Vaše komentáře...
Přidat nový komentář...
Dolní Dvořiště 84/86
Pavel Holzäpfel |
email |
27.12.2024 22:16 |
id 181185 |
nahlásit
Ozve se někdo z Dolňáku jaro 84-86? Ambrož,Jablecký,Otlík, Zajíc a další?
Re: Dolní Dvořiště 84/86
Pamatuji si Tě dobře ty jsi od Dačic jako Vedral .
Re: Re: Dolní Dvořiště 84/86
Zdravím všechny borce z Dolňáku .Kluci ,já byl v kuchyni Sebera Jiří ,provianťáka dělal Tomáš Machart.Doma dle foto co mám z vojny ,tak podle jména si moc nepamatuji.Půlka kluků jsme jeli k nám do Vodňan .Bude nějaký sraz.???oč zdravim
Re: Re: Re: Dolní Dvořiště 84/86
Pokud máte nějaké foto ,tak pošlete ,dík
Re: Dolní Dvořiště 84/86
psovod supů, šel jsem dřív do civilu na šachtu . jiří ehrenberger umřel dva roky zpátky.
Re: Dolní Dvořiště 84/86
Péťa Ambrož,Lipí u Č Budějovic.Zdravim vás kluci ,já tam byl v Dolňáku 84-86 podzim v kuchyni Sebera Jiří,Vodňany ,739933723.Péťa byl kuchař a hrál v kapele.
hledání fotografie hraničního přechodu/celnice
Zdravím,.
Sháním fotografii HP Dolní Dvořiště z doby 1980-1989 (nebo i dříve) - nejlépe z pohledu turisty z československé strany včetně závory...
Nemáte někdo??
Děkuji předem
Pod zimne 1983-1985
Ahojte. Sluzil som na Dolnom Dvoristi 83-85 ako strelec, vacsinou u pasovakov . Sluzil som s Romanom Minksom, Petrom Kranichom, ostatne mena nespominam. Mate nejake kontakty? Ozvite sa mail labudav@azet.sk. budem rad
Re: Pod zimne 1983-1985
Ahoj Vlado a další spolubojovníci. Taky si občas vzpomenu na společné služby.
Jirka Kubina.
suky
jaroslav tkadleček |
email |
14.7.2020 22:19 |
id 148133 |
nahlásit
ahoj Jane ....SUKY ikdyž nějak pozdě ale přece,ale dnes vecčer jsem mluvil s Vaškem Pacovskym a ten mi tě osvěžil tak jsem už doma stvoji podobou....... zdravím tě a když buh da takse všichni určitě potkame ..planujem nějaky ten sraz .. zdar geroj
Re: suky
Však mě máš na fotkách Dolní Dvořiště podzim 84/86
Ale od té doby mám "nějaké" to kilo navíc :-)))
den pohraniční stráže 11.července
jaroslav tkadleček |
email |
12.7.2020 13:47 |
id 148073 |
nahlásit
Zdravím všechny kteří to budou číst.... Nemožné se stalo skutečností,díky kámošum ,Lušovi Sˇramotovi a Jardovi šindeláři jsme se sešli po neuvěřitelných 34 letech u Luboše doma, chci tímto poděkovat za super pohoštění kdy se stul sunul váhou dobrého jídla a pití k zemi... Byl jsem naměko už když jsem vešel do vrat.toto setkání bylo víc než jsem očekaval. Letos bychom chtěli když vše podaří naplanovat ještě jedno..bo času bylo málo a ještě jsme si nestihli řict vše....tak se fšíchni co mužete ozvěte at je nás co nejvíc.... ještě jednou dík . když se podaři tak Ludoš da sem i nějake to foto ahoj Geroj,Tkadlec
Hledám kamaráfy z let 84_86 Horní a Dolní Dvořiště, na spol.
Jaroslav šindelář |
email |
1.5.2020 06:55 |
id 146372 |
nahlásit
Hledám kamarády, na spol. fotce jsem v zadu u prostřed. Tel. 603948744
Hledám kamaráfy z let 84_86 Horní a Dolní Dvořiště, na spol.
Jaroslav šindelář |
email |
1.5.2020 06:53 |
id 146371 |
nahlásit
Hledám kamarády, na spol. fotce jsem v zadu u prostřed.
Smutná zpráva
Dne 11.června 2019 nás navždy opustil ve věku 54 let Jiří Ehrenberger veterán Pohraniční stráže jaro 1984 - 86 2. rPS Dolní Dvořiště.
Re: Smutná zpráva
To je smutné:-((( Dělával dozorčího roty a je na fotce ve druhé řadě zcela na pravo.
Nebyl on náhodou z Ostravy Poruby ?
Re: Re: Smutná zpráva
Ano byl z Ostravy.
Re: Smutná zpráva
jaroslav Tkadleček |
email |
30.3.2020 20:59 |
id 145611 |
nahlásit
Kurva ....mlady chlap kurva ještě byl čas .....sloužili jsme spolu. čest je pamatce a ikdyž pozdě i kondolence pozustalým. Tkadlec-geroj
Re: Smutná zpráva
VaclavPacvoň |
20.6.2020 21:07 |
id 147606 |
nahlásit
Jj.pamatuju si ho.byl fajn kluk a kamarad.
Zdravim vsechny z roty a hlaně kluky z opk.
