Lány 1983-85
Dobrý den, kdo má zájem o sraz v roce 2026 našeho ročníku - napište na můj mail. Zdar Kň
Re: Lány 1983-85
Ahoj, prezvoň +421 948 933 923 , bežec
Re: Lány 1983-85
Ahoj Miloš, mám záujem. Možno si spomenieš, slúžil som na Lánoch jar 83-85 (strelec, aj pátrač). Budem rád ak sa ozveš na mail, alebo na +421 902 762 723. Ďakujem.
Lány jar 1983-85
Ahojte pohraničiari !
Čítal som niektoré komentáre a hneď sa mi vynorili spomienky staré 37 rokov. Moji supráci Komárek, Danko, Kašický, na tých si pamätám najviac, lebo sme boli na jednej izbe. Potom mazáci, napr. Dubovský, Hlaváč, Kohoutek, Rakús....No a náš ročník: Doležel, ,Uhlíř, Kolibáš, Horváth, Ilavský, Walach, Lipár, Mikulín, Velčovský, Matoušek, Glogar, Ambrož, Slíva, Tříska, Smutný, Kubíček a samozrejme Vlasta Blažek,s ktorým bolo stále veselo. Náčelnícky stan: Fikr, Komosný, Stulík, Žaloudek, Vykukal, Jírava a Jarda Fojtík. Ak som na niekoho zabudol, sú to už roky....
Chalani, ozvite sa, bolo by dobré, keby sme sa aspoň ešte raz v živote stretli, veď už nie sme najmladší...
Zaspomíname....
Kontaktujte ma mailom, alebo tel.:00421 902 762 723
Re: Re: Re: jesen 83-85
to su fotky ktore som nasiel v albume.nie su v dobrej kvalite ale v tej dobe este neboli kvalitne fotaky.okolie roty a zaplavy kazdy bude vediet kde to je.