536. Folmava r. 1972-74
    1537. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1980-82
    1538. Šatov r. 1975-77
    1539. Písečné r. 1961-63
    1540. Pod Ostrým (Hamry) r. 1960
    1541. Pohraniční policie Volary r. 1991
    1542. Planá u Mariánských Lázní - RTZ r. 1982-84
    1543. Sušice - brigáda - skupina TOPS r. 1981-82
    1544. Potůčky r. 1938
    1545. Moravský Ján r. 1980-82
    1546. Ruské Domy r. 1981-83
    1547. Železná Ruda prapor r. 1988-90 podzim
    1548. Pleš r. 1960-62
    1549. 35.výročí 1. partyzánské brigády Jana Žižky r. 1978
    1550. Ječmeniště r. 1979-81
    1551. Libá r. 1955
    1552. Javoří Pila r. 1968-70
    1553. Jaroslavice - zámek 50. léta
    1554. Ostrov - spojrota r. 1964-66
    1555. Pomezí r. 1982-84 podzim
    1556. Chodová Planá r. 1966-67
    1557. České Žleby r. 1966-68
    1558. Poštorná r. 1966-68
    1559. České Velenice r. 1982-84
    1560. Bystřice r. 1988-90
    1561. Hajnice r. 1967-69
    1562. Dolní Dvořiště r. 1972-74
    1563. České Žleby r. 1983-85 jaro
    1564. Debrník r. 1983-85 jaro
    1565. České Velenice r. 1988-90 jaro
    1566. Volary - prapor r. 1984-86
    1567. Vašíček r. 1985-90
    1568. Vašíček r. 1989-90 jaro
    1569. Stožec r. 1987-89
    1570. Čerchov r. 1983-85 podzim
    1571. Ječmeniště - nedatovaný snímek
    1572. Nové Údolí r. 1976-78
    1573. Vašíček r. 1958-59
    1574. Lány r. 1976-78 jaro
    1575. PŠ PS Litoměřice r. 1961-62
    1576. Pavlův Studenec r. 1977-78
    1577. Setkání příslušníků 11. bPS Bratislava r. 1985
    1578. Prášily 1955-58
    1579. PŠ PS Litoměřice r. 1955-56
    1580. Březová u Sokolova r. 1968-70
    1581. Mlýnce r. 1971-73
    1582. Nová Pec r. 1974-76 podzim
    1583. Hraničky r. 1972-74
    1584. Potůčky r. 1963-65
    1585. Trojmezí r. 1978-80
    1586. Vašíček r. 1975-77 podzim
    1587. Maxov r. 1973-75 jsro
    1588. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1976-78 jaro
    1589. Kyselov r. 1979-81 jaro
    1590. Lipno r. 1983-85
    1591. Železná Ruda prapor r. 1967-69
    1592. Artolec r. 1972-74
    1593. Nový Vojířov r. 1980-82
    1594. Slavonice r. 1975-77 podzim
    1595. Devínske Jazero r. 1955-57
    1596. Žďárek r. 1953-56
    1597. Nová Pec r. 1979-81 podzim
    1598. Podmolí r. 1984-86 jaro
    1599. Podmolí r. 1990
    1600. Šejby r. 1985-87 jaro
    1601. Železná Ruda prapor r. 1980-82 jaro
    1602. Staré Město pod Landštejnem - Pionýrský tábor r. 1981
    1603. České Žleby r. 1984-86
    1604. Nemanice r. 1974-76
    1605. Pastviny r. 1974-76
    1606. Březí r. 1971-73
    1607. Podlesí r. 1963-65
    1608. Vašíček r. 1973-75
    1609. Mýtina r. 1982-84 podzim
    1610. Svaroh r. 1976-78
    1611. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota - kurz na rypadlo UDS r. 1978
    1612. Sedlec r. 1981-83 jaro
    1613. Mlýnce r. 1963-65
    1614. Mlýnce r. 1964-66
    1615. Mlýnce r. 1969-71
    1616. Mlýnce r. 1967-71
    1617. Sedlec r. 1980-82 podzim
    1618. Sedlec r. 1979-81 podzim
    1619. Mnichovice r. 1967-69
    1620. Nový Žďár 1974-76
    1621. Bernstein r. 1983-85
    1622. Žďárek r. 1982-84 jaro
    1623. Rolava r. 1964
    1624. OPK Pomezí nad Ohří r. 1985-87
    1625. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1976
    1626. Písečné r. 1986-88 podzim
    1627. Suchohrad r. 1964-66
    1628. Volary - ZVPR r. 1977-78
    1629. Suchohrad r. 1978-80 podzim
    1630. Malacky - výcvikový prapor r. 1978 podzim
    1631. Bratislava - vojenská přehlídka 1980
    1632. Sedlec r. 1960-62
    1633. Sedlec r. 1961-63
    1634. Vašíček r. 1966-68
    1635. Volary - prapor r. 1990-92
    1636. Malé Leváre r. 1951-54
    1637. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1978-80
    1638. Sedlec r. 1972-74
    1639. Kamenná r. 1981-83
    1640. Maxov r. 1955-58
    1641. Koranda r. 1958-60
    1642. Koranda r. 1957-59
    1643. Černá Řeka r. 1953-54
    1644. Rudá hvězda Ostrov r. 1965
    1645. Ruské Domy r. 1968-70
    1646. Rancířov r. 1969-71
    1647. Pavlův Studenec r. 1954-55
    1648. Pavlův Studenec r. 1967-70
    1649. Krabonoš r. 1960-66
    1650. Diana r. 1971
    1651. Stoka r. 1959-61
    1652. 3. bPS Karlovy Vary - Ostrov - velitelství bPS r. 1965-66
    1653. Nová Bystřice - prapor r. 1974-76 jaro
    1654. OPK Spálenec r. 1960-62
    1655. Artolec r. 1969-71
    1656. Dolní Dvořiště r. 1964-66
    1657. Mlýnce r. 1961
    1658. Spáleniště r. 1973-75
    1659. Kyselov r. 1982-84
    1660. Šafov r. 1980-82
    1661. Liščí r. 1964-66
    1662. Chodová Planá r. 1964-65
    1663. Potůčky r. 1957-58 identifikace příslušníka PS
    1664. Jarovce r. 1985-87
    1665. Artolec r. 1971-73
    1666. Poštorná r. 1983-85
    1667. Hajnice r. 1970-72
    1668. Sněžník r. 1964-66
    1669. Poběžovice r. 1972
    1670. Mikulov r. 1986-88 jaro
    1671. Znojmo - 4. bPS - vojenská přísaha r. 1986 jaro
    1672. Svatá Kateřina r. 1982-84
    1673. Bernstein r. 1971-73 jaro
    1674. Nové Hrady r. 1980-82
    1675. Volary - brigáda - autorota r. 1957-59
    1676. Pavlův Studenec r. 1967-69
    1677. Hraničná r. 1981-83 jaro
    1678. Písečné r. 1970-72
    1679. Slatina r. 1987-89 jaro
    1680. Dolní Silnice r. 1953-56
    1681. Dolní Silnice r. 1955-58
    1682. Dolní Silnice r. 1956-59
    1683. Dolní Silnice r. 1957-59
    1684. Nové Hrady r. 1953-55
    1685. České Velenice r. 1953-55
    1686. Polom r. 1971-73
    1687. Broumov r. 1972-74
    1688. Tokániště r. 1966-68
    1689. Újezd r. 1988-90
    1690. Svaroh r. 1970-72
    1691. Diana r. 1977-79
    1692. České Budějovice - ženijní rota r. 1984-86 podzim
    1693. Svaroh r. 1975-77
    1694. Dubina r. 1958-60
    1695. Ječmeniště r. 1974-76
    1696. Jaroslavice r. 1976-78
    1697. Polom r. 1979-81
    1698. Lukov r. 1963-65
    1699. Broumov r. 1975-77
    1700. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1984-86 jaro
    1701. České Budějovice - velitelská rota r. 1984-86 podzim
    1702. Přehlídka ke Dni vítězství v Praze 9.5.1985
    1703. Planá u Mariánských Lázní r. 1984 podzim
    1704. Sruby r. 1977-79 jaro
    1705. Starý Pochr r. 1960-62
    1706. Slavonice r. 1988-90 podzim
    1707. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1983-84
    1708. Písečné r. 1986-88 jaro
    1709. Tisová PŠ r. 1969-71
    1710. Praha Smíchov - spojovací rota r. 1969-71
    1711. Znojmo - 4. bPS - velitelská rota r. 1984-86 jaro
    1712. Slavonice r. 1978-80
    1713. Mýtina r. 1973-75
    1714. Kvilda r. 1980-82
    1715. Chlum u Třeboně r. 1987-89
    1716. Vašíček r. 1968-70
    1717. Kapitulský Dvor r. 1981-83
    1718. Chlum u Třeboně r. 1970-72
    1719. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1979-81
    1720. Všeruby r. 1962-64
    1721. Zadní Chodov PŠ r. 1968-69
    1722. Chodová Planá r. 1987-90
    1723. Setkání s hlídkou US Army - Pavlův Studenec r. 1987
    1724. Bystřice r. 1967-69
    1725. Pod Ostrým (Hamry) r. 1982-84 jaro
    1726. Kvilda r. 1966-68
    1727. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1972-74
    1728. Dolní Dvořiště r. 1980-82
    1729. Mýtina r. 1965-67
    1730. Mikulov r. 1980-82 (OPK) podzim
    1731. Dolní Žandov r. 1981-83 podzim
    1732. Zadní Chodov PŠ r. 1987 jaro
    1733. Nová Pec r. 1983-85 podzim
    1734. Svatý Kříž r. 1989
    1735. Krásná u Aše r. 1989
    1736. Dyleň r. 1976
    1737. Broumov r. 1989
    1738. Čerchov r. 1989
    1739. Polom r. 1984
    1740. Čerchov r. 1990
    1741. Pavlův Studenec r. 1964
    1742. Pavlův Studenec r. 1980-82
    1743. Debrník r. 1991
    1744. Trojmezí r. 1987-90
    1745. Demontáž signální stěny u 5. bPS - r. 1990
    1746. Pavlova Huť r. 1965
    1747. Čerchov r. 1970
    1748. Pleš r. 1985-87
    1749. Dubina a Trojmezí r. 1990
    1750. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1988-90
    1751. Halže r. 1989-90
    1752. České Žleby r. 1987-89
    1753. Trojmezí r. 1988-90
    1754. Setkání s hlídkami BGP, BGS, US ARMY a ZOLL, r. 1987-88
    1755. Aš r. 1988-90
    1756. OPK Pomezí nad Ohří r. 1989
    1757. Pod Ostrým (Hamry) r. 1982
    1758. Mohelno, 70. léta
    1759. Maxov r. 1957-59
    1760. Trojmezí 80 léta
    1761. Ašská rota, 80 léta
    1762. Cheb - prapor r. 1986
    1763. Dyleň r. 1983-85
    1764. Nýrsko - výcvik r. 1986 podzim
    1765. OPK Spálenec r. 1987-88
    1766. Debrník r. 1976-78
    1767. Cheb - brigáda r. 1992
    1768. Halže r. 1985-87
    1769. Cheb - brigáda - spojrota r. 1984-86
    1770. Všeruby r. 1989-90
    1771. Cheb - brigáda - RTZ r. 1981-83
    1772. Nové Hrady r. 1983-85
    1773. Dyleň - piket Kyselák r. 1976
    1774. Mohelno r. 1975-77 podzim
    1775. Dyleň r. 1975-77
    1776. Pavlův Studenec r. 1975-77
    1777. Nýrsko - výcvik r. 1988
    1778. Mohelno r. 1966
    1779. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1990
    1780. Dyleň r. 1988-90
    1781. Diana r. 1974-76
    1782. Diana r. 1990
    1783. Hajnice r. 1985-87
    1784. Domažlice a Nýrsko - výcvik r. 1987-89
    1785. Kyselov r. 1985-87
    1786. Stálky r. 1986-88
    1787. Hraničky r. 1962-64
    1788. Maxov r. 1965
    1789. Nýrsko - výcvik r. 1965
    1790. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1990-92
    1791. Zadní Chodov PŠ r. 1976 podzim
    1792. Pomezí nad Ohří r. 1965-66
    1793. Pasečná r. 1983
    1794. Aš - výcvikový útvar Keller r. 1980
    1795. České Žleby r. 1976-78
    1796. Černé Údolí r. 1989-90
    1797. Poběžovice r. 1974
    1798. Pod Ostrým (Hamry) r. 1974-76
    1799. Artolec r. 1982-84
    1800. Broumov r. 1974-75
    1801. Polom r. 1982-84
    1802. Pohraniční roty 7. brigády PS
    1803. Ze života 7. brigády PS
    1804. Polom r. 1982
    1805. Polom r. 1986-87
    1806. Nové Údolí r. 1978-80
    1807. Svaroh r. 1977
    1808. Neprojdou
    1809. Dyleň r. 1989-90
    1810. Kvilda r. 1990
    1811. Devět Mlýnů, 60 léta
    1812. Nová Pec, 70. léta
    1813. Všeruby r. 1989
    1814. Plešné jezero r. 1971-72
    1815. Březník r. 1985
    1816. Roklan r. 1985
    1817. Návštěva V.Remka na HP Rozvadov
    1818. Stříhání železné opony r. 1989
    1819. Staňkovský rybník r. 1990
    1820. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1977-79
