Vaše komentáře...
Přidat nový komentář...
Bocko Nové Údolie Stožec
Zdravim všetkých spolubojovníkov z 1978-80.Som na fotke ležiaci na zemi pri oslave 150 Zároveň zdravim Loužeckeho bol veliteľom čety
ujco
Ahoj spolubojovnici 1978. 80 Jeto dlouhá doba co jsme odešli civilu pozdrav všem.Jano Knětěl .Jiři Rajšl. Ujco
Re: ujco
Ahoj jezdíme na Údolí každé dva roky, jak vy ? Jirka Lhoťan
10-78/80
Ahoj,slúžil som na Novom Údolí v roku 1980 po PŠ v Zadnom Chodove a 2 výcvikáčoch vo Volaroch ozve s niekto z môjho ročníka. Pozdravujem všetkých ktorý slúžili na Novom Údolí.
jaro 81-83
do kterého majlu dík
80-82 Nove Udoli-Stozec
Zdravim vas vsechny,zvlast Pistu,vzpominam na Komara a na Farina ,Gota si vzal do civilu Roman Pospisil.Hrali jsme v kapele s Komarem a mel nas na starosti absik Zdenek.
Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Fero |
22.3.2015 09:17 |
id 87978 |
nahlásit
Zdravím jak sa volaš služil som v N.U. v roku 81-83 ako psovod pes Brit
Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Jirka |
22.3.2015 18:03 |
id 88012 |
nahlásit
Slouzil jsem jako spojar,mam fotku s V.Poupetem byli jsme kus na Novem Udoli a konec ve Stozci.Jeste jsem si vzpomel na J .Redka kterej se tam prizenil.
Re: Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
fero |
22.3.2015 18:21 |
id 88014 |
nahlásit
J.Radka bol pátrač
Re: Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Štefan Polacik |
26.2.2026 18:50 |
id 187290 |
nahlásit
Z Poupom,Radekom,Pospíšilom boli sme rovnakí ročník,z Poupom sme boli ženisti 80-82
Re: Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Štefan Polacik |
27.2.2026 14:10 |
id 187292 |
nahlásit
Jirko Mareš -spojar,je tak?
Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
nazdar Fero , ještě zapomněls poznamenat že Brit musel dostat naloženo aby celý den fungoval , byl to stejnej divoch jako ty
Re: Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Přesně tak. Fero i Brit byli chachaři. Ale byla tam fajn parta. 81-83 Milan pes Farin. Měl jsem ho po Komárovi.
Re: Re: Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Čus Milane , psovodi Chlapík i Floro jsou už na druhé straně ,čest jejich památce
Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Tak jak chlapy jak to letos dopadlo?
Re: Re: 80-82 Nove Udoli-Stozec
Letos střežila už četa ročníků 1982 jaro a dále. Jezdí ale i veteráni z let 1968+-. Něco se vypilo, snědlo, zažilo a bylo to opět fajn. Rota ve Stožci ještě stojí a sejdeme se za rok. Případné podrobnosti do mailu.
Pišta
Posielam pozdrav všetkým z Nového Údolí.
Ozve sa niekto z ročníku jeseň 1979-1981.
Re: Pišta
Ročník 1978 - 1980.
Re: Re: Pišta
Ozvěte se na email.Mil.
Re: Re: Re: Pišta
Jirka |
22.3.2015 18:13 |
id 88013 |
nahlásit
Farina si pamatuju,Dedek Stehlik,Goto,spousty jsem toho zapomel ,ale s Komarem jsme hrali nekde na zabave ,jeli tam V3skou vezl nas bud Pista a nebo Pedal ,to by kluk od Pribrami.Hlidal nas absik Zdenek.
Re: Re: Re: Re: Pišta
Farin bol predsa Komárkov pes,Ty si hral na bicie,Komár
na basu a ďalší hral kto?
Bocko Nové Údolie Stožec
Čáp Ján zdravim ťa Miloš neviem či si spomenieš ale často sme spolu slúžili ty ako psovod a ja ako ženista Pozdrav ostatných ak máš na nich kontakt
spojař
PÁNOVÉ ZDRAVÍM VÁS VŠECHNY KTEŘÍ JSTE SLOUŽILI NA NOVÉM ÚDOLÍ JEŠTĚ VE STARÉ ROTĚ .BYL JSEM SE TAM TAKÉ PODÍVAT A MOHU VÁM ŘÍCT ,CHTĚLO SE MI BREČET Z ROTY TAM ZŮSTAL POUZE PŘÍSTŘEŠEK S LAVIČKOU.AHOJ VŠICHNI .JIRKA RAJŠL.
