Vojensko.cz

Objekty bývalé PS a ČSLA

Nacházíte se: Různé » Pátrejte s námi ... » Pátrání po hláskách PVOS
Předchozí 1 fotografie z 1 Další
Foto 1


Autor: | Pořízeno:  | 1×
Sekce:
Pátrejte s námi ...

Pátrání po hláskách PVOS

(1 fotografie)

Pomožte nám prosím nalézt polohu vidových hlásek bývalého systému PVOS, tak jak byly rozmístěny na území ČSSR poč. 90 let. Rozhodli jsme se totiž, že bychom je chtěli mít na našich stránkách úplně všechny, a to zrovna tak, jak už zde máme ze stejného období všechny roty Pohraniční stráže.

Pokud tedy víte, kde se nějaká vidová hláska PVOS nacházela, napište to prosím zde, na tuto stránku do komentářů. Napište prosím vše, co o ní víte. A úplně nejlepší bude, budete-li vědět i GPS souřadnice. Až bude údajů o hláskách více, začneme s nimi pracovat a dávat to dohromady. Vlastníte-li i nějaké fotky, tak neváhejte a posílejte je. Děkujeme předem a nebojte se psát :)


Nevíte jak zjistit GPS souřadnice?

On-line například tak, že si otevřete webovou stránku http://www.mapy.cz a na mapě vyhledáte místo, které vás zajímá. Pak jen klikněte na tlačítko GPS /je na mapě napravo/ a kliknutím na místo zájmu zjistíte GPS polohu toho místa. Souřadnice, které vám to vypíše nám pak pošlete!


Reakce na komentář

2. sraz hláskařů
Tomáš Říha | 9.7.2011 19:53 | id 33466 | nahlásit

Přeji hezký letní večer všem zde na Vojensku,dovoluji si Vám všem oznámit,že je připraven 2.sraz hláskařů,který proběhne v termínu 18.-20.11.2011,po dohodě s účastníky prvního srazu zůstává vše jako na srazu prvním. Ubytování a stravování zajištěno u našeho Bohouše na www.krusec.cz/,začínáme v pátek ve 14 hodin,příjezd účastníků kdykoliv po tomto čase,v pátek celý den a večer na penzionu,v sobotu opět výlet po okolí,bude ještě upřesněn na místě. V sobotu večer opět posezení na penzionu,v neděli odjezd domů.Zveme tímto všechny hláskaře,jejich rodinné příslušníky,naše velitele,kamarády a známé,aby přijeli a prožili s námi,doufáme,hezký víkend.Jsem pověřen od ostatních hláskařů srdečně opět pozvat na sraz zástupce Vojenska.cz.,což tímto s radostí činím. Minulý sraz se nám opravdu podařil,a všichni na něj stále vzpomínáme. Podrobnější info napíši co nejdříve,dnes je nejdůležitější ,abych vám oznámil termín,prosím,zařiďte si doma a v zaměstnání volno a pojeďte s námi. Kontaktní mail je mojehlaska@seznam.cz,zde odpovím na všechny dotazy a zde bude také probíhat přihlašování účastníků.Pište i do diskuze na Vojensko,napište svým kamarádům z vojny,se kterými jste v kontaktu a pokuste se vyhledat i ty,o kterých zatím nevíte,jistě by rádi jeli také s námi. Užijte si krásné léto a dovolenou. Tomáš Říha
Zde napište svoji reakci

 

Lze napsatznaků  • maximální délka textu komentáře je 2000 znaků
  • odřádkování textu komentáře (ENTER) zůstane zachováno
  • HTML tagy nelze používat
  • URL adresy budou automaticky převedeny na odkazy
  • reagovat lze pouze do 5 úrovně
  • vyhrazujeme si právo smazat nevhodné příspěvky