    1821. Dubina r. 1986-88
    1822. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1988-90
    1823. Setkání s hlídkami BGP, BGS, r. 1986-88
    1824. Planá u Mariánských Lázní r. 1986
    1825. Chlum u Třeboně r. 1990
    1826. Tokániště r. 1990
    1827. Polom r. 86-88
    1828. Dubina r. 1978-80
    1829. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1965-67
    1830. Broumov r. 1971-73
    1831. Cheb - prapor - velitelská četa r. 1985-87
    1832. Dubina r. 1987-89 podzim
    1833. Valtice - Rajsna r. 1987
    1834. Ašská r. 1990
    1835. Aš - Východ r. 1989
    1836. Dubina r. 1962-64
    1837. Valtice r. 1990
    1838. Borová Lada r. 1989-90
    1839. Krabonoš r. 1990
    1840. Šatov r. 1982-84
    1841. Břeclav - přijímač r. 1984 podzim
    1842. Zadní Chodov PŠ r. 1984
    1843. Břeclav - ZVPR r. 1985
    1844. Hraničky r. 1950-86
    1845. Hrušovany n. Jevišovkou - prapor r. 1989-91
    1846. Diana - signálka r. 1990
    1847. Polom r. 1981-83
    1848. Zvonková r. 1986-88
    1849. Domažlice - brigáda - RTZ r. 1991-92
    1850. Nýrsko - výcvik r. 1991
    1851. Artolec r. 1983-85
    1852. Nový Dvůr r. 1989-90
    1853. Nová Pec r. 1980
    1854. Zvonková r. 1987-89
    1855. Šafov r. 1967-70
    1856. Planá u Mariánských Lázní r. 1980
    1857. Nové Hrady r. 1972-74
    1858. Zadní Chodov PŠ r. 1986
    1859. České Velenice - OPK r. 1966
    1860. Hájenka r. 1989-90
    1861. Svaroh r. 1973-75
    1862. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1968
    1863. Pomezí r. 1981-83
    1864. Krabonoš r. 1989
    1865. Polom r. 1980-82
    1866. OPK Horní Dvořiště r. 1965-67
    1867. Hajnice r. 1981-83
    1868. Kyselov r. 1980-82
    1869. Polom r. 1984-86
    1870. Jezero Laka, 80. léta
    1871. Krabonoš r. 1984-86
    1872. Valtice - Kolonáda Rajsna, 70-80. léta
    1873. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1987-89
    1874. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1987-89
    1875. Zadní Chalupy r. 1981
    1876. Tokániště r. 1976-78
    1877. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1978
    1878. Domažlice r. 1978
    1879. Devět Mlýnů r. 1985-87
    1880. Broumov r. 1966-68
    1881. Dyleň r. 1972-74
    1882. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1986-88
    1883. Polom r. 1982-83
    1884. Poříční oddíl Bratislava r. 1990
    1885. OPK Horní Dvořiště r. 1970-71
    1886. Zvonková r. 1988-90
    1887. Polná r. 1980-82
    1888. Malacky - výcvikový prapor r. 1985-87
    1889. Poštorná r. 1977-79
    1890. Volary - prapor r. 1991-92
    1891. Lukov r. 1970-72
    1892. Šafov r. 1972-74
    1893. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1973
    1894. Pavlův Studenec r. 1976-86
    1895. Zadní Chodov PŠ r. 1979 jaro
    1896. Dubina r. 1979-81
    1897. Chovná stanice Nový Žďár r. 1983-85
    1898. Halže r. 1987
    1899. OPK Horní Dvořiště r. 1980-82
    1900. Trojmezí r. 1990-91
    1901. Pod Ostrým (Hamry) r. 1972-74
    1902. Pod Ostrým (Hamry) r. 1976-78
    1903. Zadní Chalupy r. 1966-68
    1904. Hevlín r. 1990
    1905. Devínske Jazero r. 1956-58
    1906. PŠ Moravský Svätý Ján r. 1956
    1907. Nová Bystřice r. 1989-90
    1908. Pavlův Studenec r. 1987-89
    1909. Sruby r. 1988-90
    1910. Trojmezí r. 1983-85
    1911. Pasečná r. 1982-84
    1912. Šatov r. 1981-83
    1913. Maxov r. 1988-90
    1914. Muniční sklad Zámělíč r. 1988
    1915. Domažlice - brigáda - velitelská rota r. 1990
    1916. Planá u Mariánských Lázní r. 1978-80
    1917. Sruby r. 1972-74
    1918. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1962
    1919. Mohelno r. 1977-78
    1920. Dyleň r. 1979-81
    1921. Diana r. 1988-90
    1922. Mýtina r. 1974-76
    1923. Břeclav - prapor r. 1973
    1924. Branka r. 1989-90
    1925. Hevlín r. 1985-87
    1926. Valtice - Celní úřad, 70. léta
    1927. Tokániště r. 1979-81
    1928. Nemanice r. 1973-75
    1929. Domažlice - chovná stanice r. 1973-75
    1930. Dyleň r. 1985-87 podzim
    1931. České Budějovice - brigáda - r. 1991
    1932. Svatý Kříž r. 1988-90
    1933. Hevlín r. 1978-80
    1934. Nýrsko r. 1988-90
    1935. Hraničky r. 1983
    1936. Dyleň r. 1971-73
    1937. Hraničná r. 1987-89
    1938. Diana r. 1972-74
    1939. Debrník r. 1984-86
    1940. Železná Ruda prapor r. 1984-86
    1941. Žďárek r. 1989
    1942. Pomezí nad Ohří r. 1964-65
    1943. Pasečná r. 1959
    1944. OPK Břeclav r. 1973-85
    1945. Dubina r. 1985-87
    1946. Aš r. 1985 jaro
    1947. Lány r. 1989-90
    1948. Pavlův Studenec r. 1979-82
    1949. Broumov r. 1979-82
    1950. Planá u Mariánských Lázní r. 1991
    1951. Karlova Ves r. 1956-59
    1952. Nemanice r. 1981-83
    1953. Pasečná r. 1987-89
    1954. Devět Mlýnů r. 1986-88
    1955. Zadní Chodov PŠ r. 1991
    1956. OPK Folmava r. 1971-73
    1957. Tokániště r. 1972-74
    1958. Pleš r. 1976
    1959. Knížecí Pláně r. 1980-82
    1960. Hraničná r. 1980-82
    1961. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1982
    1962. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1989-91
    1963. Nové Údolí r. 1969-70
    1964. Nová Bystřice r. 1990
    1965. Zadní Chalupy r. 1970-72
    1966. Poběžovice r. 1975-77
    1967. Knížecí Pláně r. 1966
    1968. Hraničná r. 1988-90
    1969. Chlum u Třeboně r. 1967-69
    1970. Mohelno, přelom 60. a 70. let
    1971. Pavlův Studenec r. 1972-74
    1972. Slatina r. 1975
    1973. Pavlův Studenec r. 1978-80
    1974. Knížecí Pláně r. 1979
    1975. Zápisy z kroniky roty Poštorná r. 1970-78
    1976. Tisová r. 1969
    1977. Zadní Chodov r. 1987-89
    1978. Znojmo - 4. bPS - RTZ r. 1984-86
    1979. Sruby r. 1985-87
    1980. Čerchov r. 1979
    1981. Zadní Chodov r. 1989-91
    1982. Devínska Nová Ves r. 1988
    1983. OPK Pomezí nad Ohří r. 1987-89
    1984. Hájenka, pol. 70 let
    1985. Zadní Chodov, konec 80 let
    1986. Bystřice r. 1985-87 podzim
    1987. Chodová Planá r. 1989-90
    1988. Hraničky r. 1986-88
    1989. Stožec r. 1981-83
    1990. Poštorná r. 1966-67
    1991. České Žleby r. 1970-72
    1992. Žďárek r. 1958-61
    1993. Podmolí r. 1985-86
    1994. Poštorná r. 1975-76
    1995. Starý Pochr r. 1964-66
    1996. Devínska Nová Ves r. 1985-87 podzim
    1997. Dubina r. 1976-78
    1998. Devínske Jazero r. 1971
    1999. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota r. 1979-81
    2000. Boří Dvůr r. 1980
    2001. Čerchov r. 1984-86
    2002. Spáleniště r. 1962
    2003. Kyselov r. 1966-68
    2004. České Velenice r. 1987-89 jaro
    2005. Hajnice r. 1976-78
    2006. Mikulov r. 1986-87
    2007. Kout na Šumavě - praporní přebor r. 1965
    2008. ŠDZ Bruntál r. 1965
    2009. Branka r. 1986-88
    2010. Dyleň r. 1986-88
    2011. Bystřice r. 1982-84
    2012. Dubina r. 1980-82
    2013. Trojmezí r. 1967-69
    2014. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1986
    2015. Volary - prapor r. 1964
    2016. Bratislava - poříční oddíl r. 1991
    2017. České Žleby r. 1977-79
    2018. Pastviny r. 1958-66
    2019. Svatý Kříž 80. léta
    2020. Krabonoš r. 1978-80
    2021. Bernstein r. 1964-66
    2022. Bystřice r. 1981-83
    2023. Ruské Domy r. 1987-89
    2024. Spáleniště r. 1966-68
    2025. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1978-80
    2026. Spáleniště r. 1965-67
    2027. Újezd r. 1980-82
    2028. Černé Údolí r. xxxx
    2029. Pohoří r. 1976
    2030. České Velenice r. 1986-88 podzim
    2031. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1981-83
    2032. OPK Nová Bystřice 1969-2000
    2033. Debrník r. 1975-77
    2034. Čerchov r. 1975
    2035. Tisová PŠ r. 1988-89
    2036. Kyselov r. 1988-89
    2037. Nová Pec r. 1976-79
    2038. Tokániště r. 1986-88
    2039. Debrník r. 1986-88
    2040. Bratislava - brigáda - ženijní rota r. 1970-72
    2041. Dyleň r. 1990
    2042. Kyselov r. 1981
    2043. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1982-84
    2044. Devět Mlýnů r. 1987-89
    2045. Tisová PŠ r. 1978
    2046. Znojmo - 4. bPS - stavební rota r. 1988-90
    2047. Zadní Chalupy r. 1965-67
    2048. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 88-90
    2049. Jemnice r. 1986-88
    2050. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 89-91
    2051. Libá u Chebu r. 1949
    2052. Bruntál - Škola SNB r. 1949
    2053. Cheb - brigáda - spojrota r. 1961-63
    2054. Devět Mlýnů r. 1982-84
    2055. Bystřice r. 1985-87 jaro
    2056. Nýrsko - výcvik r. 1979
    2057. Polná r. 1973-74
    2058. Tokániště r. 1986-88 jaro
    2059. Jaroslavice r. 1986-88
    2060. Hajnice r. 1986-88
    2061. Zadní Chalupy r. 1969
    2062. Žďárek r. 1987-88
    2063. České Budějovice - RTZ r. 1986-88
    2064. Moravský Ján r. 1974-76
    2065. Cetviny r. 1980-82 jaro
    2066. OPK Pomezí nad Ohří r. 1984-86
    2067. Všeruby r. 1991-92
    2068. Železná r. 1985-87
    2069. Volary - přijímač r. 1991
    2070. Mlýnce r. 1980-82
    2071. Záhorská Ves r. 1988-1990
    2072. České Velenice 70. léta
    2073. Aš - vojenská přísaha r. 1984
    2074. Malacky - výcvikový prapor r. 1974
    2075. Svaroh r. 1980
    2076. Jaroslavice r. 1989-90
    2077. Hájenka r. 1986-88
    2078. Cheb - brigáda - spojrota r. 1980-81
    2079. OPK Pomezí nad Ohří r. 1981-82
    2080. Horní Dvořiště r. 1987-89 jaro
    2081. Cheb - brigáda - VR r. 1988-90
    2082. Volary - poddůstojnická škola r. 1964
    2083. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1986-88
    2084. Cheb - brigáda - spojrota r. 1981
    2085. Fišerovy Chalupy r. 1973-75
    2086. Cheb - brigáda - VR r. 1986-88
    2087. Broumov r. 1980-82
    2088. Boří Dvůr r. 1976-78
    2089. Cetviny r. 1981-83 podzim
    2090. Devínska Nová Ves r. 1988-90
    2091. Nová Bystřice - prapor r. 1979-81
    2092. Ruské Domy r. 1976-78
    2093. Horní Hraničná r. 1982-83
    2094. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1982
    2095. České Žleby r. 1969-71
    2096. Nový Vojířov r. 1971-73
    2097. Újezd r. 1965-67
    2098. Hájenka r. 1982-84
    2099. Zadní Chodov PŠ r. 1989
    2100. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1981 -podzim
    2101. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1982 (01-07)