Zdravím
Pozdrav posílá nást.ročník 83-85.Já už sloužil na
nové rotě ve Stožci.Psi už nepoznám, ale
pamatuji
Kazan,Logan,Lovan,Brit..Velitel správný
,spravedlivý major L.K.Bylo to kruté ale
krásné.Miluji kraj dodnes a pokud tam nejsem tak
5x do roka ,tak nežiju...
Re: Zdravím
Také posílám pozdrav za ročník 1968 - 1970,měli
jsme to komplikované příchodem sovětských
osvoboditelských vojsk.Oni chtěli na hranici a my
jsme je nesměli pustit.Jak říkáš,kruté ale
krásné,nedá se zapomenout.Jen mně mrzí,že z nás
dělá současnost d***ly.
Re: Re: Zdravím
Tak Karle, to jsme tam byli spolu. Já narukoval v červenci do Volar a následně jsme myslím v září nastoupili na Nové Údolí. Také jsem se tam byl několikrát podívat a bohužel tam již nic není. Zdravím všechny
Re: Re: Re: Zdravím
jaroslav Pacholík |
email |
28.2.2013 18:42 |
id 57425 |
nahlásit
Ahoj Jene,zdraví Tě Jarda 66-68 z Nového Údolí.Nemohu si Tě pamatovat protože jsi mě střídal ,ale letos opět je sraz NÚ a Stožce v hasičárně nad Pstruhem.Tak se koukej ukázat a zavzpomínat na Šumavu.Já byl psovodem GOTA.Z roty nic není ale je postaven nový hotel, zastávka a otáčka pro autobusy z SRN.Měj se zdraví Jarda-GOTO
Re: Re: Re: Zdravím
Karel |
7.7.2016 22:37 |
id 106398 |
nahlásit
Ahoj, dlouho jsem stránky neotevřel.Nebyl jsi kamarádem Slabocha, 4asto spolu ve službě ?
Něco se mi v hlavě vybavuje ale už si nejsem vůbec jistý.
Zdravím pamětníky této roty i jiné
Sloužil jsem na Novém Údolí 1968-1970 jako psovod-Kasian. Zdravím všechny, kdo sloužili na této rotě. Nedá se to zapomenout. Toto stránko jsem zjistil dnešního dne od Franty Straky, který rovněž vyl na rotě 1968-1970. Zatím to je můj jediný kontakt. Mám hodně fotografií, které později zašlu. Absolvoval jsem PŠ v Libějovicích u Vodňan, pak jsem byl velitel družstva psovodů na 13. rps Nové Údolí. Rád bych dostal kontakt na absolventy PŠ ze Slovenska - Pavol Ďurica, Milan Práznovský a jiní. Ještě jednou zdravím všechny, kdo máte tyto stránky a těším se na odpověď. Mail je mé manželky a můžete na něj reagovat a psát. Děkuji a těším se na nějakou odpověď. Ivan Šafr, Holasova 1129/6, 700 30 Ostrava-Hrabůvka
Re: Zdravím pamětníky této roty i jiné
Ahoj Ivane,
reaguji na tvůj příspěvek.Sloužil jsem na rPS 13 NÚ v 66-68 jako psovod .Ostatní máš emailu.OZVI SE!Zdraví Tě Jarda -GOTO
Re: Zdravím
Já sloužil ve Stožci 81 až 83 velitel byl pěknej k****n
Re: Re: Zdravím
noveudoli |
15.12.2010 16:49 |
id 23457 |
nahlásit
To je ale divné....Z ročníků 82-84 nikdo neměl problém podat veliteli ruku na setkání v létě.Většina kluků ocenila jeho charakter, přístup,tolerenci k hovadinám.V zásadních věcech byl fér.Co se stalo???Nepustil Tě na vycházku při zesílené?Já za sebe (83-85) můžu říct ,že byl frajer a spravedlivej...
83-85
Ahoj tak to jsme sloužili spolu.já jsem jezdil Milan z Mělníka
Re: Zdravím
Jména psů. Musel tam být ještě Farin,Aleš,Gary,Zar. No a kapitán Ladislav Krén,no jak kdy. Tak půl na půl.
Re: Re: Zdravím
ahoj milan, ja ta sice nepoznam ale citam tu na tvojom kr. odkaze ze spominas na nasich psov, tak ja som tam na tej nasej fantastickej 13-ke sluzil 77-79a mal som psa gastona , ta ho tu nespominas ale ja si pamatam skoro na vsetkych , haso goto alan farin flint logan garya mladucky zar tam bol akurat najmladsi a siel potom do peesky...a este na vtedy co som tam bol ja tak tamvelil kpt.dopita a npr kren. ahoj