Dobové foto

« Zpět | Jdi na seznam | Obnovit | Vaše komentáře (8)

(pro změnu obrázku můžete použít CTRL + šipky ↔ numerické klávesnice)
1 foto (R.Krajča) z celkových 2

Foto 1
Výcvik Suchdol nad Lužnicí podzim 79...
Foto 1 Foto 2

Autor: R.Krajča | Pořízeno: 1979-81 | Foto: 2 fotky



Vaše komentáře...
Přidat nový komentář...
Vzpomínka
Karel Bortlík | email | 7.12.2025 18:47 | id 185602 | nahlásit
Narukoval jsem jako psovod do Suchdola nad Lužnicí.Byl jsem po přisaze převelen do Českých Budějovic k pohraniční stráži. A následně 4.12.79 jsem z rodinných duvodu (rodina v NSR) převelen k ČSLA VU 7500 k tankistum
Jeseň 1979
Ľubomír Klobušický | email | 14.3.2024 11:15 | id 177559 | nahlásit
Hľadám niekoho kto sa pozná na 2 fotke, spodný rad 2 z lava som asi ja len sa potrebujem uistiť. Napíšte alebo sa ozvite.
RTZ 1979 - 1981
Rostislav Dokoupil | email | 25.11.2017 18:53 | id 123073 | nahlásit
Sloužil jsem celé dva roky ve výcvikáči na RTZ jako řidič. Z našeho ročníku jsem zatím nikoho nenašel. Snad se někdo ozve. Příštím rokem plánuji cestu do Suchdolu zavzpomínat na dobu služby u PS. Pokud někdo byl v tom čase se mnou na rotě tak se ozvěte.
 
Re: RTZ 1979 - 1981
Hájek | email | 18.11.2018 14:01 | id 133101 | nahlásit
Sloužil jsem od 2.10.1979 do vánoc ve výcviku. Náčelník byl pplk.Profous. Byl jsem 1.rota 1.četa 3.družstvo , barák na pravé straně od vrátnice až v posledním patře. Další důstojníci : mjr.Faktor , mjr. Urbánek , pplk.Zápotočný, pplk.Koranda atd.
 
Re: Re: RTZ 1979 - 1981
Rostislav Dokoupil | email | 29.1.2020 18:19 | id 144105 | nahlásit
Nazdar Mirku, promiň ale přišel jsem na tvou odpověď pozdě. Pokud jsi byl zbytek vojny na RTZ nak jsme byli spolu na rotě. Mám tě na fotkách s Mirou Štefánkem a Frantou Jezvíkem. Když tak se ozvi na email. rostislav.dokoupil@seznam.cz
 
Re: Re: RTZ 1979 - 1981
havala igor | email | 15.4.2020 13:31 | id 146011 | nahlásit
FRANTU PROFOUSA SI PAMETAM .NAš VELITEL DRUžSTVA SA VOLAL TYL PAMETAM MIMORIADKU KED NEJAKY KPT OžRATY HAVAROVAL A BOLO S TOHO VELKé HALO
 
Re: RTZ 1979 - 1981
petr michl | email | 12.12.2020 07:51 | id 151280 | nahlásit
Já jsem byl kuchař,dělal jsem na prasečáku zabíjačky.
 
Re: RTZ 1979 - 1981
Petr Michl | email | 6.11.2025 17:58 | id 185138 | nahlásit
Já narukoval na jaře 79.Celé dva roky jsem tam dělal řezníka -kuchaře.Taky nemám kontakty na spolubojovníky.


Přidáváte nový komentář
plus okno minus
... lze napsat ještěznaků


   


  • hvězdičkou * jsou označena povinná pole
  • maximální délka textu komentáře je 2000 znaků
  • odřádkování textu komentáře (ENTER) zůstane zachováno
  • HTML tagy nebudou použity
  • WWW adresy budou automaticky převedeny na odkazy
  • reagovat lze pouze do 5 úrovně
  • vyhrazujeme si právo smazat nevhodné příspěvky

Suchdol n. L. - výcvikové středisko r. 1979 podzim

Okres: Jindřichův Hradec

Dobové fotografie z Výcvikového střediska Suchdol nad Lužnicí (Budějovická brigáda).
A2016-01-14 13:15:58 TG124