Vaše komentáře...
Přidat nový komentář...
nástup leden 2001
Ahoj lidi, není tu někdo kdo sloužil v roce 2001 na rotě logistiky, s nástupem leden 2001, u řidičů?
1975-1977 spojovací rota
Jirka Krčmář |
24.4.2026 17:21 |
id 188173 |
nahlásit
hledám kluky, co sloužili na spojovací rotě 1975-1977 pod ppor Kostolánský
Michal Čema, Karel Spálenka a další
Re: 1975-1977 spojovací rota
zapoměl jsem na můj email....
Pro tátu
Michal Šneberger |
email |
31.1.2026 21:08 |
id 186747 |
nahlásit
Dobrý večer chlapy je tu někdo kdo sloužil od ledna 2000? Táta tam měl nástup leden 2000 a byl tam 3 měsíce Šneberger
Předem díky za odpovědi
David Tóth
Ahoj už dlouhé roky hledám Davida Totha byl v roce 97-98nebo 99 ve Velké Hledsebi. Byl s vojáky hlídat nějaký objekt v Mimoni. Díky za jakoukoliv odpověď
Re: David Tóth
Ahoj, asi ti to nepomůže, ale jediného Tótha jsem znal a byl to můj velitel čety nrtm.
95-96 3 PZPR rozuměj třetí průzkumný prapor.
Bydlel v Kynšperku nad Ohří.
Nástup podzim 2002
Zdar!
Najde se tu někdo z nástupu podzim 2002?
JVC-2002-2003 3 vr Karlovarka
Nejlepší časy: s Roman Pilný, Jindřich Kreis,Petr Kyjovský, Martin Danielka, Radek Svoboda, Oldřich Popovič. Obdenky na bráně. Povodně Hřensko Ústí nad Labem, Děčín.
Tankovy prapor 1962-64
Martin |
10.4.2023 09:44 |
id 171950 |
nahlásit
Velitelska cata ,tankovy mechanik. Velitel praporu mjr. Vodvarka , technik mjr. Slavik.
1986 - 1987, Dělostřelecký oddíl, 1.baterie, Baterie vel
Ahoj chlapi sloužil jsem vlasti v Klimentově, Nová Hleďsebe v letech 1986 - 1987, Dělostřelecký oddíl, 1.baterie, Baterie velení. Využívám této možnosti pro kontakt s mými bývalými spolubojovníky. Byl jsem Velitel velitelského vozidla velitele Dělostřeleckého oddílu (kapitán, potom major Sandal). Doufám, že se někdo ozvete. Zdraví svob.František Novák
Rok 97- 98
Pytlajs |
31.10.2022 22:27 |
id 168012 |
nahlásit
Čau chlapi, je tu někdo z 5. výcvikový roty? Nástup červenec 97, první barák vpravo za bránou. Velitel roty npor. Hatlapatka a velitel mojí čety ppor Šrom. Rezavej prdelatej frajer, kterej mě fakt sral. Po přijímači hodně z nás jelo na PŠ do Strašic, jako velitelé T 72. Perfektní doba, prdel, rád na to vzpomínám.
Re: Rok 97- 98
Ahoj ja tam byl přesně jak píšeš nástup duben rok 98 jo byl tam Hatlapatka
36. dělostřelecký oddíl léto 94 - 95
Najde se tady někdo,
Re: 36. dělostřelecký oddíl léto 94 - 95
...na stejném místě v klimentovských kasárnách jsem sloužil 1957-59,Tehdy u spojroty 49,msp.Velitel roty byl kpt.Svovoda Jaroslav.Místo důvěrně známé.Dodnes moc vzpomínám,byl jsem ve funkci vel.čety po ŠDZ ve Spoj.učilišti Nové Mesto nad Váhom.Tak držím palce ať se najdete...
Re: 36. dělostřelecký oddíl léto 94 - 95
Na to se nezapomíná. Čau Tom
Milan Buchta
Ahoj Klimentové jsem sloužil rok1995cervenec nástupní termín rzt velitel roty Kpt Beno zástupce Míša Cilink velitel čety Tříska a Vobora asi rotný velitel řidičů Kpt Svoboda byl sloužil jsem super parta kluků jsme byli můj řidič pojízdné dílny Milan Javůrek zdravím
Re: Milan Buchta
Ahoj, byl jsem v Klimentově 95-96 nástup 3/95
3pzpr, velitel prap. tehdy mjr. Žižka.