    2102. Cetviny r. 1981-83 jaro
    2103. Vystrojení nováčků na 4. bPS Znojmo
    2104. Cetviny r. 1978-80
    2105. Znojmo - 4. bPS - výstrojní sklad
    2106. Volary - ZVPR r. 1980-82 podzim
    2107. Znojmo - 4. bPS - ženijní rota 70-80. léta
    2108. Poštorná r. 1965-67
    2109. Újezd r. 1974-76
    2110. Lány r. 1980
    2111. Horní Hraničná r. 1982-84
    2112. Lukov r. 1953-57
    2113. Dyleň r. 1989
    2114. Plešné jezero r. 1974
    2115. Vranov n. Dyjí 50-60. léta
    2116. Most přes Dyji - Poštorná r. 1985
    2117. Poštorná r. 1986-88
    2118. Nová Pec r. 1980-82 jaro
    2119. Hrušovany nad Jevišovkou - most přes řeku Dyji r. 1974
    2120. Cetviny r. 1979-81
    2121. Svatá Kateřina r. 1980-82
    2122. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1987
    2123. Domažlice - brigáda - ženijní rota r. 1985-87
    2124. Šafov r. 1982
    2125. Pasečná r. 1977
    2126. OPK Pomezí nad Ohří r. 1981-83
    2127. Sušice - brigáda - ženijní rota r. 1982-84
    2128. Devět Mlýnů - stará rota r. 1967-69
    2129. Artolec r. 1974-76
    2130. Sušice - brigáda - velitelská rota r. 1986-88
    2131. Lukov r. 1964-66
    2132. Sušice - brigáda - RTZ r. 1984-86 jaro
    2133. Artolec r. 1967-69
    2134. Svatý Kříž r. 1983-85 jaro
    2135. Tisová PŠ r. 1986
    2136. Likvidace SiS v úseku roty Poštorná - KS Pohansko
    2137. Likvidace SiS v úseku roty Boří Dvůr r. 1989
    2138. Plešné jezero r. 1977-78
    2139. Nové Údolí r. 1978-79
    2140. Svatá Kateřina r. 1986-88
    2141. Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1991-92
    2142. Šejby r. 1976-78
    2143. Voj. přísaha v Domažlicích r. 1988
    2144. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1989-90
    2145. Svatá Kateřina r. 1989-91
    2146. Voj. přísaha v Nýrsku r. 1989
    2147. Bruntál - UV MV r. 1965
    2148. Volary - přijímač r. 1987
    2149. Artolec r. 1973-74
    2150. Volary - ZVPR r. 1984-86
    2151. Volary r. 1965 - poznáte, kdo slavný je na snímku?
    2152. Cetviny r. 1966-67
    2153. Hájenka r. 1980-82 jaro
    2154. Nemanice r. 1973
    2155. Zadní Kopanina - spojovací rota r. 87-89
    2156. Trojmezí r. 1979-81
    2157. Devínske Jazero r. 86-88
    2158. Mlýnce r. 1986-88
    2159. Černé Údolí r. 1987
    2160. Devínske Jazero r. 1984-86
    2161. Ruské Domy r. 1965
    2162. Černé Údolí r. 1981-83
    2163. OPK Břeclav r. 1983-85
    2164. Cetviny r. 1988-90 podzim
    2165. Březník r. 1968-69
    2166. Komárno r. 1952-81
    2167. Devět Mlýnů r. 1988-90
    2168. Starý Pochr r. 1977-79
    2169. Krabonoš r. 1975-77
    2170. Železná r. 1966-68
    2171. Mýtina r. 1988-90
    2172. Chlum u Třeboně r. 1985-87
    2173. Knížecí Pláně r. 1977 -79
    2174. Valtice - Celní úřad r. 1989-90
    2175. Zbraslav r. 84-87
    2176. Zbraslav - stavební rota r. 87-88
    2177. Bruntál - Škola SNB r. 1945-46
    2178. Diana r. 1964-66
    2179. Rancířov r. 1978-80
    2180. Tisová PŠ r. 1982-84
    2181. Dubina r. 1981-83 jaro
    2182. ŠJU Český Těšín r. 1963
    2183. Rancířov r. 1981-83
    2184. Tisová r. 1983-85
    2185. Nemanice r. 1976-78
    2186. Nemanice r. 1982-84 jaro
    2187. Zadní Chodov PŠ r. 1987 podzim
    2188. Dolný Kubín r. 1949
    2189. Všeruby r. 1986-88
    2190. Knížecí Pláně r. 1979-81
    2191. Kvilda r. 1967-69
    2192. Plešné jezero r. 1966-68
    2193. Vranov n. Dyjí 50. léta
    2194. Sruby r. 1989-91
    2195. Rusovce r. 1990
    2196. Jaroslavice r. 1979-81
    2197. Nová Pec r. 1987-89 jaro
    2198. Stožec r. 1983-85
    2199. Březník r. 1971-73
    2200. OPK Rozvadov r. 1988-90
    2201. Hevlín r. 1974-76
    2202. Dyleň r. 1982-84
    2203. Cetviny r. 1959-61
    2204. Všeruby r. 1983-85
    2205. Tokániště r. 1983-85
    2206. Horní Hraničná r. 1965-67
    2207. Pomezí r. 1985-87
    2208. Poštorná r. 1989-91
    2209. Hraničná r. 1982-84
    2210. Nová Pec r. 1979-81
    2211. Valtice - Rajsna r. 1975-77
    2212. Diana r. 1958-60
    2213. Cetviny r. 1990-91
    2214. Březí r. 1981-83
    2215. Devínské Jazero r. 1979-81
    2216. Cheb - brigáda - spojrota r. 1980-82
    2217. Čerchov r. 1986-88
    2218. Horní Dvořiště r. 1967-69
    2219. České Budějovice - RTZ r. 1972-74
    2220. Všeruby r. 1985-87
    2221. Cheb - brigáda - VR r. 1982-84
    2222. Svatá Kateřina r. 1981-83
    2223. Plešné jezero r. 1967-69
    2224. Kyselov r. 1961-63
    2225. Čerchov r. 1981-83 podz.
