Jarda Berdych
Atˇsi myslí kdo chce, ale já bych ty dva roky neměnil. Skvělá parta a můj čtyřnohej kamarád Christo. Zdravím všechny kamarády a díky Venco za fotky.
Re: Jarda Berdych
Ahoj Jardo,dlouho jsem již na strankách nebyl.Rad bych si treba vratil na pár poslednich měsiců na vojnu.Vzpominam na to.Parta byla super.
poznávám
Radek Svojanovský |
email |
10.6.2012 16:57 |
id 46612 |
nahlásit
Jo jo, pár těchhle fotek jsem dělal doma a tu bankovku jsem taky kreslil. Ani ji nemám. A případně pozdravuju všechny, kdo ty roky vojny bez úhony přežil. A kapelu FOUS (Folmavské umělecké sdružení)
Radek
Re: poznávám
Radku, neviem či si na mna vzpomenieš, ale aj ja som slúžil na Folmave okolo roku 84-85. Potom ma prevelili na brigádu do Domažlic. Robil som v kuchyni a chodieval som s vami do služby. Chata-piket, železničný prejazd do Furtu, Petrova samota- ten sku...ný kopec nad rotou atd...