Výcvik duben 2001
Svatopluk Kupec |
28.4.2022 04:56 |
id 163984 |
nahlásit
Ahojte hledám kluky co se mnou sloužily ve výcviku nástup duben 01.nepamatuju si už jména nikoho akurat jsme byla jediná Moravská rota a jediné jméno co mě napadlo je Astaloš. Přísaha byla v Marianskych Lázních na náměstí. Díky za zprávy
tankovy prapor rok 70 72
Jako ridic tanku T 54 modest velitele praporu Major Jiri Burda vilitej roty nad porucik Postl a technik Jan Misik
Duben98
Uz bych se nildy nenechal ponizovat byl jsem i ve stribre ja si tam celkove uzil sikan obdenky plno lidi vzpomin a je joch dost co bych postrilel
Re: Duben98
Ahoj ano Pš stříbro docela mazec na stříbro nemám Dobrý vzpominky kapitán Kovanda pak tam byl ještě jeden byl plešatej a copanek dělal do karate nevím uz jak se jmenoval
Sraci98
Sandany kasai kurak a par zakladaku zmrdi do pekla s vama
Duben98
Kurva ja si tam uzil chtel jsem jich par po vojne postrilet zmrdy jako supina tajovsky charouz atd ale uz ne a kdybych je potkal dam tem zmrdum do huby mimo tajovsky.u omluvil ae mi tam ty ddalsi nepreslo me to rozbil jich ty jejich blby hlavi
Re: Duben98
Já byl nástup říjen 1997 a tuhle partu (Tajovský, Krejčí atd.)jsem zažil. Hrozný hovada.
Re: Re: Duben98
Jan Moravec |
21.3.2023 13:43 |
id 171553 |
nahlásit
Byl jsem tam 97 na voj.cvičení...ten měsíc tam byl přísnej. Nikdo se se mnou nemazlil. Rozcvičky, přes den buzerace, pamatuji se, že jsme museli v polní zbroji běhat***** večer rajony..a voj. z povolání na nic nebrali ohled.a mazáci taky ne...Jinak že jsem tam byl jen na měsíc tak mě to daly sežrat.
Re: Re: Re: Duben98
Jan Moravec |
21.3.2023 16:39 |
id 171557 |
nahlásit
Museli jsme běžet na Žandov a zpět,za tu dobu cvičení asi třikrát až čtyřikrát.to byl záhul****byla to neskutečná gumárna.
Re: Re: Re: Re: Duben98
...Honzo na ten Žandov snad byl zrychlený přesun.V životě vojáka je to běžný počin.Běh na delší vzdálenost je mimo mísu.Ten nic nepřináší...zdravím
Re: Duben98
ty jsi taky chuj saleny vyjebany
Duben98
Kdo si me pamatuje napiste tel 735864490 byl jsem pekny ero blazen
Vojna 98
Jaroslav chlubns |
email |
12.9.2020 21:12 |
id 149251 |
nahlásit
Gomolcik chrst mrst pamatijes sie vole
vzpomínky
...sloužil jsem u VÚ 6983/FN spojovací roty jako velitel 1.čety - radiové v létech 1957-59,kdy jsme šli do civilu.Byla to pěkná vojna v kolektivu spojařů pod velením velitele roty kpt.Svobody Jaroslava.Dodnes na své kamarády vzpomínám.Děkuji chlapci,byli jste výborní.Nastupoval jsem jako vojín a po absolvování ŠDZ ve spojovacím učilišti Nové Mesto n/Váhom odcházel do civilu v hodnosti podporučíka.
VU 6983 RTZ
Slúžil som tu jeseň 88- leto 90 na RTZ a v automobilovom sklade ako skladník ridic.
ahoj
Ahoj je tady nekdo z vojenske autoskoly rok 200-2001 velitel vogl
Re: ahoj
Martin |
10.1.2018 13:16 |
id 125095 |
nahlásit
zdar byl jsem na 1VR vaš :)
Re: ahoj
1Vas T72 zhanim kontakt na kluky a na nadr.Ondrej Charvat
Re: ahoj
Ahoj. Ja byl 2000
re : Rok 1995 - 1996
Ahoj slouzil jsem u 4.PZPR , VU 4407
Velitel praporu mjr.Žižka
pozdeji mjr.Šafarík
Velitel Roty...... mjr.ČUVAJ
Velitel čety ......nrtm. Toth
velitele druzstev ... rtm Kuchyňka
... rtm. Biroš
rad bych nekoho zase potkal z te doby. Diky Vašek
Re: re : Rok 1994 - 1995
S Birošem jsem sloužil ještě jako záklaďák v Chebu celkem dobrej Týpek. Čuvaje jsem znal Totha taky
ale kam se hrabou na Kuču to byl voják snad od plýnky
20Pzpr 4407 civil 95
re : Rok 1994 - 1995
Čau , byl jsem na stejné rotě jako zaklaďák , sloužil jsem s Birošem , Čuvajem , Tothem , Kučou , zatím. Vasek
Re: re : Rok 1994 - 1995
Sloužil jsem u 3 Pzpr. v Chebu sháním znak praporu se štírem, nikde ho nemůžu sehnat.