    2226. Pod Ostrým (Hamry) r. 1975-77
    2227. Poštorná r. 1972-74
    2228. Zadní Chalupy r. 1990
    2229. Švele r. 1962-64
    2230. Devět Mlýnů - stará rota r. 1970-72
    2231. Výcvikové středisko psovodů Libějovice r. 1973
    2232. Volary - prapor r. 1986
    2233. Stálky r. 1983-85
    2234. Zadní Chalupy - demolice roty 70. léta
    2235. Svatý Kříž r. 1972-74
    2236. Branka r. 1980
    2237. Jemnice r. 1983
    2238. Hatě r. 1987-89
    2239. Fišerovy Chalupy r. 1982-84
    2240. Nýrsko - prapor r. 1983-85
    2241. Přední Hamry r. 1965
    2242. Hevlín r. 1988-90
    2243. Švele r. 1961-63
    2244. Jarovce r. 1987-89
    2245. Svatý Kříž r. 1979-81
    2246. Fišerovy Chalupy r. 1980-82
    2247. Žďárek r. 1984-86
    2248. Jemnice r. 1981
    2249. Hrušovany nad Jevišovkou r. 1981-83
    2250. Spáleniště r. 1978-80
    2251. Roklan r. 1959
    2252. Sušice - brigáda - spojovací rota r. 1963-65
    2253. Cetviny r. 1973-75
    2254. Znojmo - 4. bPS - spojovací rota r. 1985
    2255. Tisová PŠ r. 1984
    2256. Vašíček - od jiných
  2. Dobové foto ČSLA
    1. Strašice r. 1957-59
    2. VÚ 1735 - Klatovy r. 1985-87
    3. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1972-74 spojaři
    4. Havran r. 1965-68
    5. VÚ 1538 - Žamberk r. 1964-66
    6. VÚ 7082 - Kolín r. 1979-81
    7. VÚ 4407 - Cheb r. 1987-89
    8. VÚ 3274 - Sokolov r. 1975-77
    9. VÚ 3294 - Košice r. 1973-75
    10. VÚ Karlín - Vojenská hudební škola r. 1935-38
    11. VÚ Plzeň - Bory r. 1962-64
    12. VÚ 7082 - PŠ r. 1984 jaro
    13. VÚ 1030 - Nová Hůrka r. 1985-87
    14. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1957-58
    15. Staré věže na Havranu
    16. Stříbro r. 1968-69
    17. VÚ 7507 - Frenštát pod Radhoštěm r. 1967-68
    18. VÚ 1752 - Přeštice r. 1971-73
    19. VÚ 4404 - Ostrov nad Ohří r. 1991-93
    20. Dyleň r. 1962-64
    21. Zvon r. 1966-67
    22. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1955-57
    23. Louny r. 1962-64
    24. VÚ 2506 - Jihlava r. 1980-82
    25. VÚ 8849 - Pohodlí r. 1986-88
    26. VÚ 7690 - Brod r. 1985-87
    27. VÚ 9108 - Znojmo r. 1993-94
    28. Lešany r. 1970-72
    29. Muniční sklad Purkrábka - VÚ 9108 - Znojmo r. 1993
    30. Stříbro r. 1969-71
    31. VÚ 7505 - Plzeň - Slovany r. 1964-66
    32. VÚ 3870 - Vimperk
    33. ŠDZ Žilina r. 1971-72
    34. Poledník r. 1972-74
    35. VÚ 3274 - Sokolov r. 1968-70
    36. VÚ 1620 - Bechyně r. 1963
    37. VÚ 7505 - Rožmitál r. 1986-88
    38. VÚ 8272 - Kolín r. 1968-70
    39. VÚ 2728 - Přerov r. 1968-70
    40. Tankové střelecké cvičiště Podbořany r. 1993-94
    41. Průzkumácká kapela 1984
    42. VÚ 7082 - Kolín r. 1984-86 kuchaři
    43. VÚ 7711 - Příbram - 1. spojovací letka r. 1971-73
    44. DDŠ Nitra r. 1977-79
    45. Žatec - ŠDZ r. 1959-60
    46. VÚ 7690 - Brod r. 1986-88
    47. VÚ 8186 - Sušice r. 1976-78
    48. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1968-70 kuchaři
    49. Stříbro - Jirná r. 1980-81
    50. Zvon r. 1962-64
    51. VÚ 9692 - Červená Voda r. 1959-61
    52. VÚ 1054 - Holýšov r. 1976-78
    53. VÚ 1051 - Louny r. 1984
    54. VÚ 4407 - Cheb r. 1969-71
    55. Bor u Tachova r. 1967-69
    56. VÚ 7690 - Brod r. 1974-76
    57. Stříbro r. 1976-78
    58. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1969-71
    59. VÚ 1038 - Kežmarok r. 1986-87
    60. VÚ Vyškov - Kozí Horka r. 1968-70
    61. VÚ 6175 - Benešov r. 1975-77
    62. VÚ 7368 - Podbořany r. 1971-73
    63. VÚ 7494 - Chrudim r. 1974-76
    64. VÚ 1852 - Brno - Řečkovice - rakeťáci Ketkovice
    65. VÚ 8016 - Poprad r. 1978-80
    66. VÚ 3866 - Mikulov na Moravě r. 1977-79
    67. VÚ 1752 - Přeštice r. 1977-79
    68. VÚ 6177 - Písek r. 1986-88
    69. VÚ 7690 - Dubno r. 1966
    70. VÚ 1104 - Olomouc r. 1965-67
    71. VÚ 8148 - Praha Kbely r. 1984-86
    72. VÚ 7495 - Zbiroh KŘK r. 1981 podzim
    73. VÚ 6159 - Kadaň r. 1987-89
    74. Havran r. 1980-82 podzim
    75. Havran r. 1963-65
    76. VÚ 2980 - Horažďovice r. 1989-91
    77. VÚ 5961 - Karlovy Vary r. 1965-67 (spojaři)
    78. VÚ 1104 - Olomouc r. 1988-90
    79. Strašice r. 1975
    80. VÚ 3450 - Třeboň r. 1989-91
    81. VÚ 1054 - Holýšov r. 1981-83
    82. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1982-84
    83. VÚ 1040 Dobřany r. 1973-75
    84. VÚ 8272 - Kolín r. 1971-73 podzim
    85. Havran r. 1970-72
    86. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1970-72 jaro
    87. Poledník r. 1970-72
    88. VÚ 6396 - Znojmo r. 1971-73
    89. Stříbro - PL baterie r. 1969-71
    90. VÚ 7082 - Kolín r. 1990-92
    91. VÚ 7082 - Kolín 80. léta
    92. VÚ 9009 - Kolín r. 1978-80
    93. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1966-68
    94. VÚ 8663 - Dukovany r. 1986-88
    95. VÚ 3288 - Rakovník r. 1965-67
    96. VÚ 8019 - Bruntál r. 1967-69
    97. VÚ 8703 - Ružomberok 50.-70. léta
    98. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1984-86
    99. VÚ 4549 - Jince - Velcí r. 1992-93
    100. VÚ 9108 - Znojmo r. 1966-68
    101. VÚ 4445 - České Budějovice r. 1979-81
    102. VÚ 3274 - Sokolov r. 1972-74
    103. VÚ 1054 - Holýšov r. 1975-76 podzim
    104. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1974-76
    105. VÚ 8186 - Sušice r. 1986-88
    106. VÚ 1734 - Milovice r. 1961-62
    107. VÚ 3288 - Rakovník r. 1964-66
    108. VÚ 2980 - Horažďovice r. 1990
    109. Stříbro r. 1955-57
    110. Hranečník r. 1987-89
    111. VÚ 2071 - Karlovy Vary r. 1974-76
    112. VÚ 9108 - Znojmo r. 1983-84
    113. Havran r. 1987-89
    114. 5. výročí založení VÚ 9150 Znojmo r. 1961-66
    115. Rota radiového průzkumu Aš r. 1990-91
    116. VÚ 9108 - Znojmo r. 1967-69 tank.
    117. VÚ 9108 - Znojmo r. 1967-69
    118. VÚ 8703 - Znojmo 80. léta
    119. VÚ 9376 Vimperk - spojovací rota
    120. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1979
    121. VÚ 1051 - Louny r. 1966
    122. Milíře r. 1966
    123. VÚ 9672 Plzeň - Bory 50.-70. léta
    124. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1969-71
    125. Poledník r. 1989-90
    126. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1979-81
    127. VÚ 8038 - Karlovy Vary - Dvory II r. 1990-92
    128. VÚ 1620 České Budějovice r. 1976-77
    129. VÚ 3259 - Břeclav r. 1993-94
    130. VÚ 9376 - Vimperk r. 1983-85
    131. Poledník r. 1969-71
    132. VÚ 7505 - Plzeň - Slovany r. 1969-71
    133. VÚ 3276 - Jihlava r. 1990-92
    134. VÚ 7082 - Kolín r. 1984-86
    135. VÚ 7690 - Brod r. 1979-81
    136. VÚ 6165 - Lipník n. Bečvou r. 1965-67
    137. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1962-64
    138. VÚ 8849 - Pohodlí r. 1985-87
    139. Bor u Tachova r. 1970-73
    140. Louny r. 1970-72
    141. VÚ 6175 - Benešov - PZH r. 1986-88
    142. VÚ 4293 - Benešov r. 1980-82
    143. VÚ 8008 - Plzeň r. 1984-86
    144. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1968
    145. VÚ 7082 - Kolín 80.-90. léta
    146. VÚ 8186 - Sušice r. 1966-68
    147. Dyleň r. 1967
    148. VÚ 8186 - Sušice r. 1977-79
    149. VOŠ Nitra r. 1965-67
    150. VÚ 8186 - Sušice r. 1989
    151. Stříbro r. 1966-68
    152. DDŠ Nitra r. 1988-90
    153. VÚ 7082 - Dukla Kolín - volejbal, sezóna 84/85
    154. VÚ Klatovy, Ružomberok, Kdyně r. 1957-59
    155. VÚ 1113 - Janovice nad Úhlavou r. 1983-85
    156. VÚ 8200 - Domažlice - RTZ r. 1973-75
    157. VÚ 7411 - České Budějovice r. 1976-76
    158. Slunečná r. 1983-85
    159. VÚ 6175 - Benešov r. 1991-92
    160. VÚ 7082 - Kolín r. 1983-85
    161. VÚ 7348 - Turnov r. 1951-53
    162. VÚ 4692 - Louny r. 1996-97
    163. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1980-82
    164. VÚ 8016 - Prešov r. 1968
    165. VÚ 9699 - Klatovy r. 1984-86
    166. VÚ 8200 - Domažlice r. 1985-87
    167. VÚ 4445 - České Budějovice r. 1966-68
    168. VÚ 6983 - Mariánské Lázně - Klimentov r. 1990-92
    169. Dukla r. 1957-60
    170. VÚ 3252 - Rožmitál
    171. Havran r. 1967-69
    172. Zvon r. 1966-68
    173. Hamrniky r. 1983-85
    174. Havran r. 1966-68
    175. VÚ 7495 - Zbiroh r. 1983
    176. Střelnice Mašovice
    177. Malá Louka zač. 50. let
    178. VÚ 1040 Dobřany r. 1970-72
    179. Malá Louka r. 1967-69
    180. Tankové terče
    181. Přebor ve střelbě z RZ v Mašovicích r. 1995
    182. Bor u Tachova r. 1959
    183. VÚ Plzeň - Slovany r. 1955
    184. Malá Louka 80. léta
  3. Dobové foto PVOS
    1. Moravské Budějovice r. 1983-85
    2. PH 201 - Hraničář r. 1971-73
    3. VH 210 - Chlum u Volar r. 1953-55
    4. PH 259 - Hlinov r. 1974-75
    5. PH 207 - Horní Vltavice r. 1971-73
    6. PH 252 - Dolní Vltavice r. 1981
    7. Astrachaň - výjezd na ostré střelby r. 1982
    8. 621. rtr - Chropyně r. 1980-84
    9. PH 203 - Staré Zhůří r. 1967
    10. 621. rtr - Chropyně r. 1962-64
    11. PH 207 - Horní Vltavice r. 1988-90
    12. VÚ 3633 - Planá u Mar. Lázní r. 1977-79
    13. PH 111 - Spálený vrch r. 1971-73
    14. Svatý Tomáš r. 1975-77
    15. Dobřany r. 1963-65
    16. Zvolen PŠ r. 1972 podzim
    17. 621. rtr - Chropyně r. 1983-85
    18. Kříženec r. 1981
    19. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1984-86
    20. Poleň r. 1971-73
    21. Zdejcina r. 1983-85
    22. Poprad r. 1973-74
    23. PH - Blatenský vrch r. 1952-54
    24. PH 228 - Filipova Huť r. 1971-73 (vzpomínka na kamarády)
    25. Chrudim r. 1972
    26. Zhůří r. 1989-91
    27. Třebotovice - pol. 50. let
    28. PH 283 - Hůrky r. 1984-86
    29. Svatý Tomáš r. 1972-74
    30. PH 281 - Sedlo r. 1994
    31. PH 162 - Starý Herštejn r. 1989-90
    32. 621. rtr - Chropyně r. 1986-88
    33. Zhůří r. 1977-79
    34. 621. rtr - Chropyně r. 1959-60
    35. PH 256 - Benešov nad Černou r. 1986-88
    36. 621. rtr - Chropyně r. 1982-84
    37. Privolžskij polygon r. 1980 - cesta na ostré střelby
    38. PH 253 - Mlýnce r. 1979-81
    39. Moravské Budějovice r. 1969-71
    40. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1965-67
    41. PH 211 - Svatý Tomáš 50.-60. léta
    42. Svatý Tomáš r. 1974-76
    43. PH 251 - Horní Planá r. 1984-86
    44. Zvolen PŠ r. 1972 jaro
    45. 310. RTH Litice r. 1962-64
    46. ŠDZ Mokraď r. 1966-67
    47. Zhůří r. 1969-71
    48. PH 207 - Horní Vltavice r. 1970-71
    49. PH 208 - České Žleby r. 1969-70
    50. Zhůří r. 1962-65
    51. PH 282 - Stálkov 70. léta
    52. VÚ 8060 Stod r. 1973-75
    53. Zhůří r. 67-69
    54. PH 208 - České Žleby r. 1968-70
    55. Poleň r. 1964-66
    56. VÚ 7494 - Chrudim r. 1975
    57. PH 458 - Mušlov r. 1981-83
    58. Zvolen PŠ - zabezpečovací rota r. 1973-75
    59. Poleň r. 1966-68
    60. 311. rth Chotěšov r. 1966-68
    61. Zvolen PŠ r. 1973 podzim
    62. PH 206 - Knížecí Pláně - Žďárek r. 1979-81
    63. PH 206 - Knížecí Pláně r. 1975-77 podzim
    64. Zvolen PŠ r. 1975 podzim
    65. Katovice r. 1966-68
    66. Poleň r. 1988-90 podzim
    67. Zvolen ŠS r. 1974 podzim
    68. Moravské Budějovice r. 1989-90
    69. 621. rtr - Chropyně r. 1968-70
    70. Božice r. 1964-66
    71. VÚ 4453 - Žatec - PŠ radistů r. 1974
    72. VVTŠ ČSSP - L. Mikuláš - Mokraď r. 1973-75
    73. PH 200 - Svatá Kateřina r. 1982-84
    74. Mierovo r. 1985-87 podzim
    75. PH 152 - Hazlov r. 1977-79
    76. PH 157 - Milíře r. 1977-79
    77. Třebotovice r. 1975-77
    78. VÚ 7494 - Dašice r. 1974-76
    79. Zvolen PŠ r. 1962
    80. PH 283 - Chvaletín r. 1963-64
    81. PVOS Světlík - odloučené pracoviště 532. rtr r. 1975-77
    82. PVOS Rancířov - odloučené pracoviště 611. rtr r. 1978
    83. PH 206 - Žďárek r. 1985-87
    84. 621. rtr - Chropyně r. 1966-68
    85. 621. rtr - Chropyně r. 1980-82
    86. Svatý Tomáš r. 1986
    87. PH 208 - České Žleby r. 1971
    88. Ašuluk - střelby r. 1987
    89. 621. rtr - Chropyně r. 1967-68
    90. PH 202 - Hojsova Stráž r. 1973-75
    91. PH 163 - Baldov r. 1973-75
    92. VÚ 4453 - Hora Svatého Šebestiána PŠ - 80. léta
    93. Astrachaň - cvičení v r. 1972
    94. PH 455 - Jaroslavice r. 1986-88
    95. PH 255 - Horní Dvořiště r. 1983-85
    96. Stará Boleslav - VÚ 2516 r. 1965-67
    97. Svatý Tomáš r. 1968-71
    98. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1960-62
    99. Aš r. 1982-84
    100. 311. rth Chotěšov r. 1970-72
    101. Pernarec r. 1971-73
    102. 621. rtr - Chropyně r. 1967-69
    103. Svatý Tomáš r. 1977-79
    104. PH 461 - Lány r. 1976-78
    105. PH 253 - Mlýnce r. 1977-79
    106. PH 153 - Brtná r. 1977-79
    107. Zhůří r. 1986
    108. PH 164 - Mrákov r. 1965-66
    109. Moravské Budějovice r. 1992-94
    110. PH 157 - Milíře r. 1986
    111. Kříženec r. 1980
    112. Aš r. 1991-92
    113. Pozorovací hláska Kříženec r. 1990
    114. Poleň r. 1975-77
    115. Sedlo r. 1987-89
    116. PH 258 - Pohorská Ves r. 1987-89
    117. Tišina r. 1981
    118. Kříženec r. 1979
    119. PH 228 - Filipova Huť r. 1970-72
    120. Poleň r. 1976-78
    121. PH 228 - Filipova Huť r. 1985-87
    122. PH 282 - Stálkov r. 1975-77
    123. PH 461 - Lány r. 1985
    124. PH 453 - Podmolí r. 1980
    125. PH 151 - Zelená Hora r. 1990
