Stará Boleslav VÚ 2516
Viz. Dobové foto Stará Boleslav - VÚ 2516 r.1965 - 67
TO Stará Boleslav
Zdravím.
Na TO jsem se poprvé dostal jako civil asi v roce 1964-65 . Jezdili jsme tam hrát fotbal ze Sojovic. Vše vyřizoval VZS pan Pos. (myslím si že to byl kuchař). Bylo mně tenkrát 16-17 roků. Následně jsem tam byl asi v roce 1970-71 u roty KIPS na zaškolení na kontroly raket D11 Kipsem, protože jsme jako příslušníci TO Kralovice-Hadačka kipsovali rakety DP20 systému VOLCHOV a v tom roce jsme na střelbách v Ašuluku připravovali rakety pro Ostravský pluk. Od podzimu 1973 až 1974 jsem působil u skupiny KIPS jako technik. 1974 odchod do civilu. Následně pak 2x na měsíční cvičení. Vzpomínám na mjr. Tlustého mjr. Vojtěcha mjr. Kladivu prap. Dvořáka a další. Kontakt tel. 604 987 360.
Zdravím Šťastný Jiří.
Re: TO Stará Boleslav
Bohužel, výše uvedení vojáci z povolání je už asi nová garnitura na TO vyměněná po roce 1968 .
Re: TO Stará Boleslav
Bohužel, výše uvedení vojáci z povolání já neznám. Je už asi nová garnitura na TO vyměněná po roce 1968 .
Re: TO Stará Boleslav
Ahoj všem.
Sloužil jsem tu jako absík v letech 1982-3. Za Rusnoka. Také Brož, Votroubek, ...
Pplk.Beranek
Zde jsem sloužil 1985-1987