Re: Re: re : Rok 1994 - 1995
Odcházel jsem odtamtud na jaře do civilu , jako ppor. pamatuju stěhování z Chebu.
Re: Re: re : Rok 1994 - 1995
Já vás po letech zdravím pánové ...
Re: re : Rok 1995 - 1996
Ahoj, nebyli jste v Mimoni? Hledám Davida Totha
Re: re : Rok 1995 - 1996
Martin Pezlar |
21.5.2019 22:13 |
id 138161 |
nahlásit
Cau chlape slouzil jsem stebou...
Re: re : Rok 1995 - 1996
Sloužil jsem u 3. PZPR , 2 przr. 96' - 97'.
Velitel roty kpt. Pavel Stryal.
Kuchyňka byl za mě už DSko.
Mjr. Žižka v 96' nebo hned po novým roce odjel na misi, pak tam byl Šafařík, náčelník štábu Péťa Domián atd. Skvělá doba.
Re: Re: re : Rok 1995 - 1996
Nazdar Františku, říjen 1996. Jak se máš?
Re: re : Rok 1995 - 1996
Ahoj byl tam David Tóth?
Re: re : Rok 1995 - 1996
Ahoj, byli jsme 3pzpr. Ale to je jedno
Vzpominky
Nazdar,sloužil jsem v Mariánských Lazních-Velká Hleďsebe v letech 1968-1970 u protiletadlove baterie, jako velitel pátračů.Velel nám npr.Radikovský. Byl bych rád, kdyby se mi ozvaly kamarádi,Jaroslav Jáchym,ženil se na vojně a pocházel z Prahy a Miloslav Šerák ,pocházel z Trutnova. Kluci ozvėte se.
Re: Vzpominky
Zdar-nastup-Duben 97-36.Dělostřelecky oddíl-Danisti.miřič-posleze 3.Pruzkumny prapor-střelec
Re: Re: Vzpominky
Honza |
4.11.2017 09:45 |
id 122060 |
nahlásit
Ahoj, můj bratr tam v této době sloužil až do roku 2002. Nemáš prosím nášivku 3. průzkumného praporu? Byl na ni štír. Klidně jen obrázek té nášivky. Nemohu ji nikde sehnat. Děkuji za odpověď
Re: Re: Re: Vzpominky
Čau sloužil jsem u 3.PzPr nášivku mám, hoď mail, pošlu ti fotku, mám obě verze, jak barevný tak bojový.
Re: Re: Re: Re: Vzpominky
..aby jsme se nekde v současném deni v uniformě neseli...nastoupil jsem leden 97 a štira někde na fotce mám...velitelský jména zůstali i za mě až na ŽIŽKU ten byl Kfor...
Re: Re: Re: Re: Vzpominky
Ahoj mohl bych tě požádat o fotku znaků se štírem? Děkuju předem zival.vinc@seznam.cz
Re: Re: Vzpominky
Zdar Leden 97
3.pzpr kuchař
Vip cimra:
Postele bez paland a ranní bouchání radiatorů...😇
Jedna skříňka na proviant
vojna anglie 1997
Čau kluci jak se daří?
Hledám,
kámoše který sloužily v Mariánských Lázních Velká Hledsebe VU 6162 ročník 1988 až 1990 , na RTZ pod vedením kap. Šargy (komár) . Pravidelně , každý říjen se scházíme asi 5 až 9 kluků a hledáme další .
Ozvěte se .
RTZ
Ahoj Petře,zdravím z Liberce.Kde se scházíte,zvete jen váš ročník?Vloni jsem mluvil s Petrem Horským(toho už jsi nezažil),Šárga prý ještě nedávno dělal s jeho švagrem v Nové Roli ve fabrice.
Mirek
PVC 2003
Drby |
8.4.2015 13:16 |
id 88877 |
nahlásit
Stačí kouknout na fotky a všechny vzpomínky se vrátí. KONČIT, POZÓÓÓR!
