Slaný.sloužil.jsem.77-79.
zdravím.Marka.Baka.Štefana.Babice.jirka.
Slaný.byl.jsem.se.podivat.ve.Slavonicich.
2009.byl.jsem.v.Alfě.na.pivě.2.rakušaci.
tam.seděli.Fratres.byvali.celnici.řekl.jsem.
že.jsem.sloužil.77-79.řekli.mi.že.se.u.jejich.celnice.střilelo.
střilel.tam.Gnip.kterej.zahl.
kontaš.Šantin.mi.řek.že.je.ve.švycarsku.
Re: Slaný.sloužil.jsem.77-79.
RJirko pozdravujem ťa.To je vzácnosť že si sa ozval po tak dlhej dobe.Bývali sme na malej izbe.Pamätám si na všetko ako teraz.Reagoval som na Bakove komentáre ale sa neozval.Náš ročník mávame tam zrazi.Z Milanom Hrivnákom chodíme aj na zrazi veteránov ktoré sa tam konajú každý rok.S pozdravom Štefan Babic ozvi sa.
Re: Re: Slaný.sloužil.jsem.77-79.
zdravím.štefane.oba.dva.si.pamatuji.
ty.jsi.měl.svobodnika.milan.jezdil.s.gazem.
na.marka.maš.spojeni.?.já.jsem.o.tom.
vůbec.nevěděl.kolik.tam.jezdi.kluků.znašeho.
ročniku.rad.bych.viděl.srnec.bako.mešter.
baniačky.a.s.váma.pozdravuj.milana.
děj.vědět.kdy.to.bude.+420728746390.čau.