    126. Teplá r. 1976-77
    127. Zhůří r. 1989
    128. Aš r. xxxx
    129. PH 254 - Kapličky r. 75-77
    130. PH 164 - Všerubský vrch 90. léta
    131. VÚ 7494 - Chrudim r. 1974
    132. Svatý Tomáš r. 1969
    133. Svatý Tomáš r. 1980-82
    134. PH 164 - Všerubský vrch r. 1989
    135. PH 228 - Filipova Huť r. 1974
    136. PH 151 - Zelená Hora r. 1977-78
    137. Moravské Budějovice r. 1989-91
    138. Svatý Tomáš r. 1991-92
    139. PH 285 - Vratěnín r. 1963-65
    140. Svatý Tomáš r. 1978
    141. PH 211 - Svatý Tomáš r. 1989
    142. PH 152 - Hazlov r. 1981-83
    143. PH 207 - Horní Vltavice r. 1986
    144. Poleň r. 1983-85
    145. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1988-90
    146. ŠDZ Mokraď r. 1965-66
    147. Zvolen PŠ r. 1987
    148. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1992
    149. Svatý Tomáš r. 1981-83
    150. 318. rth - Hůrky u Nové Bystřice r. 1963-66
    151. Moravské Budějovice r. 1987-89
    152. PH 284 - Chvalkovice r. 1963-65
    153. PH 203 - Staré Zhůří r. 1987-89
    154. Nová Ves r. 1966-67
    155. PH 160 - Železná
    156. Polička r. 1980
    157. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1989-90
    158. Moravské Budějovice r. 1990-91
    159. 652. rtr - Zohor r. 1981-82
    160. PH 509 - Malé Leváre r. 1980-81
    161. Třeboň r. 1984-86
    162. PH 263 - Chlum u Třeboně r. 1985-86
    163. PH 258 - Pohorská Ves r. 1985-86
    164. Sedlo r. 1979-81
    165. PH 206 - Žďárek r. 1988-89
    166. PH 459 - Valtice Rajsna r. 1988
    167. PH Sedlo nad Albrechticemi r. 1958
    168. PH 210 - Želnava r. 1984-86
    169. Zhůří r. 1975-77
    170. Tišina r. 1985-87
    171. Moravské Budějovice r. 1968-70
    172. Moravské Budějovice r. 1966-68
    173. PH 259 - Hlinov r. 1981-82
    174. Poleň r. 1963-65
    175. Tišina r. 1969
    176. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1984
    177. Kříženec r. 1984
    178. PH 203 - Staré Zhůří r. 1984
    179. Moravské Budějovice r. 1986-88
    180. PH 162 - Starý Herštejn r. 1987-89
    181. Zhůří r. 1966-68
    182. Kříženec r. 1987
    183. PH 153 - Brtná r. 1975-76
    184. PH 228 - Filipova Huť r. 1986-87
    185. PH 452 - Větrník r. 1986-88
    186. VÚ 8060 Stod r. 1975
    187. Svatý Tomáš r. 1985-87
    188. PH 201 - Hraničář r. 1987-89
    189. PH 452 - Větrník r. 1979
    190. PH 253 - Mlýnce r. 1982-84
    191. PH 251 - Horní Planá r. 1979-81
    192. PH 155 - Starý Hrozňatov r. 1987
    193. PH 206 - Žďárek r. 1987
    194. PH 202 - Hojsova Stráž ve filmu Hláska r. 1987
    195. PH 452 - Větrník r. 1990
    196. Tišina r. 1971
    197. PH 257 - Bukovsko-Malonty
    198. Svatý Tomáš r. 1970-72
    199. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1987-89
    200. 318. rth - Hůrky u N. Bystřice r. 1964-66
    201. PH 207 - Horní Vltavice r. 1987-89
    202. PH 209 - Chlum (u Volar) r. 1989-90
    203. Dobřany r. 1974-76
    204. Zvolen PŠ r. 1988-89
    205. PH 210 - Želnava r. 1988-90
    206. PH 156 - Tišina r. 1980-82
    207. PH 201 - Hraničář r. 1986
    208. PH 458 - Mušlov r. 1987-89
    209. Zhůří r. 1986-88
    210. PH 162 - Starý Herštejn r. 1975
    211. PH 163 - Baldov r. 1975
    212. PH 111 - Spálený vrch r. 1974-76
  4. Dobové foto PVOV
    1. Domažlice PVOS r. 1983-85
    2. Havlíčkův Brod r. 1970-72
    3. Jihlava r. 1984-86
  5. Dobové foto vojsk MV
    1. Praha - Vršovice - automobilní rota MV r. 1964-66
  6. Dobové foto různé
    1. Písečné - návštěva roty v roce 1998
    2. Ze života pohraničních obcí Potůčky a Hor. Blatná - 50. léta
    3. II. celostátní spartakiáda Praha - r. 1960
    4. PS na hranici s NDR r. 1989
    5. Vzpomínka na mjr. Karla Hermana
    6. HP Cínovec r. 1985
    7. Vojskové pozorování na SH 80. léta
    8. Rota Bystřice v roce 1930
    9. Stará rota Pavlův Studenec r. 1975-77
    10. RH Cheb 70.-80. léta
    11. Vratěnín - malovaný památník r. 1965-67
    12. Ze života roty Jelení - Závod míru v 50. letech
    13. Cvičná rota Břeclav - házení granátů
    14. Boří Dvůr - střelnice 80. léta
    15. RH Cheb r. 1980-83
    16. Přehlídka ke Dni vítězství v Praze 9.5.1980
    17. Fotografie z 11. bPS Bratislava 60.-70. léta
    18. Výstavba SiS v úseku roty PS Lukov r. 1979
    19. Ze života pohraničních obcí Potůčky a Hor. Blatná r. 1958
    20. ZUČ 1989
    21. Strachotice - pokus o únos letounu AN-2 k přeletu SH
    22. České Velenice EZOH - pohled ze špaku r. 1966
    23. Cetviny EZOH - pohled ze špaku r. 1962
    24. Boří Dvůr - hledání a likvidace nevybuchlé munice
    25. Slavín r. 1985
    26. HP Rusovce (Čunovo) - Rajka r. ?
    27. HP Hřensko 70. léta
    28. Velitel roty Vašíček - Josef Vašíček
    29. Oddíl MSH při rotě Krabonoš
    30. Hraniční přechody ČSSR
    31. Alegorické vozy PS
    32. Velitelé roty Vašíček
    33. HP Cínovec 80. léta
    34. VŠ SNB Holešov r. 1979
    35. PH 228 - Filipova Huť r. 1972 - malovaný památník
    36. Soutěž dovednosti PS r. 1955
    37. Mikulov 1982 - Pokus o násilný přejezd SH
    38. Muzeum Pohraniční stráže v Praze - 60. léta
    39. Účastníci přehlídky na Letné
    40. Návrat z NSR do ČSSR v roce 1987
    41. Strážný 1989 - Pokus o násilný přejezd SH
    42. Silniční hraniční přechod Hatě r. 1984
    43. Hraniční přechod Rozvadov
    44. Rota Trojmezí v literatuře
    45. Psi roty Dyleň v roce 1988
    46. Kotce roty Dyleň r. 1975-77
    47. Ze života 4. bPS Znojmo
    48. Rota Trojmezí v učebnici PŠM
    49. Psi roty Devět Mlýnů v roce 1988-90
    50. Jaroslavice - celnice r. 1932
    51. Výřad zvěře po honu na 11. rPS Jaroslavice
    52. Záplavy v hraničním pásmu r. 1988
  7. Z domácího archivu
    1. Z archivu pana Oldřicha Piterky
    2. Z archivu pan Jozefa Šurana 50.-70. léta
    3. Z archivu pan Josefa Šugárka 40.-70. léta
    4. Z archivu pana Václava Havránka r. 1945-48
    5. Z archivu pana Ivo Nezvala 50.-80. léta
    6. Z archivu pana Jiřího Kuči 50.-70. léta
    7. Z archivu pana Josefa Smutného 40.-80. léta
    8. Z archivu pana Bohuslava Novotného, aneb kluci znáte vojáky?
    9. Z archivu pana Jiřího Vrzala
  8. Dobové foto Vnitřní stráže
    1. Ladce r. 1955-57
  9. Dobové fotosérie
    1. Nástup na vojnu do Volar v září roku 1980
    2. Služební pes Narcis z roty Dyleň
  10. PS před rokem 1939
    1. 11. hraničařský prapor Parkán r. 1934-36
    2. 4. hraničářský prapor Vimperk - r. 1930-32
    3. Památník předvojnového pohraničáře voj. Čelústky r. 1936-38
    4. Pohraničník z roku 1930
  11. Dyleňská tabla
    1. Tablo r. 1973-75 jaro
    2. Tablo r. 1974-76 jaro
    3. Tablo r. 1975-77 jaro
  12. Škola let. spec. Prostějov
    1. Škola leteckých spec. Prostějov r. 33-38
    2. Návštěvy prezidentů na letištích
    3. Havárie letadel - 30. léta
  13. UNPROFOR
    1. Republika Srbská Krajina 1993-95
  14. Dobové filmy
    1. Pohraniční stráž Nové Údolí - rok 1970
Různé
  1. Přístroje, nástroje, zbraně...
    1. Vojenský kufr 50.-60. léta
    2. Protilietadlový kanón 57 mm PLK S-60
    3. Samopal vzor 23/25 a 24/26
    4. Protiletadlový raketový komplet S-200 Vega
    5. Protiletadlový raketový systém 2K11 Krug
    6. Protiletadlový raketový komplet S-75 Volchov
    7. Protiletadlový raketový systém 2K12 Kub
    8. Infrapřístroj PNV-57
    9. Fenix F - 72M - infraoptické zařízení
    10. Pancéřovka P-27
    11. Kurzovní stolec - hláskařský symbol
    12. Závora IPPEN - Pavlův Studenec
    13. Ruční protitankový granátomet RPG-7
    14. Reaktivní protitankový granát RPG-75
    15. TZK - velitelský (protiletadlový) dalekohled
    16. Protiletadlový raketový komplet S-125 Něva
    17. Radiostanice R 140X - na podvozku ZIL
    18. Samopal vz. 58 - rozborka a sborka
    19. Výmetnice
    20. Svítilny
    21. Zbraně SA 58, SA 61
    22. Telefony
    23. Signální stěna
    24. Světlice
    25. Rotní signální zařízení U-80
    26. ASS - 84 Automatický spínač světlometů
    27. SAN - světelná a akustická návěst
    28. 9 mm pistole vz. 82
    29. Radiostanice
    30. Náboje vz. 43
    31. Signální náboje 26,5mm
  2. Knihy o PS a ČSLA, ...
    1. Novohradské hory - nezapomenuté stopy
    2. Kronika 7. roty PS Nové Hrady 15. bPS České Budějovice
    3. Šumava... hranici přecházejte po půlnoci
    4. Novohradské hory - Naturpark
    5. Tenkrát na Doupově
  3. Oživujeme elektrotechniku PS
    1. Rotní signalizační zařízení - pomozte nám s jeho oživením
  4. Generálové PS
    1. Generálporučík Ing. František Šádek
    2. Generálmajor PhDr. Anton Nemec
  5. Snímky ze zahraničí
    1. Potenitz - Priwall - začátek pozemní hranice NDR a NSR
    2. Schlagsdorf - hranice NDR a NSR
    3. Dömitz - hranice NDR a NSR
    4. Lenzen - hranice NDR a NSR
    5. Svilengrad - Bulharská hranice s Tureckem
    6. Piuszpuszta - Panevropský piknik
    7. Silniční HP Marienborn (NDR)
    8. Obec Hötensleben - průběh SH mezi NDR a NSR
    9. Grenzmuzeum Sorge
    10. Silniční HP Teistungen (NDR) a Duderstad (NSR)
    11. Jediný úlet pilotů v historii ČSLA - Mi-2 r. 1987
    12. Muzeum železné opony u obce Mödlareuth v Německu
    13. Grenzmuzeum Schifflersgrund
    14. Fotografie od Michaela Schössera
    15. Fotografie od Jimiho Warda
    16. Objekty elektronické války z druhé strany
    17. Point ALPHA - kontrolní bod
    18. Heinersdorf - Welitsch - průběh hranice
    19. Vacha - Philippsthal - průběh hranice
  6. Audio povídky
    1. Jak jsme doběhli velitele brigády r. 1954-57
  7. Kroniky
    1. Kronika SSM - 1. rPS Trojmezí
    2. Kronika SSM - 1. rPS Vašíček 1974-81 a 1984-89
    3. Kronika rPS Mlýnce 1951-85
    4. Kronika rPS Planina 1950-59
    5. Kronika rPS Platenská Huť 1951-64
    6. Kronika rPS Horní Cazov
    7. Kronika rPS České Žleby 1951-63
  8. Dokumentace událostí
    1. Střelba na HP České Velenice 13.8.1967
  9. Dokumenty a zákony
    1. Služební předpis OSH-I-5 (OPK)
    2. Výstavba 4. bPS Znojmo - Zápis z technické rady r. 1956
    3. Náborový leták k Pohraniční stráži
    4. Povinnosti řidiče a velitele vozu
    5. Cvičební řád
    6. Příručka pro výcvik obsluhy BZK
    7. Stranickopolitická práce v pohraniční jednotce
    8. Výcvik a použití služebních psů v OSH
    9. Kniha provozu dopravního prostředku
    10. Příručka pro pohraničníky
    11. Zákon o ochraně státních hranic
    12. Zákon o použití zbraně a mírnějších prostředků
  10. Uniformy, odznaky, řády, ...
    1. Odznaky a nášivky PS a ČSLA
    2. Odznak Veterán PS + dekret
    3. Odznaky týkající se vojenství
    4. Pamětní odznaky Veteránů PS
    5. Pamětní medaile gen. por. ing. Františka Šádka
    6. Vojenské odznaky z jiných zemí
    7. Čepice PS vz. 85
    8. Kiváló határör (Vzorný pohraničník)
    9. Medaile Za boj proti terorismu
    10. Pláštěnka PS
    11. Bunda PS - vz. 80
    12. Medaile KČP
    13. Pamětní medaile PS
    14. Vzorný hláskař - odznak
    15. Výložky
    16. Řády a vyznamenání
    17. Uniformy Pohraniční stráže
    18. Poštovní známky PS
  11. Vozidla
    1. OT-810
    2. OT-64 SKOT R2
    3. OT-64 SKOT R3MT
  12. Knihy, časopisy a povídky
    1. AVH - Archivy a vzpomínky hraničářů
    2. Stráže na Pomezí
    3. Povídky z hranice Karlovarské brigády
    4. Povídky ze života vojáků ČSLA
    5. Kniha POVIEDKY Z HRANICE Pasečná 1970 - 72
    6. 30. výročí přijetí zákona o ochraně státních hranic
    7. Mladí strážci hranic - publikace z roku 1982
    8. Povídky z rPS Nové Údolí
    9. Olomoucká střela - časopis VÚ 1104
    10. Povídky z hranice Českobudějovické brigády
    11. Rukověť branné výchovy r. 1937
    12. Sloužíme socialistické vlasti
    13. Časopis Pohraničník
    14. Strážci hranic
    15. ČSLA - Záštita socialistické vlasti
    16. Knihy o ochraně státních hranic
    17. Dnem i nocí
    18. Záštita socialismu
    19. Príručka pre brancov
    20. Stráž vlasti, Pohraničník
  13. Voj. knížky, pasy, doklady
    1. Propouštěcí list z 33. pěšího pluku r. 1935
    2. Vojenská knížka ČSR z roku 1951
    3. Dekret o absolvování voj. služby u Rakousko-Uherské armády
    4. Doklady, služ. průkazy
    5. Cestovní doklady
    6. Vojenská knížka ČSR r. 1937
    7. Vojenská knížka Rakouska-Uherska r. 1896
  14. Vojenské záznamníky
    1. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1971-73
    2. Kreslené vtípky ze Žďárku
    3. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1959-61
    4. Vojenský památníček z 30. let minulého století
    5. Mázblok - záznamníček vojáka r. 1969-71
  15. Cedule a hraniční kameny
    1. Cedule s vojenskou tématikou
    2. Státní hranice
  16. Co se jinam nevešlo...
    1. Povolávácí rozkaz k útvaru 9650 - HS PS OSH
    2. Veselé Velikonoce
    3. Zrcadlení paměti - prodej knihy vzpomínek na 5. rPS Prášily
    4. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2015
    5. Pivo se znakem PS - Čerchov (a jiné)
    6. Zničený historický kámen Hraničářů z r. 1924 v obci Sněžník
    7. Pomník Adama Ruso opět obnoven 2015
    8. Životní jubileum pana Šimoníka
    9. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2016
    10. Železná - pomník Josefa Ulricha (vzpomínka)