NILE 7
<a href="
movers.cairo-transpo… نقل الاث&# 1575;ث فى مصر</a>
<a href="
movers.cairo-transpo… نقل اثاث بالم&# 1606;صورة& lt;/a>
<a href="
movers.cairo-transpo… نقل اثاث بالا&# 1587;كندر& amp;#1610;ة</a>
<a href="
movers.cairo-transpo… نقل اثاث بالم&# 1593;ادى</a>
<a href="
movers.cairo-transpo… نقل 
uvz
ahojte sloužil jsem r.2000-2001 na UB krakonoš.
napište někdo.
Re: kasárna velká hledsebe
ahoj jsem sloužil v klimetově. v roce 1980-82 a taky jsem měl někdy službu na krakonošovi...a bylo to tam dobrý...byl tam klid a nikdo tam nechodil na kontrolu... jinak jsem byl jako bikoš. mob 606 475 031. e-mail vladimir.dufek2@seznam.cz
Re: Re: kasárna velká hledsebe
Láďa |
12.11.2015 10:15 |
id 97229 |
nahlásit
jo dozorčí na Krakonoši byla pohoda hlavně o víkendu, nikde nikdo to se to sloužilo, lepší než vnitřní stráž, nebo nedej bože brána když byl přijímač to si to člověk o víkendu mohl hodit.
Re: Re: kasárna velká hledsebe
Ahoj, 1981-1982 jsem dělal zástupce a pak správce Krakonoše.
Re: uvz
Zdar Martine..to jsem zvědav zda se to k tobě dostane. Jsem Miloš a sloužili jsme spolu na Krakonoši a byl jsi i u nás doma v Chomutově. Rád bych tě po letech zahlídnul a probral jaký to tenkrát bylo. Dost často si na tebe vzpomenu jakou jsme dělali prču. Čus Miloš
řidič T-72 2001-2002
čau hledám kamoše kteří sloužily ve Velké Hledsebe jako řidiči T-72 rok 2001-2002 jsem z jižní Moravy od Mikulova.
Re: řidič T-72 2001-2002
Ahojky, nebyl tam náhodou David Tóth?
Re: řidič T-72 2001-2002
Co Kalenda,novotny,atd zname se?702930757
Re: řidič T-72 2001-2002
Co Kalenda,novotny,atd zname se?702930757
Re: řidič T-72 2001-2002
Ahoj
Sloužil jsem u tankánu jako řidič T-72, nástup 1.9.2001 civil 31.8.2002. Po přijímači u 1.VAŠ ( kpt. Kašaj )mě dali na provozní rotu, kde byl velitel čety kolovkářů kpt. Zajíček a my měli prap. Širokého, mezi námy, bezva chlap. Jezdili jsme cvičit na CECH a na střelby do Dolního Žandova na střelnici. Pamatuju si ještě rotm. Zelinku, pěknej hajzl, bonzák, výkonného praporčíka " Pastu" s ním byla prdel a opraváře Fučíka "Fúču" ten s námi jezdil jako OZ na Cech. Z kluků na rotě si pamatuji Frídeho, Melichara, Fišera, Golkovského, ten řídil vyprošťovák, a dál nevím. Mám i fotky, můžu kdyžtak poslat. Na Cechu byl nadrotmistr Váňa, čůrák největší, když jsme byli myšáci tak nás dot hnusně zadíral a pouštěl na nás toho psa co tam měli. A hned jak nás mazáci "plácli" úplně otočil a byl kámoš největší a zase zdíral naše myšáky. A taky na Cechu byl jako řídící Janýra A Pterlík, s ním byla taky legrace. Číslo mého tanku bylo 384 a měl jsem vždy žlutý praporek při jízdách na Cechu. A v roce 2002 v srpnu jsme byli na povodních v Teplicích a Dubí. Tak zatím vše
Lukáš Bičan
Re: Re: řidič T-72 2001-2002
Tom |
22.5.2019 13:14 |
id 138172 |
nahlásit
Luky, pošli foto :-). Dík
Re: Re: Re: řidič T-72 2001-2002
Ahoj
Pošli mi email na jaký mám těch pár fotek co mám poslat.
Re: Re: Re: Re: řidič T-72 2001-2002
Díky Luky.
