Vojensko.cz

Objekty bývalé PS a ČSLA

Nacházíte se: Různé » Pátrejte s námi ... » Pátrání po hláskách PVOS
Předchozí 1 fotografie z 1 Další
Foto 1


Autor: | Pořízeno:  | 1×
Sekce:
Pátrejte s námi ...

Pátrání po hláskách PVOS

(1 fotografie)

Pomožte nám prosím nalézt polohu vidových hlásek bývalého systému PVOS, tak jak byly rozmístěny na území ČSSR poč. 90 let. Rozhodli jsme se totiž, že bychom je chtěli mít na našich stránkách úplně všechny, a to zrovna tak, jak už zde máme ze stejného období všechny roty Pohraniční stráže.

Pokud tedy víte, kde se nějaká vidová hláska PVOS nacházela, napište to prosím zde, na tuto stránku do komentářů. Napište prosím vše, co o ní víte. A úplně nejlepší bude, budete-li vědět i GPS souřadnice. Až bude údajů o hláskách více, začneme s nimi pracovat a dávat to dohromady. Vlastníte-li i nějaké fotky, tak neváhejte a posílejte je. Děkujeme předem a nebojte se psát :)


Nevíte jak zjistit GPS souřadnice?

On-line například tak, že si otevřete webovou stránku http://www.mapy.cz a na mapě vyhledáte místo, které vás zajímá. Pak jen klikněte na tlačítko GPS /je na mapě napravo/ a kliknutím na místo zájmu zjistíte GPS polohu toho místa. Souřadnice, které vám to vypíše nám pak pošlete!


Reakce na komentář

1. sraz hláskařů
Tomáš Říha | 10.1.2011 22:42 | id 24939 | nahlásit

Ahoj všichni, pokračuji v informacích. Jídlo a pití je zajištěno v penzionu. Veškeré kontakty na mě jsou popsány niže v předešlých zprávách, prosím budete-li mít zájem o cokoliv ohledně srazu i soukromě, napište mi, rád odpovím. Program je jistě daný, hlavně povídání, posezení, zážitky a historky, toho máme každý spoustu, připraveny výlety na okolní hlásky, resp. místa, kde se nacházeli, v okolí spousta dalších možností co vymyslet. Vzhledem k tomu, že nikdo z nás neví, kdo a kolik lidí se přihlásí, je velmi těžké určit nyní program, proto ho vymyslíme společně s přihlášenými později, rozhodnete sami, jak to bude. Jedno je jisté, já vás zvu na místo naší hlásky ph164 Všeruby.I z okolních hlásek jsou zájemci, tak variant bude jistě víc. Srdečně zveme naše kamarády ze Slovenska, jistě to mají daleko, pěvně věřím, že se někdo z nich ukáže. A nakonec největší senzace, která vás jistě zlomí k účasti, na náš sraz jsem pozval zástupce Vojenska.cz a ti s radostí přijali. Pro mne osobně je to skvělá zpráva, doufám, že i pro vás všechny, moc si toho vážím a děkuji Vojensku za podporu, kterou tomuto setkání poskytlo. Mějte se všichni moc hezky, přijeďte na sraz a přihlašte se včas, aby vás nemrzelo, že na vás nezbylo místo. Budu se na vás všechny těšit. Tomáš
Zde napište svoji reakci

 

Lze napsatznaků  • maximální délka textu komentáře je 2000 znaků
  • odřádkování textu komentáře (ENTER) zůstane zachováno
  • HTML tagy nelze používat
  • URL adresy budou automaticky převedeny na odkazy
  • reagovat lze pouze do 5 úrovně
  • vyhrazujeme si právo smazat nevhodné příspěvky