Vojensko.cz

Objekty bývalé PS a ČSLA

Nacházíte se: Různé » Pátrejte s námi ... » Pátrání po hláskách PVOS
Předchozí 1 fotografie z 1 Další
Foto 1


Autor: | Pořízeno:  | 1×
Sekce:
Pátrejte s námi ...

Pátrání po hláskách PVOS

(1 fotografie)

Pomožte nám prosím nalézt polohu vidových hlásek bývalého systému PVOS, tak jak byly rozmístěny na území ČSSR poč. 90 let. Rozhodli jsme se totiž, že bychom je chtěli mít na našich stránkách úplně všechny, a to zrovna tak, jak už zde máme ze stejného období všechny roty Pohraniční stráže.

Pokud tedy víte, kde se nějaká vidová hláska PVOS nacházela, napište to prosím zde, na tuto stránku do komentářů. Napište prosím vše, co o ní víte. A úplně nejlepší bude, budete-li vědět i GPS souřadnice. Až bude údajů o hláskách více, začneme s nimi pracovat a dávat to dohromady. Vlastníte-li i nějaké fotky, tak neváhejte a posílejte je. Děkujeme předem a nebojte se psát :)


Nevíte jak zjistit GPS souřadnice?

On-line například tak, že si otevřete webovou stránku http://www.mapy.cz a na mapě vyhledáte místo, které vás zajímá. Pak jen klikněte na tlačítko GPS /je na mapě napravo/ a kliknutím na místo zájmu zjistíte GPS polohu toho místa. Souřadnice, které vám to vypíše nám pak pošlete!


Reakce na komentář

1. sraz hláskařů
Tomáš Říha | 2.4.2011 23:04 | id 29642 | nahlásit

Zdravím všechny,dnes bych vám chtěl sdělit opět něco o srazu. V tuto chvíli se závazně přihlásilo 16 lidí,doufám,že všichni přijedou tak ,jak je domluveno. Z ostatních zájemců se cca 10 omluvilo a od cca 10 lidí stále čekám na odpověď. Potom je ještě několik zájemců,na které nemám kontakt - jsou to kamarádi lidí,kteří jedou na sraz.Pokud to tedy dopadne,jak to nyní vypadá,bude nás něco kolem 20. Několik lidí přijede jen na jeden den,ale drtivá většina zůstane celý víkend. Prosím ty,kteří se rozhodnou nyní,že pojedou,aby se kdykoliv přihlásili, místa je stále dost a počítá se i s přihlášením na poslední chvíli,třeba i v den srazu - vše se zařídí. V penzionu pro nás Bohouš vše připravuje,bylo by dobré,aby věděl,kolik lidí mu přijede a podle toho vše zařídil. Jinak všem přihlášeným pošlu příští týden podrobnější info,aby vše věděli přesněji.Přijedou kluci z hlásek 252,209,210,201,111,164,211,254,203,228,162,163 a možná i z dalších,máme účast z PS, z Vojenska,našeho náčelníka,i ženu - možná i více žen,možná i kluci z roty se ještě přihlásí.Doufám,že se vše vydaří a že se vám to bude líbit.Z našeho ročníku jaro 87 PŠ Zvolen přijedeme určitě 4,dnes je to přesně 24 let,co jsme rukovali - kluci vzpomínáte? Ale nerad bych psal jen o nás,já osobně se těším na všechny,ty které znám i ty,které uvidím poprvé v životě.Mějte se moc hezky a pokud by někdo něco potřeboval,prosím,ihned mi napište nebo zavolejte.Tomáš
Zde napište svoji reakci

 

Lze napsatznaků  • maximální délka textu komentáře je 2000 znaků
  • odřádkování textu komentáře (ENTER) zůstane zachováno
  • HTML tagy nelze používat
  • URL adresy budou automaticky převedeny na odkazy
  • reagovat lze pouze do 5 úrovně
  • vyhrazujeme si právo smazat nevhodné příspěvky