Re: Re: řidič T-72 2001-2002
Taky jsem měl nástup 1.9.2001, 2. Výcviková rota u Kpt. Hatlapatky, po přijímači jsem byl na Žandově, jako obsluha střelnice. Noční střelby tanku byly pěkné, ale v létě přes den když byla suchá tráva to byl opruz, vždy někdo pustil dávku do stejného místa k tomu nějaká ta světelná střela a šli jsme hasit. 😂🤣😂. Pamatuju si Kpt. Lamatu to byl borec a podle mne jediný voják u útvaru. Jinak na Žandově byl ppr. Kurák a OZ Svoboda. Všechny zaklaďáky zdravím ZDAR Karel E
Týl.družstvo 1.mspr.
Furťák pplk |
9.3.2014 11:41 |
id 71926 |
nahlásit
V 60.letech jsem měl povinost proškolit týl.dr.v položení TNT pod koleje.Použtí dřevěných maket.Nácvik byl u hájenky Valy.Spíše jsme se flákali
než bude oběd.Padla rána směr Medvědí pramen zeSa
58.Přesunuli jsme se k místu výstřelu a tam prováděli výcvik Průs.čet.plk.Vojáci se schovali za mohutné jedle
a svob.vystřelil a střela proběhla přes strom kde se voj.schovali.Upozornil jsem je,že Sa58 je velmi účinná zbraň.Svob.se smál aby tomu dal důraz střelil sochu
medvěda u pramene.Trefil medvěda na komoru.
Po ráně mu upadly záda.Honem do kas.pro cement a celou noc prováděli opravu.Dosud je znát oprava.
Průzkum
LÉTO1976až 1978,průzkumná rota.vlevo pod štábem1budova.Přízemí Pípáci,1p.průzkum.2p.ženysti.Nikdy nezapomenu.Žijete ještě někdo?
Re: Průzkum
Ahoj Milan aj ja som služil leto 1976 - 1978 ako velitel tanku 403 . Ja si mislím že to nebola zla vojna a preto spominám. Ahoj Jano.
Re: Re: Průzkum
Ahoj Janču,zdraví velitel tanku 402
Osádka Petráček ,Rudolf ,Rosa ,Szabo
Opravdu to s odstupem času nebyla špatná vojna.
Byl jsem 4 krát na cvičení ale s nikým z naší roty
jsem se nesetkal
Top
Slúžil som tam v rokoch 1972-1974 veliteľ napr.Polák nebol to dobrý človek,šplhúň 😡
Re: Top
Na TOPce jsem sloužil 79/81 a kpt. později mjr. Polák (vzděláním učitel dětí 1-5 ročníku základky) byl jak píšete, opravdu nedobrý člověk. Prospěchář podporující šikanu v mužstvu, důstojník šmelící s vojenským materiálem, využívajíce levnou práci svých vojáku na soukromém záhumenku a materiál za erární finance. Později odešel školit vojáky do Libye, a z dílenského skladu si za tím účelem odvezl kompletní utajovanou technickou dokumentaci vojenské techniky, za kterou jsem měl já jako skladník hmotnou odpovědnost. Nevzpomínám na něj rád.
LEDEN 1999
Zdarec lidi, byl nástupák leden 99 na 4.VR a pak jsem tam i zůstal na funkci VD. Vojna byla super, škoda, že to kasíno dopadlo jak dopadlo
1991
Pozdravujem kazdeho spolubojovnika , sluzil som na 3prapore v r. 1991-92 , vlastne sme pripravovaly budovu pre PŠ ákov a jedalen som mal nastarosti ja.Velite bol kpt. Škivra super chlap z Brezna.
Gumi
1997-1998 vzpomínky zůstanou. Zdravím mé spolubojovníky.
Re: Gumi
cus taky jsem sloužil v tom roce ,byl jsem u psovodu,měl jsem přezdivku stejk rad bych někoho našel z te doby,napiš mi na meila dik jan šteglik
Re: Re: Gumi
Ahoj, Sloužil jsem u psovodů o pár let dříve. 2001 - 2003 a měl jsem psa Dina
Re: Re: Re: Gumi
Jsem se trošku překlep, no:-) Platí ten 91 - 93.
Re: Re: Gumi
Ahoj, Sloužil jsem u psovodů o pár let dříve. 1991 - 1993 a měl jsem psa Dina
Re: Re: Re: Gumi
Ahoj, já jsem sloužil u psovodů taky. Psa Dina si pamatuju, tehdy mě na něm stáří zkoušeli, jestli ho oblíknu. Byl jsem nástupce říjen 97 a psy jsem měl Baka a Kazana.
Re: Re: Re: Re: Gumi
jan steglik |
20.3.2016 13:07 |
id 102912 |
nahlásit
zdar ja jsem měl Lorda,Baka a Kazana si taky pamatuji.nastup duben 97.
