Prosím pošle mi niekto správu ?
Kedy sa uskutoční stretnutie chlapcov ktorí slúžili v Českých Zleboch ? ĎAKUJEM. ROČNÍK 1967 1968
SPOMIENKA
BETAK |
3.9.2022 08:55 |
id 166904 |
nahlásit
CHLAPCI ZLEBACI SLUZIL S VAMA PALKO CALEK Z HAZLINA SPOMENTE SI NAHO PEESAK Z BREZNIKA A PRIMAC V STRAZNOM 1965 0042100335584125 DAKUJEM.
Pozdrav.
Ahoj Jaroslave, dobře že jsi se připoměl, dej o sobě vědět. Nevím jestli si na mě pamatuješ, Pepík Štěpánek, psovod, měl jsem Grima /67-69/. Můžeš klidně i zavolat +420735219850. Měj se fajn. Pepík.