služba druhá rota 1979
Taky jsem sloužil v Žandově pracovní četa druhá rota ,,,, práce roty stavba Slatiny,,, v hraničním pásmu
pamětníky zdravím
Tonda Halamka
Spolubojovníci kteří sloužili u mjr.Bendy a pracovali na
Vašek Vacl |
18.12.2023 19:39 |
id 175712 |
nahlásit
Ozvěte se ,tel.cislo 774 999 464 Vašek Vacl
Re: Spolubojovníci kteří sloužili u mjr.Bendy a pracoval
Antonín Halamka |
20.9.2025 20:14 |
id 184575 |
nahlásit
major Benda si pamatuji , vždy při nástupu ,taky mě poslali do Štúrova kde jsme vyráběli asfaltovou lepenku
Tonda Halamka
Dotaz
Zdravím tak tady dumám na této stránce a lovím v paměti,mám jen dotaz,narukoval jsem do přijímače jaro 1979 do Poběžovic a se mnou tam byli tři kluci,(na které si pamatuji)kteří po přijímači odešli rovnou do Žandova do tkzv.pracovky-příjmení Mertoš,byl od Sokolova,pak nějaký Krupa,moravák a Babka(přezdívka dědek) ten odkud byl nevím.Pak jsem je ještě jednou viděl na rotě Rybník,kam jsem šel po přijímači,kde opravovali fasádu nebo něco od zedničiny.jen jestli ty jména někomu třeba něco řeknou?kteří v Dolním Žandově sloužili.Budu rád za info.
Žandov 1979-1981
Zdravím všechny z první roty. Ten vlevo není Míra , ale Miloš Kohout uprostřed Bobo a v pravo Laco Maďar
Re: Žandov 1979-1981
Peter |
22.9.2025 21:38 |
id 184596 |
nahlásit
Ten Madar Laco , neni nahodou Husar
Re: Re: Žandov 1979-1981
Tak to už si nepamatuju , ale nějaký Husar tam sloužil. V kuchyni sloužil Imro jak píše Petr Staňek , ale pokud je ta fotka z roku 1981 , tak to nemuže být to už byl v civilu , Po něm nastoupil Laco , ale nevím jak dál. Zdravím Pavel