Re: Re: Re: Gumi
Vláďa |
8.5.2016 08:37 |
id 104491 |
nahlásit
sloužil jsem v 93 a byl tam legendární pes Eric, toho se báli i psovodi, měl jsem vnitřní stráž jako velitel a psovod šel se mnou mu dát vodu a jídlo a říká eričku pojdsem, k plotu přilétla rozzuřená bestie a psovod (za nás kočkovod) uskočil )))), říkám mu co když zdrhne? Já pro něj nejdu zavolám jeho psovoda...pak si ho tuším vzal i do civilu
Re: Re: Re: Re: Gumi
U psovodů jsem sloužil od 94 do 95 psa Erika si vzal domu svob. Plaček z Chomutova ale to si nemůžeš pamatovat když jsi nastupoval v 93 protože on šel do civilu 95 byl dubňák ale jinak pes byl opravdu rapl!
Re: Re: Re: Re: Re: Gumi
Vláďa |
11.9.2017 08:49 |
id 120715 |
nahlásit
Byl tam jeden kluk tuším Kožuško, tomu zdrhl pes a to h..o ho ukopalo, dostal flastr a převelení k bigošům, často jsem sloužil s říjnákem Gregim, nabízel mi jestli nechci jít k nim, jenže já měl zařazení veldr BVP-2 a na mě nesměli sáhnout, škoda...
Zde již nelze dále reagovat
Re: Re: Gumi
Zdarec
par psovodu jsem znal ,ale uz si nevzpomenu na jmena ,,chodíval jsem tam k nim pro "čoudy" :) já byl na 5VR jako VD ..
tvl nejlepší vojna ,,rád vzpomínám
Re: Gumi
Cus vzpominas si na me ty hovadacku moravskej mam te rad jara vzpominam si na mraky lidi
Re: Gumi
Zdar kuchyň stejný čas
ROK 1983-1985
Sloužil jsem jako řidič tanku č.123 u 2.tankové roty 3čety v roce 1983-1985
Re: ROK 1983-1985
Tom lapiduch |
22.6.2014 08:52 |
id 76257 |
nahlásit
Ahoj, sloužil jsem u tohoto útvaru 6983 jako zdravotnický instruktor v období duben ´83 až září ´84. Bezva vzpomínky a škoda těch kasáren.
Re: ROK 1983-1985
Jaro 84-podzim 85, velitel 3.tanku 3.rota, 3. četa.
Velitel praporu Salaganič, velitel roty Sötét.
Re: Re: ROK 1983-1985
jan rošak |
7.2.2018 16:19 |
id 126106 |
nahlásit
tvoj strelec najdeš ma na fb
VU 6983 Klimentov
Ivan |
24.2.2013 16:51 |
id 57257 |
nahlásit
Slúžil som tu 1984-1986
Re: VU 6983 Klimentov
Zdar Ivane, v neděli 3.3. 2024 jsem byl na Pramenech, 40 let!
vzpomínky
1997 nejlepší vzpomínky na vojnu.
Re: vzpomínky
zarybnický josef |
email |
28.12.2013 02:55 |
id 68454 |
nahlásit
cus dane, ja byl taky 97 minometna rota. nejsou nekde stranky lidí co byly ten rok na vojně? dik za každý info
Re: Re: vzpomínky
čus taky jsem byl v tomto roce u psovodu,podařilo se ti někoho najit?dik za odpověd
Re: Re: vzpomínky
Zdravim te,v 97 jsem rukoval v lednu k minometne rote a po prijimaci hura na nacvik pro cviceni v anglii
Re: Re: Re: vzpomínky
čau jetli jsi lednový tak jsem ti asi chvíly dál výkonáka.Rád pokecám,a kdybys měl náký fotky budu rád.
Re: Re: Re: vzpomínky
Čus mafiane dlouho jsme si nenapsali,Tomaš Dvořaček tě pozdravuje jestli si ho ještě pamatuješ.Byl z Teplic
Re: Re: vzpomínky
čau který měsíc jsi rukoval?Na minometce jsem dál výkonáka ale březen už jsem mazal dom.Michal
Re: Re: vzpomínky
Čus byl jsem 1997 zima( Anglie) a ty ?
Sany: vzpomínky
Bylo to superstar marek
Foto
Tom |
23.4.2012 20:33 |
id 45218 |
nahlásit
Super fotky, více takových o Klimentovských kasárnách. Tom