    11. Cetviny - Zettwing na dobových snímcích z archivu městysu
    12. Výstava Tachovsko: Krajina v paměti/paměť v kraji
    13. Topné těleso
    14. Služební předměty PS
    15. Pohlednice jako pozdrav z vojny
    16. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2013
    17. Ztráta propustkové knížky - protokol
    18. Nárameníky a hodnosti na druhé straně hranice (NSR)
    19. Maketa SiS
    20. Bratislava - Petržalka, nám. Hraničiarov, 80-roky
    21. Obnova pomníku Adama Ruso na Krabonoši
    22. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2014
    23. Prsteny PS - originál z roku 1960
    24. Upomínkový předmět na VÚ 9108 - tank T 72
    25. Pejskař všem psovodům
    26. Naše stará parta z VÚ 6174 - Dyleň.
    27. Hraniční kámen 7. rPS Nové Hrady
    28. Tablo setkání roty Debrník 1965-70
    29. Pamětní sklenička z VÚ 3870 - Vimperk
    30. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2018
    31. Jídelní lístek šk.prapor PS Zadní Chodov r. 1972
    32. Taky pohraničnické mistrovství
    33. Pomník Adama Ruso opět obnoven 2019
    34. Přání k životnímu jubileu veliteli rPS Pasečná O. Piterkovi
    35. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2019
    36. Odhalení pamětní desky na hrobu Adama Ruso
    37. Chlum u Třeboně - vzpomínka na restauraci Na Panské
    38. Posledním rozloučení s genmjr. Josefem Šabatou
    39. Socha pohraničníka na Dyleni 2016
    40. Krádež figuríny rotmistr PS na 12. rPS Chlum u Třeboně
    41. Vzpomínka na velitele 1. rPS Trojmezí pana Antonína Charváta
    42. Ručně malovaná mapa úseku rPS Cetviny z roku 1984
    43. Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2017
    44. Původní špak Pohraniční stráže
    45. Tvořivost vojáků za konání základní vojenské služby
    46. Pamětní deska rPS Slavonice
    47. Chlum u Třeboně - obchod Dubský r. 1978
    48. Upomínkové předměty ke srazu rPS Svaroh 2019
    49. Zápalkové nálepky s tématikou PS
    50. Žiadosť o sňatok - 50.-60. roky
    51. Upomínkové předměty vyrobené vojáky pro vlastní potřebu
    52. Vlaječky ČSLA
    53. Diplomy
    54. Instalace pamětního kamene na rotě Svaroh v roce 2017
    55. Hodinky jako odměna
    56. Obecné komentáře
    57. Kmenová knížka psa KATRA z rPS Zvonková
    58. Vlaječky PS a MV
    59. Makety PS rot
    60. Muzeum železné opony Rozvadov
    61. Volací znaky útvarů 9. bPS
    62. Roty 3. prPS Horní Planá - malby
    63. Polom - perokresby z roty
    64. Volary - novodobá pohlednice z města
    65. Hájenka - utajená místa za bývalou SiS
    66. Prsteny PS - sbírka prstenů
    67. Obrazy s tématikou PS a ČSLA
    68. Upomínkové předměty PS
    69. Propagační materiály ČSLA
    70. Mistr slavnostního pochodu
    71. Pošta s tématikou PS, MV a ČSLA
    72. Povolávací rozkazy
    73. Pochvalný list
    74. Bankovky a Poslední pozdravy z vojny
    75. Vlaječky na památku - Vzorný řidič
    76. Fotografie před bojovou zástavou
    77. Kniha jako odměna
    78. Pomocníci Pohraniční stráže
    79. Strážní výkaz
    80. Čestné uznání
    81. Pozvánka na přísahu
    82. Tabla z vojenské služby
    83. Pozvánka na 40. výročí mladších strážmistrů
    84. Památník železné opony Slavonice - Kadolec
    85. Vojenská úvěrová přepravenka
    86. Filmy pro PŠM
    87. Vánoční pozdrav z Volar r. 1985
    88. Dárková vložka
    89. Osobní známka příslušníka PS
    90. Brožurka - Vítáme Tě mezi pohraničníky
    91. Památník posledního výstřelu
    92. Cetviny - Českokrumlovská rally r. 2011
    93. Tabla roty Diana r. 70-74
    94. Prsteny PS - obnovená výroba
    95. Poháry z útvaru PS 5688
    96. Pochvalné uznání z MNB r. 1952
    97. Telefonní seznam 4. bPS Znojmo - pol. 70. let
    98. Blahopřání k MDŽ - 4. bPS Znojmo
    99. Výpis z tabulky
  17. Pátráme po kamarádech
    1. Miroslav Luňáček 1965-67 - pozná ho někdo z kamarádů?
    2. Pozná někdo tyto kluky, kteří sloužili na rPS Slatina r.65
    3. Luboš Skalický - služba na rPS někde u Lipna r.1969(+-)
    4. Hledáme spolubojovníky pohraničníka Dušana Dunajčíka r. 1965
    5. Pozná se pohraničník z rPS Újezd r. 1981
    6. Pátráme po kamarádech, kteří sloužili u Pohraniční stráže
    7. Znal jste někdo pana Karla Malého?
  18. Pátrejte s námi ...
    1. K čemu sloužilo toto zařízení? 3
    2. Identifikace leteckého útvaru ve Znojmě - 60.léta
    3. Havárie sanitky Š1203 u 4. bPS Znojmo - 80. léta
    4. Víte, co je na snímku? 28
    5. 612 rtr. Božice - vysílací bod
    6. Je toto zaniklá rota Pálenec?
    7. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 09
    8. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 10
    9. Pátrejte s námi po tomto útvaru - VÚ 9390 - Plzeň
    10. Víte, co je na snímku? 30
    11. Identifikace objektu PVOS - VH - Havlova hora u Valtínova
    12. Identifikace objektu PS - Nová Pec
    13. Pozná se někdo na snímku? 01
    14. K čemu sloužilo toto zařízení? 4
    15. K čemu sloužilo toto zařízení? 5
    16. Pátrejte s námi - po ulicích Pohraniční stráže
    17. Najde se autor, či pamětník tohoto výtvoru? 01
    18. Najde se autor, či pamětník tohoto výtvoru? 02
    19. Identifikace osobní známky příslušníka PS
    20. Kombajn
    21. Víte, co je na snímku? 27
    22. Víte, co je na snímku? 31
    23. Pátrejte s námi po historii sochy Jana Roháče
    24. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 12
    25. Pátrejte s námi - rps Habartice - Mohelnické balvany
    26. Víte, co je na snímku? 33
    27. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 15
    28. Identifikace odznaku
    29. Identifikace výložek
    30. Neznámá střelnice u Dlouhého Újezdu
    31. Za co se uděloval odznak Za ochranu hranic ČSSR?
    32. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 6
    33. Identifikace objektu po Dunajské pohraniční stráži.
    34. Pozná se někdo na snímku? 02
    35. Pátrejte s námi po tomto útvaru - PŠ PS Varnsdorf
    36. Víte, co je na snímku? 32
    37. Nacházela se zde hláska PVOS PH 204 - Gsenget?
    38. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 13
    39. K čemu sloužilo toto zařízení? 6
    40. Pod jakou rotu patří toto foto? 02
    41. Pozná někdo o jaké se jedná medaile?
    42. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 5
    43. Identifikace pečetidel - bude někdo vědět?
    44. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 14
    45. Dělostřelecký pluk 6. (Irkutský) Znojmo - 8. baterie
    46. Víte, co je na snímku? 29
    47. Bude někdo vědět k jakému útvaru patří tato nášivka?
    48. Co by jste kdo věděl k tomuto snímku?
    49. Stávala zde hláska PVOS?
    50. Kde se nacházela stará rota PS Mikulov?
    51. O jaký se jedná piket?
    52. Je na snímcích rota Zadní Zvonková a obec Horní Planá?
    53. Pátrání po hláskách PVOS
    54. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 4
    55. Identifikace objektu PVOS - hlásky u roty PS Černé Údolí
    56. Bude někdo znát tento druh a původ odznaku a nášivek?
    57. Pod jakou rotu patří toto foto? 01
    58. Bunkr u Radkovic (Zálesí) - k čemu sloužil?
    59. Víte, co je na snímku? 01
    60. Víte, co je na snímku? 02
    61. Víte, co je na snímku? 03
    62. Víte, co je na snímku? 04
    63. Víte, co je na snímku? 05
    64. Víte, co je na snímku? 06
    65. Víte, co je na snímku? 07
    66. Víte, co je na snímku? 08
    67. Víte, co je na snímku? 09
    68. Víte, co je na snímku? 10
    69. Víte, co je na snímku? 11
    70. Víte, co je na snímku? 12
    71. Víte, co je na snímku? 13
    72. Víte, co je na snímku? 14
    73. Víte, co je na snímku? 15
    74. Víte, co je na snímku? 17
    75. Víte, co je na snímku? 18
    76. Víte, co je na snímku? 19
    77. Víte, co je na snímku? 20
    78. Víte, co je na snímku? 21
    79. Víte, co je na snímku? 22
    80. Víte, co je na snímku? 23
    81. Víte, co je na snímku? 24
    82. Víte, co je na snímku? 25
    83. Víte, co je na snímku? 26
    84. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 05
    85. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 04
    86. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 06
    87. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 07
    88. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 03
    89. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 01
    90. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 02
    91. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 08
    92. Zná někdo odpověď na tuto otázku? 11
    93. K čemu sloužilo toto zařízení? 2
    94. K čemu sloužilo toto zařízení? 1
    95. Pamatuje si někdo tuto událost? 2
    96. Pamatuje si někdo tuto událost? 1
    97. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 1
    98. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 3
    99. Víte, kam zařadit následují dobovou fotografii? 2
    100. Víte, kdo je na snímku? 01
  19. Hraničářský Slavín
    1. 1967 - Vladimír Vamberský rPS Gajary
    2. 1981 - Jozef Ludas rPS Svatý Kříž
    3. 1955 - Pavel Juhás rPS Rozvadov
    4. 1985 - Ivo Skopal 15. bPS České Budějovice
    5. 1950 - Jaroslav Hodboď PS SNB Nové Zhůří
    6. 1981 - Stanislav Láznička rPS Dubina
    7. 1984 - Jaroslav Minář rPS Staré Město
    8. 1967 - Emil Šenkýř rPS Mohelno
    9. 1951 - Adam Ruso rPS Krabonoš
    10. 1964 - Dušan Dunajčík rPS Horní Dvořiště
    11. 2015 - generálporučík ing. František Šádek
    12. 1959 - por. Václav Horváth rPS Březník
    13. 1956 - František Vacula rPS Pastviny
    14. 1951 - Václav Königsmark rPS Pomezí nad Ohří
    15. 1964 - Josef Ulrich rPS Železná
    16. 1979 - Miloš Kukla PŠ Zadní Chodov
    17. 1951 - Nogal Karel rPS Nové Hrady
  20. Články v novinách a tisku
    1. Pod Ostrým je dobrá parta - r. 1977
    2. Parta od Dyje - rPS Písečné
    3. Kresby pohraničníků z časopisů
    4. Vrahové chtěli přes hranice - Krásná u Aše r. 1965
    5. Dřina kterou svět nevidí (hláskaři) - Zápisník r. 1968
    6. Takoví byli mezi námi
    7. Ostrov uprostred lesa - PH 164
    8. Pri bojovej zástave
    9. Zápisník 75 číslo 12 - červen 1975
    10. U našich strážců hranic
  21. Muzeum PS Kóta
    1. Muzeum Pohraniční stráže Kóta - Rozvadov
    2. Muzeum Kóta
  22. Moje služba u AČR
    1. Velká Hleďsebe - Klimentov r. 2003
    2. Tábor r. 1999-2001
    3. Střelnice Lomy u Kunžaku r. 1999
  23. Pomníky a památníky
    1. Planá u M. L. - pomník Františka Havelky
    2. Broumov - pomník
    3. Horní Dvořiště - pomník
    4. Tři sekery - pamětní deska
    5. Jezero Laka - pomník
    6. Lužná - pomník
    7. Pomník pohraničníka Cheb
    8. Pietní akt u hrobu desátníka PS Václava Konigsmarka
    9. Pomník dozorce finanční stráže Josefa Navrátila
    10. Ypsilonka - český střed Evropy
    11. Sněžník - pomník Karla Pšenského
    12. Palič - pomník
    13. Dolní Světlá - Pomník obráncům hranic
    14. Pomník Jaroslava Soukupa - Nové Zvolání
    15. Sněžník - pomník Tomáše Wébera
    16. Pomník Pavla Juháse
    17. Soumarský Most - pomník
    18. Březník - pomník por. Horvátha
    19. Zadní Chodov - pomník
    20. Železná - pomník
    21. Krásná Hora - pomník
    22. Hermannsreuth (Hraničná) - pomník
    23. Nová Hůrka - pomník
    24. Hraničky - pomník
    25. České Žleby - pomník
    26. Cheb - Na stráži míru
    27. Pavlův Studenec - pomník
    28. Pastviny - pomník
    29. Pomezí - památníky
    30. Svatý Kříž - pomník
    31. Hajnice - pomník
    32. Pomezí - pomník des. Königsmarka
    33. Dubina - pomník
    34. České Petrovice - pomník
    35. Libá - pomník
    36. Nová Pec - pomník
    37. Zvonková - pomník
    38. Medvědí hora - pomník
    39. Polná - pomník
    40. Zadní Chalupy - pomník
    41. Dyleň - pomníček před Liškárnou
    42. Kámen z památníku na rotě Roklan
  24. Novodobé památníky
    1. Krásná u Aše - novodobý pomník
    2. Mikulov - Brána ke svobodě
    3. Pamätník Obetiam železnej opony - Devínska N. Ves
    4. Bechyně - pamětní deska
    5. Památník Obětem železné opony
    6. Stálky - novodobý pomník
    7. Cínovec - novodobý pomník
  25. Objekty Sovětské armády
    1. Radiolokační stanoviště Hřebečná
    2. Sklad jaderných hlavic - Javor 51
  26. Vojenské metry
    1. Metr z rPS Mýtina r. 1985
    2. Metr z prPS Malacky r. 1986
  27. Pohraniční knihy
    1. Pohraniční kniha roty Dubina r. 1978-79
  28. Veteráni PS Ostrava
    1. Vánoční setkání veteránů PS Ostrava 2017
    2. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 jaro
    3. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 léto
    4. Setkání veteránů PS Ostrava 2018 podzim
    5. Vánoční setkání veteránů PS Ostrava 2018
    6. Setkání veteránů PS Ostrava 2019 jaro
    7. Veteráni Pohraniční stráže Ostrava
    8. Setkání veteránů PS Ostrava 2015
    9. Setkání veteránů PS Ostrava 2016
  29. Srazy a setkání
    1. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2016
    2. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2016
    3. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2016
    4. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2016
    5. Sraz pohraničníků roty Diana 2016
    6. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2016
    7. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2016
    8. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2016
    9. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2016
    10. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2016
    11. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2016
    12. Sraz pohraničníků roty Nový Dvůr r. 2016
    13. Sraz pohraničníků Domažlické brigády r. 2016
    14. Setkání vetránů VÚ 8200 Domažlice r. 2016
    15. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2016
    16. Setkání veteránů rPS Dyjákovice r. 2016
    17. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2016 (83-85)
    18. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2016