Re: Re: Smutná zpráva
Hoj. Ty jsi byl takový chudý,vysoký,nosil jsi brýle a šel jsi do civilu o 3-5 dnů později než tvůj ročník,že ? Protože jsi o něco později narukoval,jestli si vzpomínám a byl jsi takový průserář jak "GEROJ" :-)))
Pozdrav
Zdravím všechny z Dolnaku z OPK i roty 84-86 jaro
tkadlec- geroj
jaroslav Tkadleček |
email |
2.12.2018 16:44 |
id 133384 |
nahlásit
ahoj ročik 84-86 jaro . měl jsem tu čest sloužit a poznat výborné chlapy a kamarady na rotě D. Dvořiště. rád bych Vás potkal i po tolika letech. Luxana ,Kunyho ,Huplajza ,Zajica .Kloseho a Všechny ostatní na jmena si sakra už pořadně nejsem schopen vzpomenout.. sloužil jsem pasovku.zavěr jsem dělal udržbu a poplachovku a tyden před civilem mně a Luxana šoupli do basy v Kaplicich. nec havam i tel -604937246. budu rad za každy kontakt. ahoj Tkadlec-Geroj
Re: tkadlec- geroj
Sukač-Bodo |
4.4.2019 13:59 |
id 137037 |
nahlásit
Blonďák co od každého kamioňáka aspoń jedno cígo vysomroval:-) Zapoměl jsi na Šroomotu co s tebou sloužil.
Na příjmení jsem si nemohl vzpomenout ale na "GEROJE" jo :-) Byl jsem tvůj půlročák.
Re: Re: tkadlec- geroj
Díky že jsi mě připoměl
Re: Re: tkadlec- geroj
Vaclav Pacvoň |
20.6.2020 21:16 |
id 147607 |
nahlásit
Ahoj kluci.
Moc vas všechny zdravim po letech kdy jsme se videly naposled.
Kdyby jste se chtely srazit tak dejte vedet.tel602930245.
Mejte se krasně venca
Re: Re: tkadlec- geroj
Pacvoň vaclav |
13.7.2020 20:07 |
id 148105 |
nahlásit
Ahoj suky
Pamatujusi te i cely vas fajn rocnik.
Jo byl jsem s svami do 7.4.86.nadsluhoval jsem 17 dni protoze nad rocnik sel do civilu 19 .brezna.moc pozdravuji.
Vašek
hledám kamarády z vojny
prosím Vás je tady někdo kdo byl na dolním Dvořišti v roce 1984 ? Byl tam velitel Kpt Pánský politruk byl Kyral avelitel mojí čety byl Hájek . Ozvěte se prosím ! Ještě si pamatuji , že kotelníka dělal Málek !§
Re: hledám kamarády z vojny
Tomáš |
12.7.2018 12:53 |
id 130248 |
nahlásit
Ahoj. Šel jsem do civilu na podzim 84. Za Panskym jsem byl letos na jaře, ale nezastihl jsem ho doma. Mluvil jsem ale s Mošou a s jeho dcerou na Kameni. Kluci, ozvěte se. NEPROJDOU.
Re: hledám kamarády z vojny
Karel jurkovič |
30.11.2018 22:58 |
id 133341 |
nahlásit
Jaro 83-85 měl jsem psa Harda,na tebe si pamatuju Jiří
Re: Re: hledám kamarády z vojny
Psovod Miroslav Roman, pes Arin, psovodi Ľubomír Chren (nebohý), Milan Otlik, Vlado Ružička, Laco Horvath, šoféri, Bohuš Palička, Maxner, nástup jaro 84 po prijímači v Suchdole
Re: hledám kamarády z vojny
Čau a na Ježka z bedny pamatuješ? slúžil somnou aj Jirka Březina, chalani Otlik, Maxner, Dorčak.... mám aj fotku kde si ty z kŕčmi .
Re: Re: hledám kamarády z vojny
Milan Otlík |
2.9.2020 07:20 |
id 149046 |
nahlásit
Pamatují a zdravím
Re: hledám kamarády z vojny
Cau ja som bol krizavatkovy kral. Volali ste ma funky kvoli tej hudbe. Málekom a Vychodilom som rozpraval po telefonra. Pametam Vas vsetkych roku 1983- 85 a ty Burkot si bol kapral okolo Ostravy.
hledám kamarády z vojny
prosím Vás je tady někdo kdo byl na dolním Dvořišti v roce 1984 ? Byl tam velitel Kpt Pánský politruk byl Kyral avelitel mojí čety byl Hájek . Ozvěte se prosím ! Ještě si pamatuji , že kotelníka dělal Málek !§
Re: hledám kamarády z vojny
krutá zima 1983-4 luboš brna měl hrozné omrzliny vzpomínate
Re: hledám kamarády z vojny
Nazdar byl jsem na dolním Dvořišti jaro 84-86. Psovod supů. můj pulročak Laco Horvát.Na TY furtaky pamatují. spozdravem voj.Klos. 605008484.
hledám kamarády
Šel jsem domu na podzim 84. Se mnou šel např. Milan Vychodilů. Ozvěte se. Tomáš.
Hledam kamarady z Vycviku 87-88 rok
Chodil jsem kvam na aktyvace hledam kamaay z vycviku ....ozvete se ..dik Fero
skleroza
Ty,KLOS a .......?
Re: skleroza
Nevidim |
19.3.2011 17:53 |
id 29035 |
nahlásit
Byl jsem 85/86 na hlásce na Mlýnci. Dole na rotě byl nějaký Klos, myslím že tenkrát poručík.
Re: Re: skleroza
gustav |
19.3.2011 18:01 |
id 29036 |
nahlásit
Nejmenoval se Jarda ?