    19. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2016
    20. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2016
    21. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2016
    22. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2016
    23. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2016
    24. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2016
    25. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2016
    26. Setkání PS - KČP Nymburk r. 2016
    27. Setkání pohraničníků roty Slavětín r. 2016
    28. Setkání veteránů PS - Libějovice 2016
    29. Sraz Čerchováků 7.2016
    30. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2016
    31. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2016
    32. 12. sraz hláskařů PVOS
    33. Volarské setkání 2017
    34. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2017
    35. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2017
    36. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2017
    37. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2017
    38. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2017
    39. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2017
    40. 13. sraz hláskařů PVOS
    41. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2016 SOUKROMNÍČKO
    42. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2017
    43. Sraz DDŠ Nitra - 81 četa r. 2017
    44. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2017
    45. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2015
    46. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2017
    47. Setkání veteránů PS - Libějovice 2017
    48. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2016
    49. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2017
    50. Setkání u pomníku A. Ruso 2016
    51. Setkání slovenských a českých vlastenců u pom. A. Ruso 2016
    52. Setkání PS na hoře Dyleň 2016
    53. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2016
    54. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2016
    55. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2018
    56. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2017 a pamětní sklenice
    57. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2017
    58. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2017
    59. Sraz Čerchováků 7.2011
    60. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2017
    61. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2017
    62. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2016
    63. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2015
    64. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2013
    65. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2014
    66. Žofín - setkání po 40-ti letech
    67. Žofín - setkání po 42-ti letech
    68. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2015
    69. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2015
    70. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2015
    71. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2015
    72. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2015
    73. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2015
    74. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2015
    75. Sraz Čerchováků 7.2015
    76. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2015
    77. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2015
    78. Setkání pohraničníků na Kvildě r. 2015
    79. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2015
    80. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2015
    81. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2015
    82. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2015
    83. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2015
    84. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2015
    85. Sraz pohraničníků roty Lány r. 2015
    86. Sraz Peršláckých veteránů 6.2016
    87. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2015
    88. Sraz veteránů rPS Březí r. 2015
    89. Setkání ochránců státních hranic Dolní Dvořiště 2015
    90. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2015
    91. Sraz pohraničníků roty Zvonková 2014
    92. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2015
    93. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2015
    94. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2015
    95. Sraz pohraničníků roty Krabonoš 2015
    96. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2013
    97. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2014
    98. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2015
    99. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2016
    100. Volarské setkání 2016
    101. Setkání veteránů rPS Hajnice r. 2016
    102. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2016
    103. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2016
    104. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2016
    105. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2016
    106. Setkání Mlýneckých pohraničníků v Olomouci r .2016
    107. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2016
    108. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2016
    109. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2016
    110. Setkání bojovníků HS PS OSH Praha r. 2015
    111. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2015
    112. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2015
    113. Setkání příslušníků z MV Vršovické autoroty po 50 letech
    114. Setkání absolventů UV MV Bruntál r. 1986
    115. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2015
    116. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2010
    117. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2016
    118. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2016
    119. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2016
    120. Sraz veteránů roty Hevlín r. 2016
    121. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2015
    122. 2. setkání roč. 63/65 309 RTH Doubrava (Poleň)
    123. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2016
    124. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2018
    125. Sraz veteránů rPS Březí r. 2018
    126. Setkání Černořeckých orlů r. 2018
    127. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2018
    128. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2018
    129. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2018
    130. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2018
    131. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2018
    132. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2018
    133. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2018
    134. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2018
    135. Sraz pohraničníků roty Diana 2018
    136. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2018
    137. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2018
    138. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2018
    139. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2018
    140. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2018
    141. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2018
    142. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2018
    143. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2018
    144. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2018
    145. Sraz pohraničnírů rPS České Velenice r. 2018
    146. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2018
    147. Sraz pohraničníků roty Písečné 2018
    148. Setkání veteránů rPS Starý Hrozňatov r. 2018
    149. Setkání veteránů rPS Pasečná r. 2018
    150. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2018
    151. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2018
    152. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2018
    153. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2018
    154. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2018
    155. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2018
    156. Setkání veteránů rPS Mohelno 2019
    157. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2019
    158. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2019
    159. Sraz veteránů roty Slavonice r. 2019
    160. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2019
    161. 17. sraz hláskařů PVOS
    162. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2019
    163. Setkání veteránů PS - Libějovice 2019
    164. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2019
    165. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2019
    166. Sraz Peršláckých veteránů 6.2019
    167. Sraz veteránů rPS Březí r. 2019
    168. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2019
    169. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2019
    170. Sraz pohraničníků roty Polná r. 2019
    171. Setkání bývalých znojemských tankistů 9.2018
    172. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2018
    173. Setkání veteránů z rtp Třebotovice 2018
    174. Sraz pohraničníků roty Polom
    175. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2019
    176. Setkání ochránců státních hranic Dolní Dvořiště 2018
    177. Sraz Čerchováků 7.2018
    178. 16. sraz hláskařů PVOS
    179. Setkání veteránů VÚ Brezno r. 2012
    180. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2018
    181. Setkání u pomníku A. Ruso 2018
    182. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2018
    183. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2019
    184. Sraz pohraničníků roty Železná r. 2019
    185. Sraz Cetvinských Tygrů 2018
    186. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2017
    187. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2016
    188. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2017
    189. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2017
    190. Sraz veteránů rPS Kamenná r. 2017
    191. Setkání pohraničníků (76-78) roty Debrník r. 2017
    192. Sraz VZS Havran r. 2016
    193. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2017
    194. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2017
    195. Setkání pohraničníků rPS Bernstein r. 2017
    196. Sraz Čerchováků 7.2017
    197. Sraz pohraničníků roty Diana 2017
    198. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2017
    199. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2017
    200. Setkání Paadorfských veteránů PS r. 2017
    201. Setkání Černořeckých orlů r. 2017
    202. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2017
    203. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2017
    204. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2017
    205. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2017
    206. Sraz Peršláckých veteránů 6.2017
    207. Sraz pohraničníků z rPS Dyleň (roč. 1975 -79) v roce 2017
    208. Sraz pohraničníků z rPS Dyleň (roč. 1976 -79) v roce 2018
    209. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2017
    210. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2017
    211. Sraz pohraničníků roty Hrušovany nad Jevišovkou 2017
    212. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2017
    213. Sraz pohraničníků roty Písečné 2017
    214. Setkání příslušníků VÚ 8186 Sušice 2017 (66-68)
    215. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2017
    216. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2017
    217. Setkání u pomníku A. Ruso 2017
    218. Sraz VZS Havran r. 2011
    219. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2018
    220. Sraz veteránů rPS Březí r. 2016 a 2017
    221. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2018
    222. Sraz pohraničníků roty Lány r. 2018
    223. 15. sraz hláskařů PVOS
    224. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2018
    225. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2018
    226. Setkání veteránů PS - Libějovice 2018
    227. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2018
    228. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2018
    229. Sraz Peršláckých veteránů 6.2018
    230. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2018
    231. Stretnutia 83. čaty VSOU NITRA r. 2017
    232. Setkání veteránů rPS Hajnice r. 2018
    233. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2017
    234. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2017
    235. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2017
    236. Sraz VZS Havran r. 2017
    237. Setkání pohraničníků roty Slavětín r. 2017
    238. Setkání pohraničníků roty Valtice - Rajsna r. 2017
    239. 14. sraz hláskařů PVOS
    240. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2017
    241. Setkání veteránů rPS Mnichovice r. 2014
    242. Sraz řidičů velitelské roty 7. bPS Sušice r. 2017
    243. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2018
    244. Setkání veteránů z 3. plro - Pernarec r. 2016
    245. Setkání veteránů z 3. plro - Pernarec r. 2017
    246. Sraz pohraničníků roty Mikulov 2018
    247. Setkávání přátel roty Jedlina r. 2012
    248. Setkávání příslušníků roty Broumov roč. 66-70
    249. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2012
    250. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2013
    251. Setkání příslušníků roty Branka roč. 65-67 r. 2010
    252. Srazy pohraničníků ročníku 1987-89 z roty Pasečná
    253. Setkání příslušníků roty Branka roč. 65-67 r. 2012
    254. Setkání příslušníků VÚ Louny r. 2013
    255. Setkání pohraničníků roty České Žleby 9.2012
    256. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2016
    257. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2013
    258. Sraz Čerchováků 2004
    259. Sraz pohraničníků roty Sruby roč. 80-82 r. 2013
    260. Pozdní letní setkání v Hamrech 2012
    261. Sraz pohraničníků roty Šejby r. 2012
    262. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2012
    263. VÚ 1051 Louny - setkání v Děčíně po 47 letech
    264. Volarské setkání 2012
    265. Sraz pohraničníků roty Branka r. 2012
    266. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2012
    267. Setkání pohraničníků roty Svatá Kateřina r. 2012
    268. Sraz pohraničníků 13. rPS Oldřichov z let 1970-72
    269. Sraz bývalých pohraničníků 3. rPS Debrník z let 1966-68
    270. Setkání Mlýneckých pohraničníků v Olomouci r .2013
    271. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2013
    272. Stretnutia spolubojovníkov po 46. rokoch z Fišerových Chalup
    273. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2013
    274. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2013
    275. Sraz pohraničníků roty Diana 2010
    276. Sraz pohraničníků roty Diana 2013
    277. Stretnutie príslušníkov PS útvaru Volary roč. 1980-82
    278. Pozdní letní setkání v Hamrech 2013
    279. Sraz VZS Havran r. 2013
    280. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2013
    281. Setkání pohraničníků výcvik. stř. Suchdol r. 2013
    282. Volarské setkání 2013
    283. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2013
    284. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2013
    285. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2013
    286. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2013
    287. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2013
    288. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2013
    289. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2013
    290. Sraz Čerchováků 7.2013
    291. Setkání pohraničníků roty Skláře 2013
    292. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2013
    293. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2013
    294. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2013
    295. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2013
    296. Setkání veteránů rPS Pasečná r. 2017
    297. 1. setkání roč. 63/65 309 RTH Doubrava (Poleň) po 50. letech
    298. Setkání veteránů PS - Libějovice 2011
    299. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2011
    300. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá
    301. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2018
    302. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2011
    303. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2010
    304. Volary - návrat po 40-tich rokoch
    305. Výlet na bývalou 20. rPS Nový Vojířov r. 2012
    306. Sraz Čerchováků 1996
    307. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2013
    308. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2010
    309. Výlet na rotu Vašíček 3. a 6. 2009
    310. Výlet na rotu Hájenka 6.2008
    311. Výlet na rotu Svatá Kateřina 9. 2009
    312. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2009
    313. Setkání veteránů PS - Libějovice 65-67
    314. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2010
    315. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2010
    316. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2010
    317. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2010
    318. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2010
    319. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2011
    320. Podzimní setkání v Hamrech r. 2011
    321. Setkávání kamarádů roty Jedlina
    322. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2012
    323. Sraz Čerchováků 7.2012
    324. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2012
    325. Sraz pohraničníků 5. bPS Cheb 7.2012
    326. Sraz příslušníků OPK Břeclav na KS Pohansko r. 2012
    327. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2012
    328. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2012
    329. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2012
    330. Setkání veteránu rPS Spáleniště r. 2012
    331. Sraz pohraničníků roty Diana 2012
    332. Setkání pohraničníků ročníku 1967-69 roty Pod Ostrým r. 2012
    333. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2012
    334. Sraz hláskařů z PH 151 - Zelená hora r. 2012
    335. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2012
    336. Setkání řidičů záložní čety Libějovice - 5.2012
    337. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2012
    338. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2011
    339. Sraz Peršláckých veteránů 6.2012
    340. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2012
    341. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2012
    342. Setkání veteránů PS - Lesná 2012
    343. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2012
    344. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2012
    345. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2013
    346. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2014 (83-85)
    347. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2014
    348. Volarské setkání 2014
    349. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2014
    350. Setkání pohraničníků (65-70) roty Debrník r. 2014
    351. Setkání bývalých příslušníků 12. bPS Planá r. 2014
    352. Setkání příslušníků z MV Vršovické autoroty po 49 letech
    353. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2014
    354. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2014
    355. Setkání spolubojovníků po 55-ti letech v muzeu pana Lukše
    356. Stretnutie veteránov roty Rusovce r. 2014
    357. Sraz pohraničníků roty Diana 2014
    358. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2014
    359. Setkání pohraničníků roty Valtice - Rajsna r. 2014
    360. Setkání pohraničníků rPS Javoří Pila r.2014
    361. Sraz pohraničníků 7. bPS Sušice r. 2014
    362. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2014
    363. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2014
    364. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2014
    365. Sraz pohraničníků roty Chlum u Třeboně r. 2014
    366. Setkání pohraničníků roty Valtice - Celňák r. 2014
    367. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2014
    368. Potkej svého LOPáka - setkání
    369. Sraz Peršláckých veteránů 6.2015
    370. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2014
    371. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2015
    372. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2015
    373. Stretnutia príslušníkov 11. bPS Bratislava r. 2015
    374. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2015
    375. Setkání PS na hoře Dyleň 2015
    376. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2015
    377. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2015
    378. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2015
    379. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2015
    380. Sraz pohraničníků roty Diana 2015
    381. Sraz VZS Havran r. 2014
    382. Setkání veteránů PS - Libějovice 2015
    383. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2014
    384. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2014
    385. Srazy pohraničníků 10. rPS - Dolní Silnice z let 1972-74
    386. Sraz pohraničníků 22. rPS - Lány z let 1985-87
    387. Setkání pohraničníků roty Skláře 2014
    388. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2014
    389. Sraz pohraničníků roty Svaroh 2015
    390. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2015
    391. Sraz pohraničníků roty Trojmezí 2015
    392. Setkání pohraničníků 1. praporu PS Železná Ruda r. 2015
    393. Stretnutie príslušníkov PS z Volarského praporu 2014
    394. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2012
    395. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2013
    396. Setkání pohraničníků roty Tokáň 9.2013
    397. Sraz pohraničníků roty Dyleň r. 2014
    398. Setkání pohraničníků po 30-ti letech v Železné Rudě 2014
    399. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2014
    400. Setkání veteránů PS - Libějovice 2014
    401. Setkání příslušníků 621. rtr Chropyně r. 2014
    402. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2014
    403. Sraz pohraničníků roty Branka r. 2013
    404. Setkání u pomníku A. Ruso 2014
    405. Devínske Jazero jeseň 86-88 foto zo stretavky po 25 rokoch
    406. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2013
    407. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2013
    408. Sraz záložáků VÚ 1561 - Příbram ročník 1961-63
    409. Setkání členů KČP v úseku roty Krabonoš r. 2013
    410. Setkání pohraničníků roty Debrník r. 2013
    411. Setkání příslušníků PS roty Mlýnce 2013
    412. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2014
    413. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2013
    414. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2012
    415. Minisetkání na 318. rth Hůrky r. 2014
    416. Setkání pohraničníků roty Červené Dřevo r. 2013
    417. Setkání na hoře Dyleň 2014
    418. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2014
    419. Setkání Klubu Českého Pohraničí - Žďár n. Sázavou r. 2013
    420. Setkání pohraničníků roty Pohoří r. 2014
    421. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2014
    422. Sraz pohraničníků roty Bystřice r. 2014
    423. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2014
    424. Sraz Čerchováků 7.2014
    425. Setkání pohraničníků roty Újezd r. 2012
    426. Sraz pohraničníků na Modravě r. 2014
    427. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2014
    428. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2013
    429. Sraz pohraničníků roty Černé Údolí 6.2014
    430. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2014
    431. Sraz Peršláckých veteránů 6.2014
    432. Sraz pohraničníků roty Vašíček 6.2014
    433. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2014
    434. Stretnutie bývalých príslušníkov Dunajskej PS r. 2014
    435. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2009
    436. 1. sraz hláskařů PVOS
    437. Sraz pohraničníků roty Pomezí 7.2009
    438. Sraz pohraničníků roty Dubina 7.2009
    439. Sraz pohraničníků roty Krabonoš 2009
    440. Sraz vojáků ze stanoviště Dyleň 7.2009
    441. Setkání s velitelem roty Tokániště 8.2009
    442. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2009
    443. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady 8.2009
    444. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2009
    445. Výlet Veteránů PS na PS rotu ve Valticích
    446. Sraz pohraničníků roty Devět Mlýnů 2009
    447. Sraz Cetvinských Tygrů 1984
    448. 2. sraz hláskařů PVOS
    449. Setkání veteránů PS - Lesná 2011
    450. Sraz pohraničníků roty Jaroslavice r. 2010
    451. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2010
    452. Sraz pohraničníků roty Šafov 9.2010
    453. 3. sraz hláskařů PVOS
    454. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2010
    455. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2010
    456. 4. sraz hláskařů PVOS
    457. Setkání veteránů rPS Spáleniště r. 2011
    458. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2011
    459. 5. sraz hláskařů PVOS
    460. Sraz Cetvinských Tygrů 2011
    461. Sraz pohraničníků roty Pavlův Studenec r.2011
    462. Sraz pohraničníků roty Diana 2.9.2011
    463. Stretnutie Svatá Kateřina r. 2011
    464. Setkání bývalých příslušníků 5. bPS Cheb
    465. Sraz pohraničníků roty České Žleby 2011
    466. Setkání pohraničníků v Suchdole r. 2010
    467. Sraz pohraničníků roty Žďárek r. 2010
    468. Sraz pohraničníků roty Sedlec r.2010
    469. Sraz pohraničníků roty Mýtina 2011
    470. Sraz pohraničníků roty Zadní Chalupy 2011
    471. Sraz pohraničníků roty Fišerovy Chalupy 2011
    472. Setkání veteránů OPK Horní Dvořiště r. 2010
    473. Setkání pohraničníků v Poběžovicích 7.2011
    474. Setkání veteránů pohraniční roty Hraničky r. 2011
    475. Sraz pohraničníků roty Hájenka 2011
    476. Sraz pohraničníků roty Pod Ostrým 2011
    477. Sraz pohraničníků roty Všeruby 9.2011
    478. Sraz příslušníků PS na rotě Nová Pec r. 2011
    479. Sraz pohraničníků vel. roty Sušice 4.2010
    480. Setkání veteránů PS Horní Dvořiště r. 2011
    481. Sraz Cetvinských Tygrů 2015
    482. Sraz pohraničníků roty Rancířov r. 2011
    483. Sraz pohraničníků roty Nové Hrady r. 2011
    484. Spáleniště - poslední rozloučení s velitelem J. Schovancem
    485. Stretnutie príslušníkov 10. rPS Kapitulský Dvor r. 2015
    486. Sraz pohraničníků roty Starý Pochr 6.2011
    487. Setkání pohraničníků na Kvildě r. 2011
    488. 6. sraz hláskařů PVOS
    489. 7. sraz hláskařů PVOS
    490. 8. sraz hláskařů PVOS
    491. Volarské setkání 2015
    492. 9. sraz hláskařů PVOS
    493. 10. sraz hláskařů PVOS
    494. 11. sraz hláskařů PVOS
    495. 60 let policejního sportu ve Znojmě (Rudá Hvězda)
  30. Pozvání na srazy a setkání
    1. Pokus o setkání VUPVS-JF Bruntál ročníků 1957-59
    2. Pozvánka na setkání veteránů 1.rPS Trojmezí 2019
    3. Pozvání na setkání příslušníků Poběžovické brigády 13.7.2019
    4. Pozvání na 18. Volarské setkání 14.9.2019
    5. Pozvánka na setkání veteránů rPS Tokáň 6.-8.9.2019
    6. Pozvání na setkání veteránů PS Ostrava 12.7.2019
    7. Pozvání na 6. setkání veteránů rPS Mnichovice 30.8.-1.9.2019
    8. Pozvánka na sraz slapanských záloh 14.9.2019
    9. Výzva k setkání příslušníků 13. rPS Potůčky!
    10. Pozvánka na 5. sraz veteránů rPS Kamenná 12.-13.7.2019